Skocz do zawartości

jeszcze raz pytanie o ksenony


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka, że się wtrącam, ale montowanie kratki w sedanie to chyba nie przejdzie :) ( chyba, że w kombi ;) ). Co do skóry to jestem przeciwny - takie fajne oryginalne kubełki ładniejsze bez skóry ( właściwie to nie mi to oceniać, bo mówiąc szczerze jeszcze nigdy nie widziałem tapicerki escaine czy jak to się tam nazywa ;) ) ... chociaż nigdy nic nie wiadomo, dużo rzeczy z STI przeszło do nowego WRXa zobaczymy w styczniu ( albo nam powie Dyrekcja teraz :P ). Poza tym fajnie byłoby wyhamować z setki w 36m ;) ( zawsze ciekawiła mnie trwałość takich hamulcy... ).

 

Pozdr.

Wojtek R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

WRX otrzymuje nowe reflektory - jednak nie xenony. Aktualnie nie wiemy, czy w opcji będzie oferta innych reflektorów (kwestia dostawców - a ci jeszcze nowego modelu nie widzieli). Zgodnie z informacją FHI nowe reflektory maja być znacznie lepsze - ponieważ sami pierwsze auta mamy otrzymać w połowie grudnia nie jesteśmy jeszcze w stanie przedstawić własnej opinii w tym zakresie. Hamulce Brembo sa dostępne jako opcja - proponujemy jednak w zakresie 100 - 0 km/godz hamować , a nie chamować :wink: - no bo przecież kierowcy Imprez są uprzejmi :!:

Tapicerka WRX jest materiałowa (STI: Escaine czyli odpowiednik Alcantary na przednich fotelach); skóra, lub Alcantara jest dostepna jako opcja w szerokiej gamie kolorystycznej.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Zadne Subaru nie bedzie chyba mialo homologacji ciezarowej,ostatnim modelem bylo Legacy kombi 2,0 MY04-05.

 

Może Baja :) Teraz jak wymyślili te wzory (jeszcze mądrzejsze, niż wzór Lisaka), to ciężarowy może być tylko samochód do wożenia cegieł na budowę.

A może to wzór Liska? :mrgreen: (patrz wyżej)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...