Skocz do zawartości

Szukamy wakacji


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Marina Barracuda
Sounds like a dream! :twisted:

Do mariny to wpływa się jachtem, żeby zatankować wodę, podładować akumulatory, zwiedzić okolicę i zrobić zakupy :mrgreen:

Zajmuje to jeden, góra dwa dni :cool:

Wszelkie inne zastosowania dla marin to IMHO:

Sounds like nightmare :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i raz taka angielska krowe wrzucilem do basenu w ubraniu, jak jej coreczkom przeszkadzalo, ze gramy w pilke w basenie

 

tak sie bawi, tak sie bawi, sto-li-ca! :twisted: czyli pracujesz na reputacje hotelu :razz: :mrgreen: a serio, brytole i niemiaszki na wakacjach sa istotnie niezwykle trudni do zniesienia, aroganccy i rubaszni. Jak tu ich w opakowaniu do basenu nie wrzucac?

 

:cool: wredna ze mnie bestyja i zlosliwie wybralem 3 najgorsze z kilkunastu pochlebnych opini na temat tej miejscowki, takze loozik :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 11:22 am ]

T8LEK napisał/a:

Sounds like a dream!

 

Do mariny to wpływa się jachtem, żeby zatankować wodę, podładować akumulatory, zwiedzić okolicę i zrobić zakupy

Zajmuje to jeden, góra dwa dni

Wszelkie inne zastosowania dla marin to IMHO:

Sounds like nightmare

 

urabus, od ladunku ironii w tym "dreamie" az mi sie komputer zresetowal; myslalem ze to oczywiste :mrgreen: ale myslenie mi kiepsko wychodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, opinie o tym hotelu prawie jak o evo 9 :
Sounds like a dream! Jak juz brytyjska klasa robotnicza marudzi, to musi byc naprawde niezla jazda bez trzymanki
raz taka angielska krowe wrzucilem do basenu w ubraniu, jak jej coreczkom przeszkadzalo, ze gramy w pilke w basenie ratownik poplakal sie ze smiachu.

No, widac, ze jest!

Kocham takie akcje, tyle, ze musze pojechac z narzeczona, wiec taka meska przygoda odpada... :neutral:

 

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 3:10 pm ]

a serio, brytole i niemiaszki na wakacjach sa istotnie niezwykle trudni do zniesienia

Nie na wakacjach - rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde, to ta krowa rzucila we mnie pomidorem, wiec zanim jeszcze pomidor na dno opadl, ja juz wyskczylem jak oparzony z wody i zepchnalem do wody. strasznie sie krowa zapienila, woda z basenu wystapila, ale smiech nawet z hotelowych balkonow uciszyl jej lament. zaczela uczeszczac na basenik dla dzieci :cool:

oraz strasznie mi Cie zal Jed, ja juz mialem dosyc tych wakacji i zwiedzania z kobietami. strasznie sie meczylem z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi Cie zal Jed, ja juz mialem dosyc tych wakacji i zwiedzania z kobietami. strasznie sie meczylem z nimi.

Dzieki... :cry:

Dajcie żyć z Angolami, kto był w Krakowie ten wie jak z nimi jest przesrane, tyle że od jakiegoś czasu do lepszych klubów nie wchodzą

Powiem Wam, ze to jest cos, czego ja nie rozumiem!

Gdyby w 3city robili taka trzode, to jedno wiem: mordy mieliby tak obite, ze, ze, ze...wrocili by do Krakowa! :mrgreen:

Dlaczego im sie na to pozwala "u was"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego im sie na to pozwala "u was"?

 

Coraz częściej ich widzę z mordami obitymi, ale to przyjeżdżają za każdym razem inni...

No to w koncu moze przestana przyjezdzac! Albo zaczna sie zachowywac porzadnie.

Czytalem gdzies, ze przez ta !#@@#$% trzode, w Grecji musiano zamknac pare lokali, taka afere wykrecili okoliczni mieszkancy.

O nas sie mowi rozne rzeczy, ale nie wiem, czy jest wieksze bydlo na swiecie niz angole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Grecji to Faliraki, taka dyskotekowa taniocha, ale co Angole tam wyrabiali. napadali ludzi w autach i wlewali im tam piwo, albo cos innego... w San Antonio na Ibizie juz sobie z nimi poradzili, ale tez kilka akcji widzialem, jak chocby ucieczki w srodku dnia z restauracji bez placenia.

za to w Magalluf policja jest na kazdym kroku i male klapsy z Wysp siedza cicho, Nimecy sie boja, bo ich malo, a technoszau w powietrzu rozbrzmiewa i wolna milosc tez :mrgreen:

 

naprawde mi Cie zal Jed - nie wyobrazam sobie z kobieta jechac jeszcze raz na wakacje.

