Skocz do zawartości

Hamulce w OBK


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

jakbyś założył 215/65/17 to ciekawe co by było....

 

a beda pasowaly, robimy przerzutke? :mrgreen: Do tego jeszcze zawias z OBK i robimy testy w piaskownicy - moze tez zacznie tracic moc? :twisted:

 

[edit] tylko co z katami natarcia/zejscia w Sniezce? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie w Paryz-Dakar nie bawie i takich objawow nie mam :mrgreen:

 

Ja też nie, a na poligonie lub żwirowisku to poza 1, 2 i wstecznym, pozostałe przełożenia się nie przydają :cool:

 

Niemniej jednak samochodu używam głównie do przemieszczania się po naszych wspaniałych drogach i przykre jest gdy w trakcie wyprzedzania silnik odmawia współpracy :evil:

 

 

 

tylko co z katami natarcia/zejscia w Sniezce? :roll:

 

W OBK też z tym kiepsko, dlatego lepiej unikać "twardego" terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zestaw z Forka 2.5xt.

A coś więcej?

Miałem OBK MY01 EU i teraz mam MY05 US. I w jednym i drugim hamulce są beznadziejne :!:

Na szczęście ani jeden, ani drugi nie dławil, nie przytykał, nie stukało nic w przekładni....może jestem głuchy.

Ale nadal nie wiem, co zrobić z hamulcami , żeby miały zdolność podobną do..np. Mercedesa E , Chryslera 300C (US), VW Passat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zestaw z Forka 2.5xt.

A coś więcej?

Miałem OBK MY01 EU i teraz mam MY05 US. I w jednym i drugim hamulce są beznadziejne :!:

Na szczęście ani jeden, ani drugi nie dławil, nie przytykał, nie stukało nic w przekładni....może jestem głuchy.

Ale nadal nie wiem, co zrobić z hamulcami , żeby miały zdolność podobną do..np. Mercedesa E , Chryslera 300C (US), VW Passat :roll:

Do mojego euro spec pasują z Forestera 2.5xt. Spisują się bardzo dobrze. Hamują tak samo dobrze z dużych szybkości jak i niskich. Tak samo dobrze znaczy się. Nie wiem czy do US spec będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit] tylko co z katami natarcia/zejscia w Sniezce?
Raz juz pozadnie przywalilem zderzakiem przy natarciu..... Myslalem ze sie polamal tak walnelo, ale naszczescie zderzaki w Subaru sa jakies nad wytrzymale :D Tylko mam rejestracje brzydko powyginana teraz bo sie pod zderzak wgiela :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...