Jump to content

Dodatkowe gniazdo 12V w bagazniku

sherif

Recommended Posts

Witam !

Ostatnio, sprzatajac samochod, zobaczylem u siebie w jednym z nadkoli (lewym) za dekielkiem, miejsce na dodatkowe gniazdo 12V. Cos takiego na sezon letni by sie jak najbardziej przydalo (zeby sobie np browarka latem jadac na wakacje :mrgreen: ).

Jak sie dowiedzialem, takei gniazdo wystepuje jako opcje, a wyglada mniej wiecej tak:

280517734-CIMG3272.JPG

(zdjecie zapozyczone z innego forum)

Czy ktos moze dokladal takei gniazdo ?

Czy sa tam podciagniete kable (w co watpie :mrgreen: ), jezli nie to skad mozna troche ukrasc pradu ?

Gdzie takie gniazdo mozna dostac, chodzi glownie o ta klapke (tylko nie piszcie wymontuj sobie ze schowka :mrgreen: ), moze ktos widzial takei na jakims allegro czy czyms podobnym

Pozdrawiam

Marcin

w forku mam fabryczne i wyglada estetycznie, ale przy okazji ostatniej wizyty w ASO widzialem ze mozna kupic bez problemu

OK, dzieki za cynk, popytam w ASO, mam nadzieje, ze cena nie bedzie kosmiczna :mrgreen:

w forku mam fabryczne i wyglada estetycznie, ale przy okazji ostatniej wizyty w ASO widzialem ze mozna kupic bez problemu

OK, dzieki za cynk, popytam w ASO, mam nadzieje, ze cena nie bedzie kosmiczna :mrgreen:

Sherif, jak poznasz cenę, to wrzuć ją na forum, plizzz :smile:

Sherif, jak poznasz cenę, to wrzuć ją na forum, plizzz :smile:

OK, poszukam jeszcze zamiennikow, w koncu to tylko gniazdko o standardowej szerokosci :mrgreen: .

Musze jeszcze rozeznac sie skad zaczerpnac zasilanie.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...