Skocz do zawartości

Naprawy gwarancyjne akcesoriow


Rekomendowane odpowiedzi

Droga Dyrekcjo,

Moje pytanie jest nastepujace.

Czy wadliwie zamontowany osprzet/akcesoria w autoryzowanym serwisie Subaru, moze zostac naprawiony w innym autoryzowanym warsztacie Subaru?

Przyklad:

Zamawiam GPS u dealera Subaru. W wyniku montazu zostaje uszkodzony fragment tapicerki. Wspomniana wade odkrywam w okolicach innego warsztatu Subaru. Czy ten inny warsztat Subaru naprawi usterke zawiniona przez partaczy z innej firmy, oczywiscie za free, w ramach gwarancji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Uszkodzenie tego typu naturalnie nie jest objęte gwarancją fabryczną. W przypadku uszkodzeń uniemozliwiających dalszą jazdę naturalnie są one usuwane w kazdym serwisie. W przypadku opisanego problemu (nie znam szczegółów - czy możliwa jest jeszcze wogóle naprawa ?) najlepszą drogą jest jednak skontaktowanie się z dealerem, który dokonał montażu.

Napewno nie jest mozliwe usunięcie u dealera podlegającego innemu importerowi.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael : a od kiedy to Eindhoven jest w Polsce :P

 

Przy okazji: do czego służy GPS w Holandii ? Rozumiem, na morzu ułatwia życie korsarzom, ale w Holandii przecież gdzie by się nie pojechało - wszędzie drogi :D No albo kanały, ale na to i GPS nie pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcjo,

<>

 

Przywolany przeze mnie przyklad jest calkowicie hipotetyczny. Chodzi mi o zasady. Tak naprawde, chodzi o alarm. Diabelstwo jest tak skomplikowane, ze jak odmowi posluszenstwa to nie odpale auta (ze zrozumialych powowodow nie bede opisywal szczegolow, nie maja one tez wplywu na sens mojego pytania). Wyobrazmy sobie, ze przyjezdzam do Polski, co planuje niedlugo. Pada alarm. Dzwonie do lokalnego serwisu. Nie mozna powiedziec, ze producent Subaru ponosi wine za alarm, ktory nie jest produkcji Subaru. Czy moge liczyc na naprawe w ramach gwarancji w Polsce? Chodzi o naprawe alarmu - jakakolwiek by ona byla -a nie samochodu.

 

<>

 

PS

To, ze pytam Dyrekcje, nie swiadczy o tym, ze nie utrzymuje kontaktow na miejscu (czyt. Ehv). Pragne tylko poznac polski punkt widzenia.

Z calym szacunkiem, wiedza Holendrow o Polsce i panujacych tam przepisach jest bardzo cieniutka, nawet jesli dotyczy to sieci Subaru w Europie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Alarmy to istotnie zabawka dość skomplikowana. Z tej też przyczyny karta informacyjna alarmu zawiera informacje na temat serwisu w innych państwach (łącznie z numerami kontaktowymi). Alarmy instalowane przez nas są także dostępne w innych państwach europejskich i posiadają odpowiednią gwarancję europejską (gwarancja części). Nistaty nie wiem, czy sprzedawane w Holandii alarmy objęte są podobnym systemem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...