Jump to content

RX-8 ? Macie jakąś opinię?

Heller

Recommended Posts

Coraz bardziej myslę o dołączeniu tej zabawki do garażu :)

Ale jak ten silnik wankla bangla ? Ma ktos jakies doświadczenia ?

W ogole - co sądzita o wydaniu 60 tyś zł na 4-5 letnią RX-8 ?

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Średnio o niej piszą nawet sami właściciele... hmmm

Podobno dużo silników pada ale.. wiadomo. Można jeździć przez 100 tyś bez żadnej naprawy można zmieniać motor po 20 tyś.

Hmmm

Ale tanie to to jest ! :)

Ja w okolicy mam 2 czy 3 RX-8 i z tego co wiem to właściciele są zadowoleni. Sam zastanawiałem się nad RX-8, ale jakoś wybór padł na MX-5, ale z chęcią dołączyłbym ten samochód do kolekcji. Może uderz do SJSu mają jedną RX-8 zresztą to ta opisywana w najnowszym KMH i raczej jej nie szczędzą więc mogą Ci powiedzieć jak z awaryjnością

sasiad mial RX8, ja CTRa. piekne melodie sasiadom urzadzalismy pod oknami :mrgreen: sasiad byl b. zadowolony, troche narzekal na spalanie, nic sie nie psulo. moj kolega i zarazem szef warsztatu VW-Audi zawsze powtarzal, ze to jest auto, ktore chce kupic zonie, gdyz piekne i nie psuje sie.

Jak chcesz mieć samochód który nie ma momentu obrotowego, pali litr oleju na 100km, i wymaga remontu silnika co pół roku, to kupuj śmiało RX-8 :razz: :mrgreen:

Miałem doczynienia z RX-8 przez dwa lata, i szczerze nie mogę polecić tego samochodu. Jeśli koniecznie chcesz Wankla, to RX-7 jest lepsza, a jeśli chcesz mieć lansowóz, to jak mówi owoc - S2000 albo 350Z.

Mój kumpel kupił RX-8 jakieś 3-4 tygodnie temu. O efektach tego zakupu możecie poczytać tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=116821

Obecnie nikt w Warszawie nie chce się podjąć naprawy - z ASO na czele.

No wlasnie ... najbardziej boje sie tego silnika.. w RX8.. :evil:

Podejrzanie tanie są te samochody i podejrzanie dużo ich na rynku...

Jakiś powód musi być...

W podobnej cenie jest 350Z - dziś się przejeżdżałem i kurde... plastikowo jest w środku i trzeszczy... może taki egzemplarz trafiłem (kumpla auto z 2005 roku) ale w środku zawiódł mnie mocno.. osiągowo za to - bardzo bardzo mniam ;)

[ Dodano: Wto Kwi 01, 2008 4:58 pm ]

do RX8 ideolo beda oksy D&G, portki od Johna Galliano i karnet do UTO :mrgreen:

Heller pasuje Ci :razz: :mrgreen:

Spadaj ! Urodziny mam dziś więc mógłbyś być miły ! :)

W podobnej cenie jest 350Z - dziś się przejeżdżałem i kurde... plastikowo jest w środku i trzeszczy... może taki egzemplarz trafiłem (kumpla auto z 2005 roku) ale w środku zawiódł mnie mocno.. osiągowo za to - bardzo bardzo mniam ;)

Wszystkie 350Z'tki tak mają.

350Z w Ulezu fajnie jezdzilo. srodek plastik, ale to 1/4 ceny porsche - bagaznik taki, jak Mamuska kiedys pisala o tym drugim seryjnym producencie silnikow typu Tyson :twisted:

za to buda ladna, silnik z vel satisa mniam, jakos skreca, a elektronika b.pozno i skutecznie dziala :mrgreen: nawet myslalem o takim lansowozie dla siebie na weekendy.

No i chyba ta 350Z będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem... s2000 i opel - niestety drożej wychodzą - a ja biedny student jestem :mrgreen:

Tylko kurde... te plastyky trzeba ze srodka zastapić czyms fajniejszym i jazda jazda :cool:

PS - Zimy coraz krótsze w Polsce - RWD szczerzy się :)

Mój kumpel kupił RX-8 jakieś 3-4 tygodnie temu. O efektach tego zakupu możecie poczytać tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=116821

Obecnie nikt w Warszawie nie chce się podjąć naprawy - z ASO na czele.

No wlasnie ... najbardziej boje sie tego silnika.. w RX8.. :evil:

Podejrzanie tanie są te samochody i podejrzanie dużo ich na rynku...

Jakiś powód musi być...

[ Dodano: Wto Kwi 01, 2008 4:58 pm ]

do RX8 ideolo beda oksy D&G, portki od Johna Galliano i karnet do UTO :mrgreen:

Heller pasuje Ci :razz: :mrgreen:

Spadaj ! Urodziny mam dziś więc mógłbyś być miły ! :)

oj nie nerwuj sia Wiktorku :mrgreen:

silnik z vel satisa mniam

350Z nie ma francuskiego silnika. Wielokrotnie o tym była mowa na forum, sam tak dawniej twierdziłem, ale zostałem wyprostowany ;-)

[ Dodano: Wto Kwi 01, 2008 7:42 pm ]

Heller, a może Speedster Turbo ? ;-) Tam w środku nic nie trzeszczy :twisted: