Jump to content

[W-wa] gdzie wypiorą tapicerkę w aucie

Roland

Recommended Posts

Pytanko jak w temacie - gdzie podjechać na pranie tapicerki (chodzi wyłącznie o fotele - podsufitka i boczki są ok).

Nie chciałbym jakieś chałtury jak już kiedyś widziałem gdzie po praniu na ciemnej tapicerce powychodziły zacieki trudne do usunięcia - albo tak "zmechacili" materiał, że prawie welur się zrobił (tylko prawie robi różnicę).

Azrael, a kojarzysz ceny ?? bo nigdy tam nie byłem i tak nawet średnio się orientuję gdzie to dokładnie jest :-( (jedyne co mi się kojarzy to to, że trochę forumowiczów myje tam swoje autka).

A może ktoś ma doświadczenia z Robowashem ? Mam ich najbliżej a pranie tapicerki to jednak dosyć czasochłonne zajęcie więc im bliżej domu tym wygodniej :mrgreen:

Mogę polecić na Nałęczowskiej/Sobieskiego, 230zł chyba. tel 601 209 353

Ja na herę mam OK doświadczenia, chłopaki z herą są OK, Xbike prowadza towary na herę :?: Azrael, foreksz, w co wy się wplątaliście :!: :shock:

tomaszów mazowiecki - szczęśliwa (ulica) - nie!! wielka myjnia na skrzyżowaniu

za salonem broni - wjazd trochę zakamuflowany - ale wyprałem ignisa przed sprzedażą i byłem pod wrażeniem

Ja w Robowashu wyprałem juz dwa samochody i nie mogę mieć zastrzeżeń.

Trochę to trwa co prawda, bo musiałem zostawić auto na 10h, ale efekt końcowy był jak najbardziej ok.

To był Robowash na Górczewskiej