Skocz do zawartości

koszty utrzymania....WRX a STI


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

komplet amortyzatorow KYB GR2 (Excel)- 970PLN (z przesylka), wymiana ok 700 PLN

Gdzieś Ty te amory wymieniał? :shock: Toż w ASO byłoby taniej. Generalnie w warsztatach specjalizujących się w amortyzatorach wymiana zazwyczaj jest gratis (o ile u nich kupowane), ewentualnie jak ze swoimi przyjedziesz to wezmą jakieś 40-70zł/szt. Chyba, że wliczasz w to koszty późniejszego ustawiania geometrii, ale to tez przecież nie jest drogie, ca. 100-150zł.

 

pzdr

Seb@

 

Wymiana w Dublinie, amory kupione nie w salonie tylko sciagane zza wielkiej wody. Geometria liczona osobno. Jak widzisz niektore ceny podalem w euro zeby bylo ciekawiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rauf to pytanie jest z czystej ciekawosci a nie po to zebym wiedzial jak mocno mam zylowac na wszystkim zeby tylko miec impreze....

 

Nie zrozumiałeś. Znam mnóstwo GT które są w podstawowy sposób nie doinwestowane i aż żal patrzeć jak się sypią. Lepiej kupić tańsze auto i o nie zadbać, niż droższe i dać mu się rozlatywać.

 

Najtańszą opcją jak chce się mocy, jest właśnie diesel np. Seat z czipsem. Z czym tu się nie zgadzasz?

I nie robiłem żadnych uwag osobistych zauważ. :neutral:

 

JED, hogi,............ :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam WRXa. Do codziennej jazdy i okazjonalnego upalania wystarczy

Jasne! Ale Sti jest lepsze :mrgreen: !

 

Pewnie, że jest lepsze tylko robiąc 20-25tyś km rocznie potrzeba mieć wór pieniędzy :razz: .

A tak na serio to nie widziałem żeby ktoś u mnie z okolicy jeździł do pracy STI. Widzałem jakiś czas temu pare razy gościa w EVO VIII ale STI żadnego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam WRXa. Do codziennej jazdy i okazjonalnego upalania wystarczy

Jasne! Ale Sti jest lepsze :mrgreen: !

moje 3 grosze :razz:

 

WRX - jak zona, z ktora mozna normalnie zyc "na co dzien"

STi - jak wymagajaca kochanka, z ktora mozna poszalec czas od czasu... bo "na co dzien" jest za droga w utrzymaniu................................................

 

po bialemu zazdroszcze tym, ktorych stac na utrzymanie calego haremu... fajnych wozow :!: :cool:

 

 

 

 

:razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED napisał/a:

kuba_p napisał/a:

a ja polecam WRXa. Do codziennej jazdy i okazjonalnego upalania wystarczy

 

Jasne! Ale Sti jest lepsze :mrgreen: !

 

moje 3 grosze :razz:

 

WRX - jak zona, z ktora mozna normalnie zyc "na co dzien"

STi - jak wymagajaca kochanka, z ktora mozna poszalec czas od czasu... bo "na co dzien" jest za droga w utrzymaniu................................................

 

Mialem WRX. Mam STi.

Powtorze: STi jest lepsze pod kazdym wzgledem.

Fakt, drozsze w utrzymaniu, ale zakladajac, ze oba sa w stanie nie wymagajacym inwestycji, to STi jest tylko drozsze o koszt paliwa.

twarde fotele i zawias

Fotele w STi sa wspaniale, a zawias naprawde niewiele twardszy niz w WRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim co jest w tym wątku za STI ale nie z tym, że

 

Fotele w STi sa wspaniale,

 

Nie są. Są do bani. Fajne są tylko przez pierwsze 3 km jak się przesiadam z innego samochodu ale potem to już porażka. Jak trochę doinwestuje samochód w podstawowe rzeczy to następne będą fotele. Ale to taki mały minusik.

Ogólnie to stawiam na STI. Kupiąc swój samochód, zastanawiałem się co kupić :?: Większość osób mówiło mi, że wystarczy WRX ale, ja postanowiłem, ze to będzie jednak STI i uważam, że to był bardzo dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecam mocno STI, mam go równo od miesiąca, może nie wiele mogę powiedzieć o kosztach , bo nie wiem co tam mnie czeka w najbliższym czasie, ale na pewno warto, bo wrażenia i radość z jazdy tym samochodem nie da się przełożyć na żadne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED napisał/a:Fotele w STi sa wspaniale, a zawias naprawde niewiele twardszy niz w WRX.

 

zgadzam sie z toba w 100% jesli chodzi o STI MY02

 

JED napisał/a:Fotele w STi sa wspaniale,

 

Nie są. Są do bani.

I'm lovin' it :!: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 10:12 am ]

ja mam MY07, jak sie nie przesiade na MY08 to chetnie sie z toba fotelami zamienie

A ja myslalem, ze fotele sa takie same!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED napisał/a:

A ja myslalem, ze fotele sa takie same!

sa jeszcze gorsze niz w MY06/07 - no chyba ze doplaca sie do Recaro - ktore sam chetnie bym widzial u siebie

Wiedzialem, ze niejasno sie wyrazilem... :oops:

Powinno byc:

Myslalem, ze fotele STi MY02 i STI MY06 sa takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...