Skocz do zawartości

SVX Skrzynia


SVX's

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pomocy! Svx zrobil mi niezlego psikusa, po zaparkowaniu i wrzuceniu "P'( svx posiada automatyczna skrzynie biegow) cos lekko trzasnelo i manetka zaczela luzno pracowac, domyslam sie, ze tam jest linka pomiedzy manetka i skrzynia, ktora pekla lub puscil jakis zaczep. I mam problem, nie moge auta wciagnac nawet na lawete!!! O odjechaniu z parkingu nie wspomne.

Laweciarze sugeruja, ze gdzies tam musi byc mozliwosc recznego przelaczenia skrzyni w tryb N. Ponoc w amerykanskich automatach robi sie to pod maska, ale tam silniki sa umieszczone np. poprzecznie.

Jesli nie znajde sposobu tylko dzwig mnie ratuje zeby nie rozwalic skrzyni biegow.

Piszcie, sugerujcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepiej będzie zaglądnąć na jakieś forum skupiające właścicieli SVX. Panowie laweciarze nie mają nic do podłożenia pod koła by wciągnąć auto? Przecież jak ktoś zaparkuje AT w jakimś niedozwolonym miejscu i mu auto zabierają, to przeca nie odbiera go z rozwaloną skrzynią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na upartego to 2 wózeczki pod przednie kola bo tylko one powinny byc zblokowane na P, idzie to zrobic ale trzeba sie dostac pod auto i recznie przesunąć dzwigienke na skrzyni. Mozliwe ze tylko lacznik poszedl lub z przegubu wyskoczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz temat zalatwiony;). Sposrod 9 telefonow do laweciarzy jeden zaproponowal, ze przyjedzie, przyjechal ale po godzinie odjechal, przepraszajac, ze nie da rady. Reszta odmowila przez telefon.

Dzwonilem oczywisice do serwisu Subaru, dowiedzialem sie, ze mozna przepiac AT z P na N, ale trzeba wejsc pod samochod.

Jakims cudem zadzwonilem do warsztatu zajmujacego sie naprawa skrzyn AT w Jozefowie, natychmiast zareagowali, wyslali PAna z laweta, Pan otworzyl maske wsadzil reke, cos pyknelo i autko ruszylo z miejsca!!! I juz jest naprawione, puscil odcinek linki z gwintem, rdza go zezarla...Ot co...

Chyba zaloze forum dla posiadaczy svx'a bo w Polsce chyba takiego nie ma...

Myslicie, ze to juz czas?

Czy sa uzytkownicy tego subaraka na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz silne wsparcie w postaci tęsknie patrzącego za czymś takim administratora forum ;)

 

Oraz mojej drugiej połowy - teraz co prawda dostanie wóz służbowy, ale regularnie wzdycha do SVX-a i regularnie monitoruje motoAllegro w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego, acz niedrogiego egzemplarza 8).

 

Żeby było on-top: temat skrzyni automatycznej w SVX to chyba najczęstszy temat na wszystkich forach subaru, w dziale "SVX". Z tego, co pamiętam, modele 1993-1994 miały jakąś wadę i kupując SVX-a trzeba się było liczyć z faktem, że ta skrzynia prędzej, czy później padnie - z wymaganym remontem "na bogato" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...