Skocz do zawartości

Szuwar w Akcji - Galeria.


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Arti, Pomyślałem sobie że będzie bardziej dostrzeżony jak zrobię nowy wątek, który i tak pewnie zniknie pojutrze albo Przemeq mnie przeniesie :P

 

Than_Junior, Twoim Legacem to i tak byś tam nie wjechał :P a moje auto śnieg przyszłej zimy zobaczy :P Narazie ratuje się czym jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Harvester...

Jak dla mnie super jest fota nr 19....gdu tuman piachu przykrywa prawą stronę Outback'a :mrgreen:

Chyba jak sie ociepli i piach przeschnie to wybiorę sie na moją lokalną piaskownicę :mrgreen: czyli Pustynię Błędowską zrobić jakieś fajne zdjęcia.

W końcu ode mnie jest "rzut beretem" ,tylko tam coraz mniej pustyni a więcej stepów :???: ....ale postaram się znaleźć jakąś fajną scenografię...

Pozdrowka z Jury.... :grin:

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz :P ;]

 

Wiesz ze mnie jest geograficzny debil, więc musisz mi troszkę przybliżyć tą lokację ;] Może późnymi wakacjami jakiś wspólny wypadzik zaliczymy ?? :P Tylko od razu mówię że ze mnie [cienki/cięki???] off roadowiec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz :P ;]

 

Wiesz ze mnie jest geograficzny debil, więc musisz mi troszkę przybliżyć tą lokację ;] Może późnymi wakacjami jakiś wspólny wypadzik zaliczymy ?? :P Tylko od razu mówię że ze mnie [cienki/cięki???] off roadowiec :P

 

Harvester....

Z Katowic na Pustynię Błędowska jedzie się niecałą godzinkę w kierunku Krakowa....z Krakowa będzie pewnie podobnie.....zależy kto ma jak szybkie auto :mrgreen:

Jak będziesz w PL to zapraszam :grin: ....fajne miejsce...od nas ludzie tam jeżdżą testować swoje terenówki.

Suzuki organizowało tam prezentację Grand Vitary jak wchodziła na rynek....więc miejsce dla czterołapów bardzo fajne...

Bardziej by tam pasował Forek ale Imprezą też się postaramy dać radę :mrgreen: ....

 

http://przyroda.polska.pl/regiony/wyzyn ... a/opis.htm

 

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Impreza zdziała to i Outback da radę. Haha ja pochodzę z okolic Rzeszowa, więc jak będę u rodziny na wakacjach to daleko chyba w sumie aż tak nie mam. Napewno bliżej niż z wawy, czy nie bardzo ? :P Na zdjęciu wygląda całkiem ciekawie ;] I dobrze że piach bo na nim już trochę doświadczenia mam. Napewno się odezwę jak mi już auto dopłynie i będę już w Polsce na stałe osiedlony :P

 

BTW mam nadzieję że Ci nie przeszkadza że mam 18 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...