Skocz do zawartości

Lampy tyl aftermarket do WRX MY08 - czy sa juz ?


corbis

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek-malopolska ta folia z Oracal jest w odcieniu red czy light red?

Bo ja byłbym skłonny zalepić tą folią red 31.

Mam nadzieję że nie będzie za jasny.

Nie chcę także żeby mi zbyt mocno przyciemnił światło.

Edytowane przez FelipoF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz w środku siatkę zamiast tych plastikowych "poprzeczek", prawda? Zmiana chromu na czerń to tylko połowa sukcesu ;)

 

Była siatka ale mi się nie podobała (bo wygląda IMHO jak siatka ogrodzeniowa) więc wstawiłem sobie inną siatkę typu plaster miodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, pochwal się, jak to wygląda. I jak montowałeś siatkę? Jest tam ją o co zaczepić? Czy na jakiś elastyczny klej?

 

Pochwalę się jak już go odbiorę - na razie od dwóch miesięcy samochód się szlaja po warsztatach w poszukiwaniu większej mocy i momentu.. Siatkę (mimo, że jest znacznie grubsza) udało się zamontować tak jak oryginalną czyli bez kleju, szczegółow już nie pamiętam bo ponad rok temu to robiłem ale ta cała kratkę się rozkręca i siątka jest skręcona dwoma plastikami. Sam grill można odkręcić bez zdejmowania zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek-malopolska ta folia z Oracal jest w odcieniu red czy light red?

Bo ja byłbym skłonny zalepić tą folią red 31.

Mam nadzieję że nie będzie za jasny.

Nie chcę także żeby mi zbyt mocno przyciemnił światło.

 

ORECAL witrażówka ma trzy "odcienie" czerwonego - nakładki z allegro.pl są z pośrednego: 8300-031 :) Ja myślałem, jeszcze nad 030 czyli tam ciemniejszym właśnie choć na razie szukam jakiejś firmy/agencji reklamowej blisko mnie która by działała na tych foliach i miała jakieś "resztki" 030 i 031 żeby przykleić małe ścinki i porównać na lampie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też szukałem żeby przypasować ale u nas na wsi to nikt nawet nie słyszał o takich foliach. Zaryzykowałem i zamówiłem ta folie RED z allegro. Jak przyjdzie to przyłoże i zobaczymy. Sam będę obklejał wg Twojego filmiku i myślę że dam radę, a jak coś sp.... to nie będę płakał z powodu 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak juz wybiore "odpowiedni" czerwony to mysle, ze zamowie ten ciemny (tylko tam tez dwa odcienie i dobrze byloby to spasowac z czerwonym) i sprobuje jak na filmie, jak bedzie slabo to wygladac to sciagne ciemna folie i zostawie tylko czerwona.. choc z moim zapalem do tego mysle,ze szybciej bedziemy ogladac efekty u ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie u mnie też tak będzie ☺.

 

Jarek-małopolska jak odkręciłeś trójkąty?

Ja odkręciłem te dwie długie nakrętki i bałem się ciągnąć żeby nie wyrwać. Jest tam jakaś wsówka jak w bocznych lampach?

Edytowane przez FelipoF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zalepiłem dziś lampy folią ORACAL 8300/031 RED i efekt jest taki:

Oklejałem ok 3h. Najwięcej namęczyłem się na tych zagięciach w bocznych lampach. Jakby się przyjrzeć to jest kilka mikropęcherzyków od paprochów ale z efektu jestem zadowolony☺

Oklejanie samych trójkątów zajęło dosłownie 20 min. Wszystko kleiłem na sucho i wydaje mi się że gorzej było pozbyć się mokrych pęcherzyków niż suchych. Trochę nieporęczenie mi było z tymi odkręconymi lampami więc chyba lepiej kleiło by się na aucie.

Z 1m2 zostało mi jeszcze na jedno oklejanie spokojnie. Koszt folii z przesyłką to 36zł -i to by było na tyle. Myślę co by tu jeszcze okleić

post-25217-0-54442400-1469115874_thumb.jpg

post-25217-0-04470100-1469115885_thumb.jpg

post-25217-0-63820800-1469115899_thumb.jpg

post-25217-0-32176200-1469115922_thumb.jpg

post-25217-0-45319800-1469115934_thumb.jpg

Edytowane przez FelipoF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...