Skocz do zawartości

Wyjazd na GP WĘGRY F1


polsaler

Rekomendowane odpowiedzi

Po primo to jeśli moderatornia uzna że nie tu gdzie trzeba to pokornie proszę o nie paskowanie a jedynie o przeniesienie we właściwe miejsce :mrgreen:

 

Teraz meritum . W tym roku wybieram się (tzn. organizuję ) wyjazd na GP Węgier F1 . Jako , że to mój pierwszy wyjazd na wyścig F1 to chciałbym zasięgnąć Waszych rad i doświadczeń .

Na dzień dobry znalazłem stronę , która oferuje wszystko od biletów po hotele .

Ta stronka to :

GP WĘGRY

Czy ktoś z Was korzystał już z zakupu biletów , etc. za pośrednictwem tejże strony ?

Może jakieś inne miejsca macie w necie godne polecenia !?

 

Tak wogole to za wszelkie podpowiedzi , sugestie , rady itp . będę bardzo wdzieczny .

Zabieram na wyjazd kilka dość "poważnych" osób i nie chciałbym dać ciała za pierwszym razem.

 

 

Pomożecie ??????

 

- ..................... !!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do organizacji to mogę ci tylko tyle powiedzieć, że nie ma co oszczędzać na biletach. Najlepiej kupić przynajmniej te w srebrnych sektorach (oczywiście lepiej w złotych :mrgreen: ). Ja byłem na Hungaroring w zeszłym roku i mieliśmy w brązowych, cena bodajże ok. 200 euro, wrażenia oczywiście mega super hiper :wink: ale miejsca same w sobie dość kiepskie (tańsze bilety to miejscówki gdzieś po krzakach albo za siatką 50-60m od toru :twisted: W brązowych siedzieliśmy jakieś 20m od przejeżdzających bolidów, niektórzy zaopatrywali się w stopery, ale szczerze mówiąc NIE POLECAM :twisted: Te miejsca są ok tylko i wyłącznie dla maniaków jak ja :twisted: Jak ktoś się tym specjalnie nie podnieca i poszedł tylko zobaczyć to się zanudzi w takim sektorze......Położenie toru i okolice niezbyt ładne i przyjemne, ale WHO CARES! :mrgreen: Co do typowych spraw organizacyjnych to chyba nie będę mógł pomóc bo sam miałem grupowy wypad, którego nie inicjowałem.

 

Pozdrawiam,

Karol

 

 

P.S.

Koniecznie zabrać coś do picia, w słońcu pamiętam z milion stopni, a jeszcze skacowany trochę i myślałem, że zejdę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do biletów to w grę wchodzi GOLD 1 lub SUPERGOLD . Nie wiem tylko czy opłaca się dopłacać po 100 Euro na łeb bo wg mnie trybuny te różnią się tylko tym że SUPERGOLD jest zadaszona :mrgreen: ...ale ja nie byłem i się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supergold zawierało jeszcze chyba oprowadzanie po boksach poszczególnych teamów i takie tam :twisted:. Jak jest teraz dokładnie nie wiem, trzeba poczytać, podzwonić :wink: Tak czy owak miejsca zacne, a IMHO kryta trybuna jest mało ciekawa, tym bardziej na Hungaroring.

Nie wybierasz się czasem na Monzę?? :mrgreen: Ja w tym roku po cichu planuję, może się uda :twisted:

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do biletów to w grę wchodzi GOLD 1 lub SUPERGOLD

 

Ja osobiście jak już miałbym wybierać ze złotych to tylko 3 albo 4 bo są w pobliżu zakrętów. SuperGOLD to dla mnie najbardziej porażkowa trybuna :roll:

 

Ja w tym roku też się wybieram, ale albo na General Admision albo na Bronze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ok,

 

Proszę bardzo: Kto planuje wyjazd zorganizowany z forum (samochodami) i organizację wspólnego motelu.

 

Możemy też spróbować wynająć busa jak będzie więcej osób.

 

1. OGS (2 osoby)

2. Marcin_4x4 (ile osób?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,

 

Proszę bardzo: Kto planuje wyjazd zorganizowany z forum (samochodami) i organizację wspólnego motelu.

 

Możemy też spróbować wynająć busa jak będzie więcej osób.

 

1. OGS (2 osoby)

2. Marcin_4x4 (ile osób?)

 

1. OGS (2 osoby)

2. Marcin_4x4 (2 osoby?)

3. ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad wyjazdem na Węgry. Można próbować prywatnie.

A jeśli korporacyjnie i kawiorowo, to Ci Panowie się na tym nieco znają: http://www.obp.com.pl/index.php?action= ... ion_id=945

 

Nie wiesz jaki prajs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeszcze nie wiem. Ale z tego co pamiętam z oferty z zeszłego roku, to mówimy o kwocie około 1.000 EUR za osobę za całość (czyli przelot + hotel + wyścig).

 

Więcej będę wiedział za około 7-10 dni, więc jak chcesz dokładnego potwierdzenia ceny i zakresu oferty to PW.

 

Miałem od nich fajną ofertę na Monaco ale że termin kolidował z Plejadami, to nie było wyjścia. I należało pojechać wiadomo gdzie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, Co prawda nie lubię kawiorowych imprez ale 1000E może się okazać całkiem sensowną ofertą skoro sam bilet wstępu kosztuje 300E...

 

Jak jadę z żoną lub z klientami, to wybieram jednak wersję kawior. :mrgreen:

Poza tym zaobserwowałem, że im jestem starszy, tym bardziej sam oczekuję coraz więcej ułatwień i luksusu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...