Jump to content

Pomocy, chcę kupić nowego Forysia!

Gracz

Recommended Posts

Witam wszystkich wyciągających do mnie pomocną dłoń :)

w skrócie wygląda to tak, że ze względu na kryzys wieku średniego postanowiłem zmienić auto z Vectry (ble, co z nuda) na Forestera. Cierpliwie czekałem od grudnia, żeby zobaczyć szczegóły nowej wersji i .... się rozczarowałem :evil:

Stara buda podoba mi się dużo bardziej i parametry też wolę, dlatego pomaszerowałem dziś do salonu w Kraku, aby sobie taką kupić. No i zonk, bo miły uśmiechnięty Pan powiedział mi, że już nie ma. Nie będzie. Skończyły się. Może na Allegro albo w komisie. Etc.

Szybki check na Autoscoucie odkrył, że niemieckie salony takie szybkie nie są, i zatrzęsienie jest jeszcze starych, wersje 2.0X Trend a nawet Active z extrasami wołają w okolicy 20-20,8 tys. EUR przed negocjacjami.

Dlatego szybkie pytanko do dealerów czytająch to, czy gdzieś się Wam taki jeszcze nie kurzy? Może gdzieś pod plandeką stoi zapomniany? Wezmę każdego, byle czarny albo srebrny w manualu i nie w jakiejś wersji dla trzeciego świata (TRE :roll: )

Aha, dorzucę tysia (w EUR) na te 3% extra VATU i koszty importu :cool:

Info na PM please

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stara buda podoba mi się dużo bardziej i parametry też wolę,

wobec powyższego, jak dla mnie jesteś gość, ludzki pan i co tam jeszcze chcesz :wink: :mrgreen:

Gracz , podzwon po dilerach....Olsztyn , Rzeszów...itd. Ja mam tylko 2.5 T , zielono szary , skora , navi....cena dobra. jak cos to PW.

AK

to te, co sa wycofywane :?: :mrgreen:

Szybki check na Autoscoucie odkrył, że niemieckie salony takie szybkie nie są, i zatrzęsienie jest jeszcze starych, wersje 2.0X Trend a nawet Active z extrasami wołają w okolicy 20-20,8 tys. EUR przed negocjacjami.

Sprowadz sam takiego, wybór od kolorów przez wersje, itd, itp...

Gracz , podzwon po dilerach....Olsztyn , Rzeszów...itd. Ja mam tylko 2.5 T , zielono szary , skora , navi....cena dobra. jak cos to PW.

AK

Czasami nie warto glupio czegos komentowac , szczególnie jak sie nie zna szczegołów...ale moze sprawia Ci to przyjemnosc.... :razz:

AK

AK

Czasami nie warto glupio czegos komentowac , szczególnie jak sie nie zna szczegołów...ale moze sprawia Ci to przyjemnosc.... :razz:

AK

to nie byl zaden komentarz, ino pytanie... :razz:

bo naprawde bardzo mnie interesuje cala ta sytuacja z 2.5T... serio :mrgreen:

to nie byl zaden komentarz, ino pytanie... :razz:

bo naprawde bardzo mnie interesuje cala ta sytuacja z 2.5T... serio :mrgreen:

W pytaniach do Dyrekcji jest ten watek ( Przemeq przeniósł ) i tam pytaj...W tym Gracz pyta o możliwosc kupna For. z produkcji 07....to tak krotko wyjaśnilem...Ci.... :wink:

AK

ps.jeżeli zaś chodzi o sytuację z 2,5 T MY09 to mam dwa For.2.5T MY09 - zdecydowanie lepsze od poprzednikow :!: ...podobnie jak z Imprezą MY08...sprzedaz napewno wzrosnie...możesz sie nie martwić :!: :mrgreen:

W temacie powinno być "Chcę kupić nowego starego Forysia" :cool:

[ Dodano: Sro Kwi 09, 2008 10:17 am ]

zdecydowanie lepsze od poprzednikow :!:

I to jest prawdziwe znaczenie słowa AUTOSUGESTIA :mrgreen:

Gracz, Witaj w Klubie !

Mnie FHI też wycięło ten numer, tylko rok temu z Imprezą.

Nawet sam wszystkomogący Raju nie potrafił sprzedać starego modelu.

A w niemczech są JESZCZE dostępne.

Andrzej Koper, - Panie Andrzeju, proszę uwierzyć, że są klienci, którym nowe produktu FHI się nie podobają. To nie są w 100% SUBARU.

Może sprzedaż wzrasta, Wy - dealerzy i SIP się cieszycie, ale ja i jak widać Gracz nie za bardzo.

