Skocz do zawartości

Wszystko na kierownicy.


zielonyJaKcegła

Rekomendowane odpowiedzi

Układ kierowniczy w Subarakach oceniam jako precyzyjny i wrażliwy. Dlatego też byłbym skłonny powiedzieć, że tak ma być. Nie mniej jednak, nie można wykluczyć jakiejś usterki, lub wady regulacyjnej. Proponuję porównać z innym egzemplarzem tego samego modelu i ocenić różnicę. W przypadku dużych rozbieżności na niekorzyść Twojego wozu sugeruję wizytę w zaufanym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorych

 

W zasadzie we wszystkich za wyjątkiem SVX może...

 

Nie widzę w tym nic śmiesznego, rzeczywiście dość mocno przekazują nierówności drogi na ręce kierowcy.

 

Jeżeli chodzi o doświadczenie w rozumieniu ilości prowadzonych przeze mnie subarynek - niech Cię nie zmyli niewielka ilość moich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście dość mocno przekazują nierówności drogi na ręce kierowcy

 

nie chodzi tu przenoszenie a raczej o precyzje

 

niech Cię nie zmyli niewielka ilość moich postów.

 

dla mnie ilosc postow nigdy nie byla i nie bedzie wyznacznikiem wiedzy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Magdziarz napisał/a:

Układ kierowniczy w Subarakach oceniam jako precyzyjny i wrażliwy

 

 

w ktorych :?: :lol: chyba dopiero STi jako tako :mrgreen:

 

O kaman... Outbacki czy też Legacy nie są autami wyścigowymi.....

A jeżeli by je porównać z innymi autami w swojej klasie to podejrzewam że mają precyzyjniejszy układ....... No chyba że audi A4 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że audi A4

 

no wlasnie a wyścigowe to ono nie jest :roll:

 

a wracajac do tematu ( pomijajac precyzje ) to jest po prostu kiepski , tlucze sie w nowych autach , a czasem jest niebezpieczny - wybite poduszki magla potrafia dawac wrazenie "gumowatosci " calego ukladu a w skrajnych przypadkach doprowadzac do przesuniecia sie calego magla w mocowaniach co skutkuje np: przestawieniem kierownicy po wyjsciu z zakretu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość zimówek ma miększe boki opony, więc zamianie na letnie można odnieść wrażenie, że "koleiny wciągają, dziury w jezdni są głębsze itp" :)

Może to jest powodem, że więcej czujesz na kierownicy?

W volvo s60 miałem coś w rodzaju punktu 0 w układzie kierowniczym i autko jechało jak po sznurku:) Może jestem po prostu przewrażliwiony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonyJaKcegła, W Volvo S60 (i w V40 zwłaszcza) układ jest bardzo nie precyzyjny :P

 

Harvester napisał/a:

No chyba że audi A4

 

 

no wlasnie a wyścigowe to ono nie jest :roll:

Ale to jedyny przykład jaki mi do głowy przychodzi :P

 

to jest po prostu kiepski

Moim zdaniem nie jest tak źle.... Chyba że (odpukać) do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość zimówek ma miększe boki opony, więc zamianie na letnie można odnieść wrażenie, że "koleiny wciągają, dziury w jezdni są głębsze itp"

Może to jest powodem, że więcej czujesz na kierownicy?

tak właśnie czuję, skąd wiedziałeś :?: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Twoje zastrzeżenia do precyzji

 

nie wiem jak bardziej mam rozwinac slowo nieprezyzyjny ale chyba w polaczeniu z tym co napisalem wyzej nie wiem czy jeszcze musze cos wiecej dodawac.To sa moje obserwacje wiec skoro ty myslisz inaczej i tobie on odpowiada to ja cie nie bede przekonywal bo kazdy ma swoje preferencje i ocenia wlasna miara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polaczeniu z tym co napisalem wyzej

 

To, co napisałeś wyżej dotyczy niesprawności i usterek układów kierownicznych. Jeżeli coś jest niesprawne, to trudno powiedzieć, że jest "nie precyzyjne". Jeżeli zaś szybko się psuje, to też nie jest nie precyzyjne, lecz mało trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Magdziarz, mysle ze mozemy sie tak licytowac bez konca.

Skoro ty nie masz do niego zastrzeżen jesli chodzi o precyzje to bardzo sie ciesze ze spelnia twoje oczekiwania.

Mnie jak i wielu osoba jej zdecydowanie brakuje ( w porownaniu np: z audi ) a niska trwalosc sprawia ze generalna ocena wypada raczej na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...