Skocz do zawartości

[Kraków] Siatkówka - środa 17 września - godzina 20:30


matt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Artur może się zmieścimy do malucha ;) więc się zastanówcie ;)

jeśli będzie 2-3 osoby więcej to chyba nie problem panie matt ;) zawsze można robić zmianę po spierniczonym serwie, swoją drogą to będzie aż dwóch graczy z drugiego forum? wow :mrgreen: czy może policzyłeś świerszcza?

 

WRC fan, Maćka nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich ale niestety nie dotrzemy dzisiaj z powodu wypadku!!! tak tak wypadku ale nie takiego jakie przytrafiaja sie normalnym ludziom takiego ktory mogl sie przytrafic tylko MI otoz po odebraniu auta z naprawy w pn dzisiaj zlokalizowalem drobny wyciek wiec pojechalem do znajomego coby podniosl auto i poszukal wycieku i co...? URWAL SIE PODNOSNIK auto spadlo z wys 1.5m na bok w zwiazku z zaistniala sytuacja upijam sie wlasnie na smutno !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cóż.... nie każdy dzień to niedziela, byłem cieniem samego siebie sprzed tygodnia...Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to, że przez ostatnie dni prowadziłem mało sportowy tryb życia :wink: oraz 40h na nogach (z 2h przerwą na sen) i pewnie dlatego moje reakcje były takie powolne :roll:

 

Podziękowania dla wszystkich za grę oraz dla kierowcy rajdowego 205 GTi za "podwózkę" do domku (czaaaaaaaaaaaaaaaaaaad!)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY DZIŚ W SIATKĘ NIE POGRAMY!

 

Z przyczyn nie zależnych od organizatora oczywiście :razz:

 

a na serio to sala, w której gramy jest przygotowywana do próbynch matur i nici z naszej siatki. Walczyłem do końca i jeszcze próbowałem w innej szkole gdzie znam dyrektora i też niestety mają zajęte :neutral: .... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło proponuje zastępczo spotkać się na kazimierzu! :cool: co wy na to? 20.00 przy okrąglaku

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegę organizatora z clubu clio zapewnili, że w tym tygodniu sala będzie dla nas wiec robimy listę na max 12 osób i zamykamy! osoby, które się nie wpiszą lub załapią na liste podstawową mogą przyjechać jako rezerwa :mrgreen:

 

1. Buffy

2. Aflinta

3. owoc666

4. matt

5. Ligasss (clio)

.

12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...