Skocz do zawartości

Skrzynia do outbacka 2.5 2002 manual.


hajaku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

szukam aktualnie skrzynki manualnej z reduktorem do outbacka 2002 2.5 dla mojego starszego, bo z tego co mi napisal, wynika:

 

poszedł będący w skrzyni mechanizm różnicowy międzyosiowy, którego awaria spowodowała starcie sprzęgła i rozchechłało koło dwumasowe

 

ze jest zarznieta :mrgreen:

 

Pytanie, w zwiazku z dostepnoscia takich skrzyn (no nie ma :P), czy podejdzie z innego modelu z takim samym silnikiem, np forestera/imprezy?

 

jak z mocowaniami, samym sprzeglem itd...

 

[ Dodano: Sro Mar 12, 2008 5:26 pm ]

The following cars use the same viscous coupling (# 38913AA100)

 

All 99-03 Imprezas

 

99-up Legacys

 

99-02 Forester

 

dziekuje wszystkim za pomoc. Phiiii :mrgreen:

 

jednak google twoim Panem.

 

 

pytanie, kto to moze potwierdzic?

 

[ Dodano: Sro Mar 12, 2008 5:27 pm ]

bump. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W związku z tym, że Legacy, Impreza i Forester są zbudowane na tej samej płycie podłogowej (mała różnica w długości, ale bez wpływu na podzespoły z wyjatkiem wału napędowego), są mocno zunifikowane, gabarytowo i ze względu na mocowanie wiekszość skrzyń jest zamienna, trzeba tylko uważać na przełożenia, żeby zgadzały sie w skrzyni i w dyfrze, pytaj, po to jest Forum. Na skrzyni masz kod cyfrowo-literowy, jest tez na tabliczce znamionowej po stronie kierowcy, pierwsza pozycja od zewnatrz, po nim ustalisz przełożenie i będziesz wiedział jakiej skrzyni potrzebujesz. Napisz dane, to nie opędzisz się od pomocników... :lol: a tak, to nikt nie jest wróżką :sad: pozdrawiam, E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nim ustalisz przełożenie i będziesz wiedział jakiej skrzyni potrzebujesz. E

jak dla mnie przelozenia 1 - 2 sa w outbacku za dlugie w terenie , gdzie mieszkam przydaly by sie krotsze , a forester ma akurat trochę krótsza 1 i 2 , poniewaz wysypal sie po raz kolejny bieg wsteczny to pozostaje mi wymienic na inny model skrzyni bo jakoś nie slysze zeby komuś padaly skrzynie w outbacku od normalnej jazdy wiec mam jakas trefna .

dlatego sie dopytuje jak kolega wyzej rozwiazal problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...