Skocz do zawartości

wydechy blitz


bombEER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ci ludzie zwykle widzą kto jest pasjonatem i ma auto na doinweście a kto ma rzeźbę i nikomu nie trza bulić, a z porządnego brzmienia subaraka tylko michę cieszą i pytają co tam jest porobione :grin: A jesli juz spotkasz formaliste to jedziesz gdzie indziej, albo na chwile przerzucasz serię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A policja aż prosi, żeby dołożyć do pieca na odchodne :twisted::twisted:

 

Dokladnie tak jest. Sam tego doswiadczylem tylko ze ja musialem go przewiesc. :mrgreen::mrgreen:

 

Moze juz nie dlugo zamontuje tego Blitza bo bez kitu ten dzwiek przyprawia mnie o dreszcze. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest. Sam tego doswiadczylem tylko ze ja musialem go przewiesc. :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja musiałem udawadniac kiedys policjantowi, że STI na pewnym odcinku jest wstanie rozpedzić sie do ponad 120km/h :mrgreen: dodam ze to był krótki odcinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś takiego

http://cgi.ebay.co.uk/BLITZ-NUR-SPEC-R- ... 18Q2el1247

 

Podejdzie pod WRX'a 05 US-spec sedan.

z tego co widzę to jest cat-back , czy nie trzeba będzie nic rzeźbić żeby go zamontować ?

 

I czy można go założyć bez remapu bez żadnych komplikacji i czy już po remapie który będzie sporo później będzie sie dobrze sprawował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten cat-back zapewni mi dobry dźwięk czy będę musiał jeszcze resztę rur do turbo dokupić ? tzn jak duża będzie roznica bez a z reszta do turbo.

 

różnica będzie minimalna jeśli chodzi o dźwięk, jedynie jakbyś chciał auto stroić to lepiej by było pozbyć się kat'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...