Jump to content

Postulat w sprawie dariusa dareckiego

Kajek

Recommended Posts

Ponieważ darius męczy się od paru miesięcy :wink: w dziale Off topic w sposób chyba kreatywny lub dość ciekawy może kierownictwo/zarządcy forum wymyślą jakiś sposób żeby dariusowi włączyć licznik postów lub chociaż awansować go na swojego :?: .Co prawda ma aspiracje na nadszyszkownika :mrgreen: i trochę się produkuje ale więc może da się coś zrobić ?

Może małą ankietę by poznać głos ludu ?

Kajek, niestety nie mam takiej mozliwości ;) Niemniej darius swoją postawą jest na najlepszej drodze do bycia nadszyszkownikiem, bez względu jak byś go nie nazwał ;)

Pozdrawiam

Przestańcie nadmuchiwać problem :twisted:. Ja rozumiem Kajek, że jesteś zachwycony, do darius nawiązał do Ciebie w swojej wypowiedzi, ale to jeszcze nie powód, by robić takie zamieszanie :twisted:.

Szczególnie że - jak wspomniałem - formalny statusu to nic w porównaniu do realnego statusu, który to w błyskawicznym tempie udało się uzyskać dariusowi 8).

Przemeq, to raczej błędna ocena mojego stosunku emocjonalnego . Niektórzy nazywają to życzliwością - cecha chyba mało popularna w tym kraju.

Hogi jak sie robi zamieszanie to nie ma 3 opcji :lol:

Niektórzy nazywają to życzliwością - cecha chyba mało popularna w tym kraju

I w tym właśnie rzecz! Nie w braku życzliwości, a innym jej pojmowaniu. Ja rozumiem, że według Ciebie zliczanie postów dariusa to coś fajnego i jako osoba życzliwa mu chciałbyś, by tak się działo. Ja jednak twierdzę, jako osoba mu również życzliwa, że wygląda równie dobrze, jeśli nawet nie lepiej, jak król off-topa i najsłynniejszy paradoks forum: postów mnóstwo, a ciągle rookie :mrgreen:.

• 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • Ojciec Założyciel

Próbowałem się skontaktować - tak przez PW, jak i na odnaleziony adres mailowy.

Niestety bezskutecznie :sad:

Ponieważ pisał o swej chorobie .... obym miał złe przeczucia .....

Pozdrowienia

• 6 months later...
  • 2 months later...