Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb.


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Po Moskwie dużo takich jeździ z odblaskowymi foliami (przeważnie BMW i Ład). Moim zdaniem wygląda to niefajnie, no ale de gustibus...... itd.

 

To nie są klasyczne folie odblaskowe. Mam identyczny kpl. Folia metalizowana jest jaśniejsza od zwykłej np. czarnej jednakże efekt delikatnej lustrzanki powoduje że wnętrze jest praktycznie niewidoczne. A i policmajstrów myli - wygląda jak fabryczne przyciemnianie filtrami.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie przyciemnione wszystkie szyby - sciamnialem folia z atestem w profesjonalnym zakladzie

na plus

- poprawil sie znaczaco wyglad mojej lodowki

- nie nagrzewa sie tak wnetrze - przeprowadzono w tej firmie eksperyment - postawiono na sloncu dwa identyczne auta - z folia i bez - roznica to 15 stopni chlodniej na korzysc folii

- a z powyzszym wiaze sie wydajniejsza praca klimy - zwlaszcza AUTO

- folia zawiera filtry UVA I UVB

- nie opalam sobie jednej reki w lecie

- trudniej wybic szybe

- wieksza dyskrecja przed ciekawskimi

- nie plowieje mi tapicerka w srodku od slonca - zwlaszcza zaleta dla skorzanego wnetrza

 

na minus

- czasem mam problemy z policja - ale jak na razie wychodze bez szwwanku

- wieczorem nieco gorsze manewrowanie - zwlaszcza w ciemnych zakamarkach - ale jak sie auto wyczuje to juz ok

 

Generalnei polecam ale przy uzyciu profesjonalnych atestowanych folii - w Lublinie koszt 4 bocznych + tylna ok 550 PLN

 

2 auta mam przyciemnione - kolejne czekaja w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy ktoś może mnie uświadomić jako to jest z tym przyciemnianiem...ostatnio diagnosta nie chciał puścić znajomemu auta bo miał folię na szybie tylnej i bocznych tylnych...pan diagnosta wyjął magiczny przyrządzik, poświecił, pobadał i powiedział, że jest znacznie poniżej 70% i znajomy musiał folię ściągać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mnie uświadomić jako to jest z tym przyciemnianiem...ostatnio diagnosta nie chciał puścić znajomemu auta bo miał folię na szybie tylnej i bocznych tylnych...pan diagnosta wyjął magiczny przyrządzik, poświecił, pobadał i powiedział, że jest znacznie poniżej 70% i znajomy musiał folię ściągać...

 

trzeba innego diagnosty szukać :roll:

a właściwa droga to kupować folie z atestem (jeśli już)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w sumie macie chyba racje, dam czarne:) mialem juz w poprzednim samochodzie super czarne i bylo ladnie:)

rekacja mojego ojca na to pytanie jaki kolor wybrac, to lustrznke wysmial cytuje'' lustrzanki to ku*** mieli ruscy i bialorusini ze 20 lat temu....//smiech '' :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, kupilem go z tymi felgami, sa prawie nowe wiec narazie zosatna. a przyciemnienie szyb praktycznie nic nie bedzie mnie kosztowalo, bo kiedys zarabialem tym na ''chleb'' :) wiec sam wszystko ladnei zrobie, a dobra folie bede mial po kosztach.

 

lemon prince, to fajnei by moze wygladalo gdyby wszystkie szyby byly tak zrobione i kolor lakieru bylby inny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo 2.0, tu masz coś w miarę podobnego -> http://autazeszwajcarii.p...ch.php?auta=118

Oj, kurde wiocha. No wiem, wiem. Ale żeby mi tu od razu na forum wrzucać? :wink:

Poza tym tak już było... :mrgreen:

 

dodam tylko dla pocieszenia Godlika, że sytuacje ratują przepiękne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, i kto to mówi :razz: . do forestera chciałeś założyć coś jeszcze bardziej kozackiego :mrgreen:

Do forestera jak zauważyłeś, ale nie do klasyka jakim jest GTek.

Lekka różnica. :roll:

 

[ Dodano: Pon Cze 30, 2008 11:49 pm ]

a przyciemnienie szyb praktycznie nic nie bedzie mnie kosztowalo, bo kiedys zarabialem tym na ''chleb'' :) wiec sam wszystko ladnei zrobie, a dobra folie bede mial po kosztach.

 

To kiedy przyjeżdżamy na jakieś forumowe przyciemnianie szyb w pasztetowych cenach? :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja sie lape na te pasztetowe kopcenie szyb ;)

 

Przeczytalem sobie caly watek i naszla mnie taka refleksja - prawo nie reguluje, czy te 180 stopni widzenia kierowcy to ma byc w poziomie (jeden wymiar), czy w poziomie i w pionie. Ciekawe, czy ktos by sie przyczepil do przyciemnionego szybera i do tego, ze podloga nieprzezroczysta :P

 

EDIT: a nie, jest, "do przodu od miejsca kierowcy" zalatwia temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...