Skocz do zawartości

stuki, odczuwalne na kierownicy


night_84

Rekomendowane odpowiedzi

padła wiskoza..

 

teraz pokombinuj dlaczego padła,żeby uniknąć tego jak już wymienisz na nową.

 

cytat z mojego pierwszego postu

"podczas nabywania jakieś 3 miesiące temu wyczułem bicie na kierownicy i dzwięk uderzenia rytmiczny zależny od prędkości. sprzedawca zapewniał że to przegub.";)

 

ale bardzo dziękuje wszystkim za szybką informacje, traktowanie w serwise sub w Krakowie jest poniżej normy! i tak mi jakoś obrzydła ta marka..

co ciekawe wisko kosztuje 3890pln dostępność do 6tygodni.. -idioci, goły kluczyk szedł 3tygodnie, który powinien być na stanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśle mi kurierem, z gwarancja rozruchową.. mówił że już robił takie przeniesienie i do dziś jeździ.. ponoć nr katalogowy różni sie 100 i 101.

 

wieże mu na słowo, jak zamawiałem kluczyk do swojego subaru to nie było opcji z pilotem chociaż kluczyk jest goły i wygląda tak samo, nawet był na rysunku ale gość nie miał w komputerze ze podchodzi i lipa nie wie nic na ten temat, upiera się że nie będzie pasował.. po prostu jestem zniesmaczony ta marką przez serwis w Krakowie nijakiego frey'a masakra.

 

dzięki wszystkim za zaawansowanie się w mój problem:)

opowiem co i jak sie zrobiło, jak będę miał aparat to zrobię zdjęcie wiskozy w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...