Skocz do zawartości

wydechy blitz


bombEER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak troche doczepiajac sie do tematu o wydechach.

Co szanowni forumowicze sadza o czyms takim:

http://cgi.ebay.co.uk/93-01-SUBARU-IMPR ... dZViewItem

 

Tudziez innych tego typu kompletach sprzedawanych na ebayu?

Warto, nie warto? Kolejne "ebay special", ktorych z jakichs wzgledow (jakich?)

nalezy sie obawiac i lepiej odpuscic?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii w zasadzie na przegladach nie robia testow glosnosci.

Faktycznie nie oznacza to oczywiscie, ze wydech jest legalny na ulice, ale jakos nie widze zbyt wielu osob, ktore by sie tym mocno przejmowaly (moze jedynie sasiedzi ;))

 

Bardziej interesowalaby mnie kwestia ew. problemow technicznych jakich mozna sie spodziewac po tych ebayowych wydechach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej interesowalaby mnie kwestia ew. problemow technicznych jakich mozna sie spodziewac po tych ebayowych wydechach

 

Na tyle to się nie znam, ale na hamerykańskie realia ta cena nie jest chyba strasznie kiczowata, z drugiej strony nie wiem jak on chce uzyskać minimum 35bhp na catbacku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle to się nie znam, ale na hamerykańskie realia ta cena nie jest chyba strasznie kiczowata, z drugiej strony nie wiem jak on chce uzyskać minimum 35bhp na catbacku??

 

Wiadomo, ze historie o tym co to mozna wycisnac z danego sprzetu mozna z reguly miedzy bajki wlozyc - bo kazdy bez kozery da pincet :)

Natomiast trzebaby zapytac, czy to w koncu caly wydech czy tylko catback - bo jak rozumiem to drugie to tylko od downpipe (bez niego samego) do konca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, jakby wymienić cały wydech na przelot bez katów + równoodległościowy kolektor wydechowy + uppipe + remap to może to wszystko razem da 35bhp ale jak mówimy o wymianie samego backboxu lub centerpipe i backbox to jest to nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk - ale ja nie twierdze, ze to jest realne i zupelnie nie to w ogole jest tematem mojego pytania :)

Nawiasem mowiac z obrazka tez by wynikalo, ze uppipe powinien byc w zestawie.

 

No i nadal nie wiem, czy jest cos czego nalezy sie obawiac (w sensie ewentualnie jakosci tych ebayowych wydechow) montujac taki wydech :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadal nie wiem, czy jest cos czego nalezy sie obawiac (w sensie ewentualnie jakosci tych ebayowych wydechow) montujac taki wydech
Niczego się nie musisz obawiać poza kiepską jakością materiału, kiepskim dźwiękiem, itp. Silnikowi nic nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem o co pytasz.

 

Jakos czulem w moczu, ze to stwierdzenie wisi w powietrzu :)

Chodzi mi o jakosc :) wprost - czy ktos ma jakies doswiadczenia i nalezy sie moze obawiac np.

nie wiem, po krotkim czasie rdzy, wypalonych dziur, puszczajacych spawow, Bog jeden wie czego jeszcze? ;)

 

Ze sie silnik od kawalka doczepionej rury zepsuc nie powinien to w sumie z grubsza jasne ;)

Z drugiej strony w sumie moze po prostu faktycznie nad kawalkami rur poskladanymi w calosc nie ma sie co za wiele zastanawiac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

JULI, w środku brzmi zdecydowanie mniej fajnie, niż na zewnątrz (total :!: ) ... dwie różne bajki - w środku bardziej "dudni" i "buczy" (tak bym to określił) ... ale za to na zewnątrz - MIÓD MALINA - nie zamieniłbym go na inny :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, on naprawdę jest głośny ... zanim go kupiłem czytałem, że to jest "wywoływacz alaramów na parkingach podziemnych" ... powiem Ci, że nie chciało mi się wierzyć, ale ... TO NAPRAWDĘ DZIAŁA :!: :twisted:

 

Czasem od niechcenia sobie tupnę nóżką ... a za mną "iłuiłuiłu" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...