Skocz do zawartości

mazda rx - 8


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

A możesz trochę rozwinąć temat, słyszałem że brzmienie silnika to tragedia, jestem ciekaw ile w tym stwierdzeniu jest prawdy? :roll:

No i zużycie paliwa podobno jest znacznie ponadnormatywne

 

Ano taki brzęczyk jakiś dziwny, może trochę elektryczny taki ale miły choć

dla mnie za spokojny ale to subiektywna opinia.

Tragedia? Eeeeee nie lubie generalizowania.

 

Spalanie? Ciężko powiedzieć co jest normatywne bo np SI moze palić 10 i 25l/100km przy jeździe po tej samej trasie i oba wskazania będą normatywne.

Dlatego o spalaniu przy takich autach to się nie mówi...pali tyle co musi a kupujesz bo chcesz a nie bo ekonomiki szukasz.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozytywne wrażenia z nie-SI? WOW :-)

 

Jest masa pozytywnych autek.

 

Ale od pozytywnego do fascynacji jaką darzę IMPREZE to jest coś jak:

 

- 15s a 9,8s na 1/4 mili,

- jak poziom adrenaliny przy podróż z teściową a jazda z Jasiem na broniszkowni ;-) (wtajemniczeni zrozumieją),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano taki brzęczyk jakiś dziwny ale miły choć dla meni za cicho ale to subiektywna opinia.

 

No to chyba wada, prawdziwy sportowy samochód powinien brzmieć jakoś rasowo, choć z drugiej strony wrx na seryjnym wydechu to też jakoś tak bez fajerwerków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć z drugiej strony wrx na seryjnym wydechu to też jakoś tak bez fajerwerków :roll:

 

No, seryjne układy wydechowe z wyuzdanymi dostosowaniami do norm potrafią akustycznie nawet fantastyczną marke popsuć :(

 

Ale jedyny fantastyczny głos sam z siebie daje boxer i to jest moja opinia 4 ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobry kryzsik wieku sredniego. Trzeba tylko uwazac, zeby se przypadkiem krzywdy nie zrobic.

Cop do Mazdy to problem moze nie w biopaliwach i takich tam gwarancjach, ale w tym KTO bedzie robil serwis tego badziewia, bo chyba nuikt w tym kraju wielu wankli nie ustawial, nieprawdaz li?

I co, kupie sa ja takie fajowe auto, znajomy ma , to wiem, i co pojade se na PUlawska i co oni mi tam wymysla. co przeglad wymiane silnika chyba.

A kryzysowiczow co kryzys za progiem ostrzegam, koniecznie wlaczyc czujnosc proletariacka, i nie dac sie zabic. Autom i tym co sie je lustrami nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, seryjne układy wydechowe z wyuzdanymi dostosowaniami do norm potrafią akustycznie nawet fantastyczną marke popsuć :(

Moje autko z fabryki ma bardzo ładny dźwięk. I nawet jest głośnawe. Aż się boję jak to będzie po, nieuniknionej, zmianie wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Wielkopolaninie , nie wiadomo, nie wiadomo, albowiem taki byl silnik NorthStar co go pakowali do Kadylakow, podobno pierwyj klas.

Co praa jezdzilem dwa tygodnie temu na Florydzie roznym badziewiem amerykanskim, to sie nie da tym jezdzic, plywa to jak kajak po tych ich szosach. Strach.

Ale taki duzy kadylak, kto wie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THANIE JUNIORZE, rwac laski autem? Czlowiek, znaczy sie mezczyzna, rwie swymi walorami duchowymi, itelektem i kulturo osobisto.

Przeciez wszyscy wiemy, ze dzisiejsze dziewczyny kompletnie nie zwracaja uwagi na zasobnosc portfela, pojazd wlasciciela portfela i w ogole ich nie intersuje czy ma wille w Konstancinie. Im sie rozchodzi o to, zebys byl Thanie Juniorze. BYL. pan rozumisz? Na kase dzis zadna nie leci, jak raz, Czyli na sixteena tez nie, no chyba ze masz akurat sixteen jersów, to jednak tak, to wiek taki, ze sie zadna nie oprze przeciez.