Niestety w związku z zaistaniałą sytuacją chyba odejdę na ciemną stronę mocy. A naprawdę nie chciałem.

ps.jeżeli zaś chodzi o sytuację z 2,5 T MY09 to mam dwa For.2.5T MY09 - zdecydowanie lepsze od poprzednikow :!: ...podobnie jak z Imprezą MY08...sprzedaz napewno wzrosnie...możesz sie nie martwić :!: :mrgreen:

jako fana marki, bardzo mnie cieszy fakt, ze FHI produkuje coraz lepsze i ladniejsze auta... ktore sprzedaja sie coraz lepiej :razz:

p.s.

(...) AUTOSUGESTIA :mrgreen:

autosugestia?

raczej opium dla ludu! :lol:

sprzedaz napewno wzrosnie...możesz sie nie martwić

Pokazałem około 15 osobom z biura zdjecia nowego Forestera (skutek zainteresowania marką Subaru po reklamie OBK diesel) i faktycznie - bodaj 11 powiedziało, że nowy im sie bardziej podoba... Więc na pewno sprzedaż wzrośnie i chyba wszyscy na tym forum tego właśnie SIP'owi życzą :grin: Ale akurat Gracz chce starej lodówki i ja go rozumiem :mrgreen:

Pokazałem około 15 osobom z biura zdjecia nowego Forestera (skutek zainteresowania marką Subaru po reklamie OBK diesel) i faktycznie - bodaj 11 powiedziało, że nowy im sie bardziej podoba... (...)

OT: sprobuj pokazac im ta fotke :razz:

forekprofil3uh3lk7fk7.jpg

ciekawe, jak podziela sie glosy... :mrgreen:

Pokazałem około 15 osobom z biura zdjecia nowego Forestera (skutek zainteresowania marką Subaru po reklamie OBK diesel) i faktycznie - bodaj 11 powiedziało, że nowy im sie bardziej podoba...

to mnie w sumie nie dziwi, natomiast pytanie - ilu z nich, jak już się zdecyduje na suva, pójdzie sobie kupić outlandera, rav-4 itp.? gdzie jest znacznie więcej opcji, nie trzeba czekać 6 miesięcy itd. Bez złośliwości absolutnie, naprawdę jestem ciekaw, jak pójdzie (długoterminowo) sprzedaż FHI po zmianie polityki modelowej... :roll:

to mnie w sumie nie dziwi, natomiast pytanie - ilu z nich, jak już się zdecyduje na suva, pójdzie sobie kupić outlandera, rav-4 itp.? gdzie jest znacznie więcej opcji, nie trzeba czekać 6 miesięcy itd.

- To fakt ... ciekawe jak to będzie?

Ja bedę im podpowiadał, żeby MY09, bo chociaż brzydszy od mojego MY08 :wink: (no i jeszcze bardziej od MY05 :wink: ) to z całą pewnością będzie ładniejszy od MY13 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak mawiał Mel Brooks w "Spaceballs":

Niech "śmoć" bedzie z Wami i Waszymi Subarakami (nawet tych z ramkami) Amen :twisted:

pójdzie sobie kupić outlandera, rav-4 itp.? gdzie jest znacznie więcej opcji, nie trzeba czekać 6 miesięcy itd

chyba wole dostac auto w długim ale nieprzekraczalnym terminie, niż być zwodzony obietnicami, jak to np. ww toyocie.

znajomy czeka już 3 miesiąc na rav-4 (W-wa). Oczywiście obiecują, że w ciagu miesiąca będzie na pewno, ale z przecieków z salonu wynika, że najwcześniej bedzie w 5tym miesiącu. W jego firmie jezdzi juz 5 toyot (raczej szanowany klient, korzystający z rabatów) - tylko 1 szt. dostarczyli w terminie. :)

ps.jeżeli zaś chodzi o sytuację z 2,5 T MY09 to mam dwa For.2.5T MY09 - zdecydowanie lepsze od poprzednikow :!:

W czym lepsze oprocz udawania Tribeci? :twisted:

Przykro mi to mówić :oops: ale dosłownie we wszystkim.. :razz: ( oprócz wyglądu..oczywiście :twisted: ) a Tribeca to inna bajka...i ciężko coś udawać...

AK

ps. skoro na Rav 4 ktoś czeka już trzy miesiace...to nie jest tak żle z Subaru :mrgreen:

Gracz, jakiś czas temu dealer z Mikołowa przy okazji pytania o wymianę szyby chciał sprzedać mi Forka MY07 - zadzwoń zapytaj, może coś poczarują :)

Zdecydowanie wolałem jak Forester był kombiakiem na wyższym zawieszeniu. Teraz upodabnia się do "obłych" pseudoterenówek. Dlatego mojego Forka MY05 nie zamierzam sprzedawać. Co najwyżej jak się dorobię to dokupię używaną turbo :) Do kompletu :) Teraz to nawet bug-eye mi się spodobał :)

Może chcesz mojego ? towar widze deficytowy :wink: , to go mogę obchnąć :cool:

Się można przejechać? Będę u Pana w poniedziałek leczył mojego Forka, i żeby się nie nudzić czekając?