Skocz do zawartości

Reklama wlasnej tworczosci


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem troche wolnego czasu, i tak sobie cos tam wystukalem w ta klawiamysz, nie ...........klawiatywe, lewa..., nie.........no to, w co sie stuka i wyszlo to, co tu na dole zaraz bedzie napisane:

 

http://www.subaru.pl/subaru_rajdy.html

 

Zawsze lubialem historie, szczegolnie historyjke o dwoch policjantach...ale to moze innym razem. W kazdym razie tam znajduje sie historyjka o takim stowarzyszeniu, co to juz ma 10 lat i twierzdi, ze jest stare. Przeczytajcie, moze Wam sie wyda ciekawe. :roll:

 

Pozdrawiam jak zwykle,

Thanatos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, dziekuje, jest to dla mnie wieli moment...niesamowity zaszczyt i .... nie wiem co powiedziec. Po prostu...

 

Dziekuje Grzegorzowi za wsparcie mentalne (kto to do cholery jest Grzegorz?!), dziekuje calej mojej rodzinie :cry: , rowniez mojemu menadzerowi, ktory sprawil, ze wszystko wyszlo, tak jak wyszlo, dziekuje SIP za pozwolenie wspolpracy, dziekuje Flipperowi za umieszczenie tego na stronie i za caly wklad jego pracy, rowniez wielce dziekuje zespolowi Ich Troje, bo mnie tak bardzo wkurzy...tzn wzruszyli, ze musialem cos napisac, dziekuje Georgowi Bushowi za to, ze wreszcie ktos Saddamowi dokopie. Podziekowania rowniez dla:

 

Grzegorza Brzeczyszczykiewicza, Koziolka Matolka, Leszka Millera, :cry: Jana III Wazy, Ikei, starego kumpla krola Artura, Tytusa, Romka i Atomka, moich wszy, mojego psa, moich myszy w garazu, moich cholernych golebi mieszkajacych po dachem, tesciowej Siwego, Lancii EVO, i wszystkich ludzi ktorych znam. I love you all! (moze z wyjatkiem tej tesciowej)

 

 

Pozdrawiam,

wzruszony :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdybym podal zrodla to musialbym nastepnie pojechac do kazdego forumowicza do domu i go zastrzelic :lol:

 

Joy: moze sie tysm zajme, narazie trzeba skonczyc cykl 10 lat SWRT*.

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

* cykl powstaje, zeby uczcic dlugotrwalosc teamu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...