Kasa jest tak niewazna dla lasek, ze mozna ja przez okno widlami wywalac, i nie zwroca nawet uwagi. Bo laski sa madre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THAN

Że co, że jednak głupie są? Kurde, człowiek głupi a stary, myślał, że to ich ta niewinność czy co, a to głupota jednak jest?

I że co jednak na kasę lecą i samochody?

To ja się pytam, dlaczego na swiatłach fanki się na mnie nie rzucają. Rozumiem bezzębny starzec i takie tam, ale jednak furka, komórka, skórki brak, to prawda jest.

Jakiś brak logiki zauważam. Bo albo lecą na auto, albo nie lecą to jak jest?

Kto mie powie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, CakTuDadi, ja mam tylko 550. ten jest 551. musze Cie dogonic. Tylko pytanie, jak to zrobic, zeby nie wyuszlo na to, ze se nabijam.

To niewykonalne, zaś Azrael zaraz rozkmini moj podstep, i mnie releguje, albo przynajmniej napisze, ze nie wolno, ze etyka forumowicza zakazuje pisania badziewnych liter tylko po to, zeby se natluc postow. Tak?

No tak. I generalnie juz widze glupote swoja, bo moglem kazde zdanie osobnym postem poslac. O zesz w zuchwe jeża, motyla noga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno, odpowiedz jest prosta zacznij pisac posty pochwalne:

1. za mnie ma sie rozumiec

2. za Dyrekcje i SIP przenajswietszy

3. za Flippera milosciwie nam panujacego

4. za Azraela zakale slowa wolnosci, moderatora przebrzydlego :wink:

y... no ten ostatni to moze nie tak dokladnie jak zaproponowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, tak. To nie jest wielki problem. Mozna je rozgryzc.

 

Sa proste jak konstrukcja cepa, jak to mowia.

 

Po pierwsze trzeba zrobic jedno zalozenie:

ZADNA NIE KIERUJE SIE LOGIKA.

Mysle, ze to wystarczy. Jesli sie przyjmie taki warunek brzegowy, to kazda sprawa staje sie nagle jasna.

 

Mlode laski ( z mojej prespektywy to jest akurat okolo 23-30) to uwazaja ze WFTS - wszyscy faceci to swinie. Dlaczego? No bo je zawsze rzuca. Albo nie chca byc na kazde zawolanie. Albo cos tam innego se wymysla. W kazdym razie jestesmy swinie.

 

To w polaczeniu z pierwszym warunkiem brzegowym ( BRAK LOGIKI) rowniez powinno rzucic sporo swiatla na relacje z osobami.

 

Rada generalna, zeby spokoj byl: udawac ze sie slucha. Niech se mysla, zes zainteresowany tym co Tereska se kupila. Mozesz sie zasklepic w swoich myslach, zaszyc gdzies w glebi duszy, opanowac jedynie musisz umiejetnosc patrzenia sposobem: JESTEM ZAINTERESOWANY. Oczy nie moga byc daleko, trzeba kiwac glowa ze zrozumieniem i we wlasciwych momentach mowic: ale swinia, nie mozliwe, ladnie ci w tym.

 

Jesli na dodatek opanujesz umiejetnosc zauwazania jej nowej przyczeski nim sama Ci o niej powie, to zycie twe stanie sie rajem.

To niewielka cena za spokoj.

Bo spokoj wart kazdej ceny.

 

Panny charakteruzyja sie tym, ze tak samo jak my mysla glownie o jednym. Tutaj nalezy upatrywac nasze szanse. Tylko, ze one w swej niezmiernej inteligencji chca sie jeszcze zakochac do tego, czasem. Im starsza tym bardziej. No i tu sie zaczynaja schody. Bo jesli mlody obywatel chce miec przerob na poziomie ilosci przemyslowych, no to nie zniesie tylu zakochanych na raz. ( Tu warto przypomniec film OCH KAROL, i jaki los spotkal biedulka). A jak sie taka zakocha, to sie potem msci.

Stad wskazana jest duza ostroznosc. I wielkie zrozumie plci przeciwnej. Co jak wspomniano powyzej, przy uwzglednieniu warunkow brzegowych jest prawie mozliwe. A dla niektorych mistrzow w tym fachu proste jak drut, co z kolei rowniez jest godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...