Jump to content

ankieta na kmh24.pl

michal

Recommended Posts

Ladne :?: :?: Hmmm... ladna to jest moja kobita :grin: a nowe Subaru moze sie jedynie podobac, ale "ladna" to impreza nigdy nie byla i chyba sie nie zanosi, ze kiedykolwiek bedzie :razz:

Naprawde "ladna" w dzisiejszym moto swiecie to jest chyba tylko Alfa 8C competizione :mrgreen:

ale chodzi o MY08 czy o wszystkie modele bo w ankiecie nie jest napisane :?:

Przecież pytanie brzmi: "Czy nowe Subaru Impreza jest ładne". I jeszcze fotka jest...

ale chodzi o MY08 czy o wszystkie modele bo w ankiecie nie jest napisane :?:

Przecież pytanie brzmi: "Czy nowe Subaru Impreza jest ładne". I jeszcze fotka jest...

dzieki niedoczytalem :oops: ,

chcialem dobrze a wyszlo.... jak zwykle :razz: :mrgreen: :wink:

Godlik :arrow: PW

• Ojciec Założyciel
Czy nowa stylistka przypadła Wam do gustu, a może podoba Wam się dopiero w konkretnej wersji?
:shock: :?:

A gdzie zdjęcie stylistki ?

W Estetach :?: :mrgreen:

Pozdrowienia

Czy nowa stylistka przypadła Wam do gustu, a może podoba Wam się dopiero w konkretnej wersji?
:shock: :?:

A gdzie zdjęcie stylistki ?

W Estetach :?: :mrgreen:

Pozdrowienia

wiedzialem ze Dyrekcja tez tam zaglada :mrgreen:

Odpowiedź nr 3, z dopiskiem " dwie wersje nadwoziowe wstecz".

Jeśli chodzi o bug-eye'a - a tak wnioskuję z podpisu pod avatarem i zdjęcia pod postami - to trzy 8).

(jedna wstecz to MY'06-'07, dwie - '03-'05, trzy - bug eye)

Przemqu - chodzi o następną budę po bug-eye :smile: mój bug-eye oczywiście też jest klasyczny i piękny, jednak następca jest jeszcze ładniejszy. Także reasumując - moja matura z matmy nie poszła na marne :wink:

(...) ale "ladna" to impreza nigdy nie byla i chyba sie nie zanosi, ze kiedykolwiek bedzie :razz: (...)

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 :razz: :mrgreen::lol:

old-age'owe Imprezy byly brzydkie, i tego sie nie wstydzily... natomiast te new-age'owe staraly sie byc ladne, jednak marnie to im szlo, a najmarniej to jest z MY'08 (imho :razz: )

Przemqu - chodzi o następną budę po bug-eye :smile: mój bug-eye oczywiście też jest klasyczny i piękny, jednak następca jest jeszcze ładniejszy. Także reasumując - moja matura z matmy nie poszła na marne

A to przepraszam 8).

W temacie ankiety - obie brzydkie, a nawet bardzo brzydkie...

a jak juz wszyscy pisza co im sie podoba a co nie, to moim zdaniem najpiekniejszy jest GT 99+ :)

o tak, najpiekniejszy z najbrzydszych! :cool: :mrgreen:

Mylisz sie. Bug-eye!

Mylisz się! :mrgreen: Tylko GT, który bo to nie był a Bug-eye jest najbrzydszy. :cool:

Moja żona uważa, że mój GT-ek jest brzydki ale i tak najładniejszych ze wszystkich Imprez.

A nowa Impreza - czarny (od) WRX z srebrnymi felgami jestśliczna.