Jump to content

Forester 2004 - uwagi uzytkownika.

Guest Duduś

Recommended Posts

Guest Duduś

Dołączam do Was jako świeżo upieczony posiadacz Forestera 2000 ccm z 2004 r.(30 tys. km)

Generalnie jest O.K., ale mam już kilka spostrzeżeń i zastrzeżeń jednocześnie:

1. Strasznie głośny rozrusznik ( w moim 20-letnim Bluebirdzie prawie nie słyszę pracy rozrusznika- motor zaskakuje na dotyk);

2.Brak ramek szyb drzwiowych - bardzo uciążliwe hałasy wiatru (da to się jakoś doszczelnić/?)

3.Bardzo twarde zawieszenie, chyba tylko w trudniejszych warunkach pokaże swoją wartość, bo w mieście daleko mu do komfortu;

4.Doceniam miniaturyzację, ale przyciski radia to raczej niewypał.

I na koniec nieśmiertelne pytanie o dobry serwis na Dolnym Śląsku.

Pozdrawiam wszystkich subaraków.

1. Strasznie głośny rozrusznik ( w moim 20-letnim Bluebirdzie prawie nie słyszę pracy rozrusznika- motor zaskakuje na dotyk);

2.Brak ramek szyb drzwiowych - bardzo uciążliwe hałasy wiatru (da to się jakoś doszczelnić/?)

3.Bardzo twarde zawieszenie, chyba tylko w trudniejszych warunkach pokaże swoją wartość, bo w mieście daleko mu do komfortu;

sprzedaj go w cholerę, po co masz się męczyć :!:

W sklepach budowlanych mozna kupic taka gabczasta tasme samoprzylepna - pomaga na pewno. Sprawdzone.

Guest Duduś
Duduś,

przeczytaj temat tego wątku, leć się przywitać do odpowiedniego wątku a potem się zastanów gdzie te Twoje Werterowskie problemy zamieścić. Jednym słowem - nie rób burdlu :

[/b]

Nie stać cię na nic mądrzejszego? Do takiego prostackiego tekstu wciskasz Werthera i udajesz, że rozumiesz kontekst. To forum ma pomagać użytkownikom Subaru, czy stanowi pole prymitywnych pyskówek? Tak trudno odpowiedzieć na pytanie w sposób normalny i rzeczowy, trzeba od razu ujadać? Sądziłem, że szlachetna japońska marka łączy ludzi o odpowiednim poziomie; jestem bardzo rozczarowany!

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 1:15 am ]

W sklepach budowlanych mozna kupic taka gabczasta tasme samoprzylepna - pomaga na pewno. Sprawdzone.

Dzięki, spróbuję zastosować twój patent.

Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 1:19 am ]

sprzedaj go w cholerę, po co masz się męczyć :!:

Gratuluję IQ ! Wesołych Świąt.

• Ojciec Założyciel

Nie stać cię na nic mądrzejszego? Do takiego prostackiego tekstu wciskasz Werthera i udajesz, że rozumiesz kontekst. To forum ma pomagać użytkownikom Subaru, czy stanowi pole prymitywnych pyskówek? Tak trudno odpowiedzieć na pytanie w sposób normalny i rzeczowy, trzeba od razu ujadać? Sądziłem, że szlachetna japońska marka łączy ludzi o odpowiednim poziomie; jestem bardzo rozczarowany!

Witam na Forum. Uprzejmie proszę o ..... wyrozumiałość i cierpliwość. Wiem, o czym mówię (w innych przypadkach też, lecz nie wszyscy chcą w to wierzyć :mrgreen: )

Po okresie wstępnego "szoku kulturowego" można sie przyzwyczaić.

A większość tych, którzy tutaj bywają, to naprawdę b.sympatyczni ludzie. I pomocni.

A że czasem sobie trochę żartują - taki tu bywa nastrój :wink:

Pozdrowienia

dzięki geniuszu :mrgreen:

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 8:58 pm ]

Brak ramek szyb drzwiowych

nie zauważyłeś przed zakupem :?:

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 8:58 pm ]

Bardzo twarde zawieszenie

:shock:

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 9:00 pm ]

Doceniam miniaturyzację, ale przyciski radia to raczej niewypał

masz łapki jak Shrek :?:

Panowie - dosc juz tych przepychanek.

Duduś,zapraszam z pytaniami do odrebnego topiku.

Paweł C, pax miedzy chrzescijany :) daj zyc nowemu :)

Duduś,

Duduś,

- po pierwsze, Twoje problemy z Twoim nowym Foresterem przypominały mi niechybnie Cierpienia młode Wertera (pisząć przez "h" Werthera wcale nie uwiarygadniasz znajomości rzeczy - wierzaj mi bądż nie - Twój wybór) ,

- po drugie - o swoich problemach napisałeś w wątku pod tytułem Ranking ASO. Wyjasnij mi, z łaski swojej, jaki jest związek przyczynowo-skutkowo międzu Twoimi problemami z nowonabytym Forkiem a rankingiem ASO. Nie to żebym się czepiał, bo wiesz, ja prosty pilot jestem ( w ehemalige SAS airline) ale nawet na mój ptasi mózg, związek jest żaden. Stąd wniosek o zapoznanie się z tematem i rozważenie, czy abyś w odpowiednim wątku zapis umieścił. Is there clear my friend ? :wink:

- po trzecie - nie mam ochoty odpowiadać na Twoje pytania, gdyż jesteś po pierwsze tzw. "nowy", po drugie niekulturalny (w koniunkcji niestety) . Sam mam Forestera ale ze zgłoszonymi przez Ciebie problemami eksploatacyjnymi nie identyfikuj sie kompletnie. Dla mnie osobiście jesteś jakimś dziwologiem, którego ani mi po drodze szanować ani rozumieć.

Mam nadzieję, że docenisz trud, jaki zadałem sobie odpowiadając tak wyczerpująco na Twoje problemy.

Nie pozdrawiam (co rzadko mi się zdarza)

Grzegorz Gierczak

Wydzielilem z tematu "Ranking ASO" i... zamykam, bo temat sie wyczerpal w tej formie.

Duduś, jesli chcesz zadac konkretne pytanie - zapraszam do zalozenia nowego topiku. I oczywiscie wczesniej jeszcze do dzialu z powitaniami :wink:

pozdrawiam

Szymon

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...