Skocz do zawartości

Szukam sprawdzonego serwisu na pomorzu?


Wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników subaru. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Imprezy MY06 STI i potrzebuję waszej informacji odnośnie serwisu na pomorzu. Zbliża sie w tym aucie przegląd na 30 tyś. i szukam dobrego serwisu( w grę wchodzi Gdańsk, Poznań, i inne w odległości 300-400 km od Szczecina). Dajcie znać co możecie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wolno polecić nieautoryzowany to poleciłbym serwis Janisz w Pruszczu Gdańskim.

Jeżeli nie wolno to proszę moda o usunięcie itd.

J/W, z tym, że ja powiem o nieautoryzowanym serwisie SUBARU przy ul. Wielkopolskiej w Gdynii.

Polecany był nam przez parę osób, robiliśmy tam przegląd przed zakupem i wymienialiśmy amorki - jak na razie brak negatywnych opinii.

Serwis miał kiedyś autoryzacje :mrgreen:

 

Namiary mogę jutro podać na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/W, z tym, że ja powiem o nieautoryzowanym serwisie SUBARU przy ul. Wielkopolskiej w Gdynii.

Polecany był nam przez parę osób, robiliśmy tam przegląd przed zakupem i wymienialiśmy amorki - jak na razie brak negatywnych opinii.

Serwis miał kiedyś autoryzacje :mrgreen:

 

Namiary mogę jutro podać na PW ;)

o tym byla dłuuuuga debata.

Ten pseudo serwis to nic innego jak naciągacze i dziady.

Chcialem robic tam remont glowicy. Ceny mi powymyslal gosc z kosmosu i pol samochodu chcial mi naprawic dodatkowo. Oczywiscie nie to co mi sie akurat popsulo. Dziadostwo i tyle.

I moje slowa potwierdzi także SebastianZ1,ktory rowniez chcial cos tam robic. I w balona polecieli.

Juz z dwojga złego wolalbym do Zdanowicza niz do tych...(sam siebie ocenzuruje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, hmm to nie wiem.

Jak na razie nic poważnego w Forku nie jest do zrobienia - amortyzatory wymienili dobrze za normalną kasę, więc na razie nic złego na ich temat nie możemy powiedzieć :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba napisał/a:

J/W, z tym, że ja powiem o nieautoryzowanym serwisie SUBARU przy ul. Wielkopolskiej w Gdynii.

Polecany był nam przez parę osób, robiliśmy tam przegląd przed zakupem i wymienialiśmy amorki - jak na razie brak negatywnych opinii.

Serwis miał kiedyś autoryzacje

 

Namiary mogę jutro podać na PW

 

o tym byla dłuuuuga debata.

Ten pseudo serwis to nic innego jak naciągacze i dziady.

Wlasie mialem sie odezwac ponownie...

Dodam tylko, ze cenia/cenili sie jak ASO :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Od momentu zakupu (1,5 roku) sewisuje WRX ( przebieg 50.tys) w Szczecinie w Agrykolexie i generalnie współpraca układa się poprawnie i bez większych zgrzytów :cool: . Dużym plusem przy moim braku czasu jest odległość ( z Pobierowa 35 min. z CB :mrgreen: ) Standardowe rzeczy tj. przeglądy i sprawy bieżące ogarniają bez problemów .Jak byłaby jakaś poważna sprawa zawsze można jechać dalej ale do spraw bieżących po prostu szkoda czasu na jeżdzenie i szukanie .Ot takie moje skromne zdanie

Pozdrowienia

Piszony

PS. może jak pokaże im mojego posta to będę miał jeszcze jakąś zniżkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak na razie nic poważnego w Forku nie jest do zrobienia - amortyzatory wymienili dobrze za normalną kasę, więc na razie nic złego na ich temat nie możemy powiedzieć

Normalną kase czyli ile? SebastianZ1 tez chcial u nich wymieniac amory,wykrzyceli cene wyższą niż ASO Zdanowicz. Wiec wg mnie cos nie teges z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...