Jump to content

wyciek z magla

turdziGT

Recommended Posts

Czy ktos moze juz przerabial wyciek z polaczenia przewodow idaczych od pompy to magla? Mam tam wyciek i zastanawiam sie co moze byc przyczyna.czy sa tam jakies uszczelki ktore mozna wymienic ?

339381122copyyd8.jpg

336519941copyeb3.jpg

magielwi6.jpg

ale masz stwierdzone czy jest to wina przewodu przy maglu czy przewodu od pompy - tego elastycznego w takim "pazlotku" :mrgreen:

bo jak to wina przewodu elastycznego to jest to do zrobienia ;) - u mnie tez to cieklo i juz nie cieknie

czy jest to wina przewodu przy maglu czy przewodu od pompy

no wlasnie nie i zastanawiam sie co tam moglo puscic i jak to jest skrecaone.Jest tam tylko jakas uszczelka i tyle ?

czy jest to wina przewodu przy maglu czy przewodu od pompy

no wlasnie nie i zastanawiam sie co tam moglo puscic i jak to jest skrecaone.Jest tam tylko jakas uszczelka i tyle ?

to jest wlasnie takie dziwne - TTTM :roll: z tego co sie orientuje najczesciej cieknie powrot do pompy - i to sie da zrobic spokojnie :wink:

Z tego co widać na zdjęciach to są takie samouszczelniające się połączenia o kształcie stożka. Problem z tym że póki powierzchnie tego stożka są idealne to jest szczelnie, ale jak przykładowo dostanie się tam ziarenko piasku i zrobi rysę lub jak się zrobi korozja i wżery to zaczyna cieknąć. Jeśli cieknie Ci z samego łącza czyli z tego stożka to można próbować go mocniej dokręcić lub uszczelnić taśmą teflonową albo zmienić mocowania na śrubowe-oczkowe (obciąć stożkowe i przyspawać). Ja tak kiedyś zrobiłem ale w innym aucie i było ok. Ale najpierw sprawdź z czego tak naprawdę cieknie bo może to być jakieś głupstwo.

Ale najpierw sprawdź z czego tak naprawdę cieknie bo może to być jakieś głupstwo

no dokaldnie leje sie spod jednej z tych nakretek wiec moze to byc to co wyzje pisales

Turdzi - Ten Typ Tak Ma :razz: a na serio mi tez spod tego przewodu cieklo - i jedynym wyjsciem jest albo tuning tegoz przewodu albo wymienienie na ori (drogi) - latwo sie go da profi naprawic - bez druta - tylko trza wiedziec jak - ja mam juz ponad rok spokoj

tylko trza wiedziec jak
uwielbiamy takie forumowe tajemnice - ja słów nie szczędziłem :roll:

tylko trza wiedziec jak
uwielbiamy takie forumowe tajemnice - ja słów nie szczędziłem :roll:

nie jest to tajemnica tylko nie bylem przy montazu tego i nie widzialem - Zbyszek z nie-ASO to ogarnia blyskawicznie

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...