Skocz do zawartości

[Kraków] Siatkówka - środa 17 września - godzina 20:30


matt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na forum clio brak konkretnej listy ale chyba ta sama ekipa co tydzień temu była, będzie i jutro więc trochę u nas się przeleje w drużynie..... zobaczymy, najwyżej 3 drużyny jakieś mieszane zrobimy..... aha i spotykamy sie bezpośrednio pod szkoła, ja będę gdzieś 20.15 :smile:

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :) I bylo znowu fajowo :) Co prawda nasi przeciwnicy po raz kolejny dostali baty 3:1 ale trzeba przyznac mocno sie starali :) Mam nadzieje, ze za tydzien bedzie rownie milo a moze jeszcze milej? Pozdrawiam wszystkich i dziekuje mojej fenomenalnej druzynie Debeściaków :)

 

Do nastepnej srody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubek, no tak dzięki - uniknąłem blamażu w oczach pasażerki :mrgreen: A już myślałem, że start z hill-holdera daje te pół zderzaka przewagi ;)

 

 

Cala przyjemnosc po mojej stronie :) A nastepnym razem bede ruszal z dwojki, wtedy dasz rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Wczoraj 23:38 Ja juz tez jestem w domku

 

... jakoś chyba na około jechałeś :twisted: .....conajmniej jakby przez Skałę albo siakoś tak :cool:

 

granie dzisiaj było super, przegrywanie może niekoniecznie :mrgreen: widzimy się znów za tydzień :wink:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem było nudno, nieatrakcyjnie, niesportowo, beznadziejnie i w ogóle do kitu, tak więc nie polecam nikomu więcej z forum tej środowej siatkówki... :mrgreen:

...no cóż niektórzy(czyt. ja) grali jak BABY....

a niektórzy jak w nogę:P

 

widzimy się za tydzień :twisted: o ile tylko zakwasy puszczą - dłuuuga przerwa w "sporcie" robi swoje :roll:

 

matt przypomina mi się taki wątek sprzed paru lat z forum - skała, skała, ale gdzie ;) tak serio to ciekawe kto sprowokował dłuższą trasę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi, no facetem nie jesteś, więc grałaś jak baba, proste :mrgreen: nie widze, przeszkód, żeby wystąpić za tydzień w niezmienionych składach, a co! bedziem walczyć! :twisted:

 

charlie, do pracy mam nadzieje dałeś radę dotrzeć :lol:

.... sprowokował tak jeden w białym seju :cool: , no to pojechaliśmy ...... a poweidziałem sobie, że ten bak jeżdże ekonomicznie..... no to już dzisiaj musiałem nowy zalać :mrgreen:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem Busiki i wylądowałem przy Maczudze Herkulesa normalnie nie wiedziałem gdzie jestem masakra jakaś. Później rajd oglądałem albo cóś takiego bo strasznie szybko jakieś auta tam jezdziły i na końcu pod latarnią złapałem okazje na kraków i tak szczęśliwie wrociłem do domu... HAHA.. Skała!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, do pracy mam nadzieje dałeś radę dotrzeć :lol:

gorzej było wyjść z pracy po 8h niż do niej dotrzeć ;)

ale nie tak:

jakby tak grali to by była ostra jazda :mrgreen: kropek następnym razem będziesz tak grał? super :razz:

powtórka składu też mi pasuje :) tylko buffy nawiązując do rozmów srebrnogórskich nie dzikuj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...