Skocz do zawartości

Rajd Elmot Remy 2008


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem, żeby gdzieś był temat więc tak pomyślałem, że zapodam.

 

Ktoś się wybiera? Ja wyjeżdzam w piątek rano z Warszawy. Celuje na 1 OS. Spanie w okolicach Dziećmorowic no i potem atakujemy na drugi etap od rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie widziałem, żeby gdzieś był temat więc tak pomyślałem, że zapodam.

 

Słusznie 8).

 

Ty nie gadaj tylko tych gości na poniedziałek przesuń i dawaj na rajd!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcz pieczone, to mój 4-5 sezon oglądania rajdów, a nigdy nie byłem na klasyku, jakim jest Elmot :evil: :!: Teraz też nie pojade, bo mam w sobotę zakichaną maturę ustną z polskiego :evil:

 

Podobno w historykach ma jechać jakiś Legac? Słyszał ktos o nim?

 

Ciekaw jestem jak spiszą się zawiasy N14 na tych dziurach :mrgreen: Jestem pewny w 100%, że wygra Bouffier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig Parry nie wystartuje w Platinum Rajdzie Elmot-Remy. Pilot Leszka Kuzaja trafił do szpitala po wypadku podczas Rally of the Lakes, w którym startował z Garethem MacHale. Craig doznał urazu kręgosłupa. Walijskiego pilota zastąpi doświadczony Robert Hundla.

 

- Oczywiście, najważniejsze dla mnie jest to, jak się czuje Craig - mówi Leszek Kuzaj. - Wiem, że ma uszkodzony kręgosłup ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Zdecydowałem się pojechać Elmot z Robertem Hundlą. To doświadczony, dobry pilot.

 

- Zaskoczył mnie dziś Leszek rano telefonem, ale startować z nim razem to zaszczyt i wyzwanie - powiedział Robert Hundla. - Mam nadzieję, że sprostam jego oczekiwaniom. Do tej pory jeździłem z nim krótko na treningu, a ostatnio startowałem z Gabrysiem, Dudą, Grzybem i Sawickim.

 

źródło: autoklub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe na rajdzie ze znajomymi - jak ktoś ma ochotę możemy sie spotować. :wink:

Swoją drogą liczba urwanych kół i kapci względem roku zeszłego chyba się podwoi, bo niektóre trasy po których będą leciec OSy przypomina przeprawę terenową. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciemno jade! nawet mi się szukac nie chce bo porezerwowane wszystko a potem i tak 20% bedzie wolne bo nie przyjadą. Poza tym nie ma opcji żeby wszystko zajete było, coś sie zorganizuje najwyżej bliżej terminu rajdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to francuzik wygral ! ciesze sie bo dal w dupe naszym matadorom.

ciesze sie rowniez z wypowiedzi leszka i kuchara ze nowe sti jest gowniane.cieszy to bo mam nadzieje ze wroca stare dobre budy a nie lanosy.frycz chce wrocic do starego auta ale leszek sprzedal...

kajto brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi Kuzaja ,Frycza i Kuchara mówia wszystko....ręce opadają... :neutral: ....

Też od początku uważałem ten samochód wygląda fatalnie ,ale sądziłem że mimo wszystko będzie to świetna-perfekcyjnie dopracowana rajdówka.....będzie krótsza ,będzie lepsza ,zacznie na OS-ach wymiatać...wygrywać rajdy i fani Subaru -mimo tego wyglądu będą mieli się z czego cieszyć....

Niestety....na dzień dzisiejszy jest źle,wręcz fatalnie....

Gratuluję Subaru rosnącej sprzedaży tego auta (zarabiać trzeba ), ale niech inżynierowie Subaru wezmą sie do roboty bo jak na razie to tego wynalazku nie ma co wystawiać w mistrzostwach świata.... :evil:

Pozdrawiam fanów "niebieskiego na złotym" i czekamy na lepsze dni bo podobno po każdej nocy przychodzi dzień :wink:

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...