 

wstawaj rowno z nia, chociaz leb Cie po wieczornym bingo napindala jak Dzwon Grzesznika ; w klubie to nudzisz sie z nia, zamiast odwzajemniac usmiech w tancu do tej pieknej Wloszki obok na parkiecie; chodz z nia na kolacje do restauracji nad morzem, chociaz masz oplacone smakowite AI w hotelowej knajpie, gdzie rowniez za alkohole nie musisz dodatkowo placic; jedz o 0600 nad ranem na wycieczke, zamiast pograc w golfa albo kosza z kumplem z JD w garsci; idz na plaze, bo tam jest piasek, a ja przeciez strasznie sie wnerwiam, kiedy sie ten piasek tak bezecnie lepi do mokrawo-oleistego ciala, kiedy wiatr zawieje, a zreszta na basenie trzeci dzien z kolei od rana do wieczora ta sama samotna, piekna Czeszka spoziera zalotnie na facetow; poznawaj te dziwne pary, ktore juz w trzecim zdaniu zaczynaja sie wzajemnie klocic i o cale zlo swiata oskarzac, albo jeszcze lepiej te mlode malzenstwa z malymi dziecmi, co wspominaja, ze oni tez tak balowali, a teraz nam zazdroszcza albo juz naprawde bosko - te starsze malzenstwa, co mi dobre rady na zycie lubia dawac i wez do cholery jedz z baba na wakacje :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: szukam 2 osoby-rodos

Dotyczy: Grecja / Wyspa Rodos - dodatkowe informacje z przewodnika wakacje.pl

Autor: ~foreks 02-08-2007 14:46

haj,

jade sam 10VIII do m.Rodos, hotel elite w celach wypoczynkowo-rozrywkowych, w sensie plaza i retzina za dnia, po czym sunglasses at nite :) lat 28 /co zaczyna juz bolec/, lecz damy rade. mail foreks@wp.pl

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hotel elite

 

I to jest definicja samobója idealnego. Nazwa krzykliwa i rozdmuchana, jak cały byt forseksa na Forum, a co się za tym kryje? Naga prawda, czyli hotel, który ma 2.5 lokalnej gwiazdki, a więc - domyślam się - karaluchy rozmiaru kota, w recepcji tłusty grek, który wieczorami okłada swoją starą, a na zapleczu sklep rybny :mrgreen:.

 

PS To ja już wolę nie być wpuszczany po pijaku do klubu, niż być wpuszczany i widziany w towarzystwie bohatera naszej opowieści. Jak ja się potem znajomym wytłumaczę :!: :mrgreen:

 

PPS Żeby było jasne: nie krytykuję spania w hotelach takiej, czy innej kategorii. Sam w życiu też pod namiotami spałem i niejedno żyjątko mi do namiotu wlazło bez zaproszenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, hue hue, to babsko siedzi caly dzien przed googlem i szuka informacji o foreksie grinrotfl.gif Aga, no ile Ty masz lat, zastanow sie :twisted:

oraz w zeszlym roku bylem na Majorce :cool:

ja już wolę nie być wpuszczany po pijaku do klubu, niż być wpuszczany i widziany w towarzystwie bohatera naszej opowieści.

z tego co pamietam Czeslaw to w Sb nogi Ci sie trzesly przed wejsciem do Klubo, i jeszcze marudziles, ze nie lubisz tej krowy z selekcji i to ja Was pocieszalem, ze znam "Ruda Grazyne" i jeszcze wejdziemy za darmo, hue hue :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, hue hue, to babsko siedzi caly dzien przed googlem i szuka informacji o foreksie Obrazek Aga, no ile Ty masz lat, zastanow sie :twisted:

No chcialbys..., ale niestety

około 403,000 dla zapytania foreks. (Znaleziono w 0,23 sek.)

+/-2 minuty na znalezienie tego fajnego linka :mrgreen:

Za to Tobie splodzenie tej cietej riposty zajelo ponad dobe... :P

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...