Jump to content

Szutrowy spot Katowice

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no mi zassał 25l na 100 ;D

[ Dodano: Patryk55XL :

bomber, jechałeś wczoraj A4 w kierunku Gliwic? próbowałem Cię doścignąć, ale non chance Z 3stawów do zjazdu w Gliwicach śr. prędkość wg. nawi wyszła mi 169.4km/h

myślalem że policja mnie goni :mrgreen::mrgreen:

widzę, że zabawa była przednia :wink:

a mnie zatrzymała siła wyższa :mad:

następnym razem jestem obecna

MARKO RALLY, zastanówcie się nad tym Zagórzem

tylko by trzeba było parę kamieni uprzątnąć, a tak to kawał placu równo i najważniejsze na odludziu

Witejcie, pod tym linkiem -> http://picasaweb.google.pl/stupidbeaver ... VPbUOJgDKg znajdzie garść fotek zrobionych przeze mnie oraz MARKO RALLY. :)

Może na podstawie 10 zdjęcia przyznamy się do nicków ? Wiem że nie wszyscy się kojarzą :mrgreen:

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 9:16 am ]

MARKO RALLY, zastanówcie się nad tym Zagórzem

tylko by trzeba było parę kamieni uprzątnąć, a tak to kawał placu równo i najważniejsze na odludziu

Z tego co wiem, duuuuużo chętnych by było :mrgreen: Podaj jakieś namiary na to miejsce to oblukam z bliska i rzucimy termin spota. Kto przyjedzie to będzie, kto nie , to następnym razem.

viking, dzięki, mam jasność w temacie. Jakiś czas temu mieszkałem w tej okolicy (wynajmowałem na łomżyńskiej) ale tego miejsca nie znałem. Na fotach i z satelity wygląda świetnie. Już mam pomysl :mrgreen: Jak każdy kto przyjedzie weźmie 4 stare opony, do tego załatwimy trochę taśmy i zrobimy sobie mini oes szutrowy, aby nie kręcić się w kółko bez sensu :wink:

Może da się przyciągnąć na haku trochę drzewa, to i ognicho by było.

Super !!!

W tym tygodniu muszę to zobaczyć z bliska.

MARKO RALLY, taaa, z Karaibów :mrgreen:Robeet, kunie pomału zadyszki dostawały ;)bomber, heh, następnym razem koguta załączę :-) Będzie zabawniej. No ale tak czy siak, musiało to na autobanie fajnie wyglądać, najpierw jedna subaryna a potem druga takim szwungiem :)

Do Wieliczki jak jechałem na Memoriał to musialem podciąć trochę konie (240-250/h) bo mnie goniła jakaś Alfa, kumpel mówił że 3 litrowa. Myślałem że to napad i chcą mi zabrać Subaru, to musiałem uciekać :wink: :mrgreen:

Do Wieliczki jak jechałem na Memoriał to musialem podciąć trochę konie (240-250/h) bo mnie goniła jakaś Alfa, kumpel mówił że 3 litrowa. Myślałem że to napad i chcą mi zabrać Subaru, to musiałem uciekać :wink: :mrgreen:

Ja mam takiego kolegę co on zawsze myśli ,że to ja chcę mu Alfę zabrać :mrgreen:

Jak na mojego wolnossaka to cosik mocne te włoskie kunie :evil: (AR 159 JTD 150ps)....ale tylko na autostradzie :mrgreen: ,bo na szutrze szybko się się męczą...chyba kurz im szkodzi :mrgreen::lol::mrgreen:

pozdr

Robeet

Może na podstawie 10 zdjęcia przyznamy się do nicków ? Wiem że nie wszyscy się kojarzą :mrgreen:

No ja to jestem ten gruby łysy w czarnych brylkach w za dużych spodniach :twisted:

A ja taki chudy, dlugi w czarnej czapce :) Co do spotu to bylo fajne, mam nadzieje ze za niedlugo bedzie kolejny :). Przenajmniej przekonalem sie na haldzie, ze reduktor rzeczywiscie dziala :)

pozdrawiam

taa jasne bo mnie już wtedy nie było to sie nie wskażę na fotce ehh... ale co tam, ja to ten gość co był w jedynym oświniaczonym niebieskim polarze z napisałem na plecach forum.subaru.pl :mrgreen:

fajny spocik mieliscie, dajcie więcej fotek zwłaszcza z samego upalania :!:

guma, to na następny zapraszamy... :razz: jak najbardziej :wink:

ja to ten gość co był w jedynym oświniaczonym niebieskim polarze z napisałem na plecach forum.subaru.pl

I wszystko jasne :mrgreen:

Ja miałem oświnioną koszulkę polo z nickiem, pod polarem. A polar zdjąłem dopiero w "Odlocie" :wink:

solber_g, ja nie mogłem zostać, poczuwałem się do obowiązku poprowadzić kolumnę :mrgreen: Ale jak wiesz mam dar pomagania innym nawet na odległość :wink:

Do Wieliczki jak jechałem na Memoriał to musialem podciąć trochę konie (240-250/h) bo mnie goniła jakaś Alfa

No ładnie, i to pisze ten, który rzekomo przepisowo jeździ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Do Wieliczki jak jechałem na Memoriał to musialem podciąć trochę konie (240-250/h) bo mnie goniła jakaś Alfa

No ładnie, i to pisze ten, który rzekomo przepisowo jeździ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rozmawiałem kiedyś z takim jednym kierowcą i on powiedział mi że jemu powiedzieli na bramkach że na tej autostradzie nie ma ograniczeń. Podobno to prywatna droga.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak Paweł kupi Miśka to weźmiemy go na hałdę i sprawdzimy czy Miśki dają radę :wink: :mrgreen:

Ja bez sprawdzania wiem, że nie :mrgreen:

Ha ha ha, zobaczymy kto się będzie śmiał jak zrobimy konfrontację mojego Miśka z Waszymi wozidełkami :twisted::twisted::twisted: