Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Bo od dawna czytają forum i wiedzą , że na nim piszę i od razu wiedzieli , więc nie było co ściemniać . Nie chcę też sytuacji w której forumowicza traktuje się inaczej niż innego klienta . Mogliby mnie jakoś szczególnie miło potraktować , abym dobrze pisał na forum a tego nie chcecie . Gdybym pisał pod nickiem a pojechał jako Marek Szulczyk , to sytuacja mogłaby być inna . Piszę na forum , bo miałem spór z A.K. i nie wypadało pisać pod nickiem i tak zostało . Może to mój błąd , ale stało się i tak musi zostać . Nie mam mani wielkości , ale skora wiedzieli , ta jak miałem to wyrazić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO w Rzeszowie jest znakomite. Znajomi przyjeżdżaja z Warszawy, ze zrobić przegląd. Szybko, miło i sympatycznie.No i kompetentnie.

 

Kurde no niesamowite , a ja znam samych takich co wyjeżdzają z Rzeszowa żeby zrobić przegląd gdzie indziej .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym pisał pod nickiem a pojechał jako Marek Szulczyk , to sytuacja mogłaby być inna .

 

Sytuacja byłaby diametralnie inna :mrgreen:

Marek, znają Cię już we wszystkich ASO :idea: Najwyższy czas zacząć się przebierać :idea:

 

Peruka i balonik z helem na początek :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym pisał pod nickiem a pojechał jako Marek Szulczyk , to sytuacja mogłaby być inna .

 

Sytuacja byłaby diametralnie inna :mrgreen:

Marek, znają Cię już we wszystkich ASO :idea: Najwyższy czas zacząć się przebierać :idea:

 

Peruka i balonik z helem na początek :mrgreen::mrgreen:

 

 

I jak na razie wszystkie mi auta naprawiały a Twój kolega poległ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze pochwalić ASO w Rzeszowie, bo naprawde im sie należy. Sytuacja była kiepska bo subaru (już nie wnikam czy SIP czy wyżej) dała ciała po całej linii z dostawą części ale postawa serwisu w tej sytuacji jest budująca. Są jeszcze porządne ludzie na tym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na razie wszystkie mi auta naprawiały a Twój kolega poległ .

Może faktycznie w Twoim przypadku serwis AK nie dał rady (nie wnikam, nie moja sprawa) ale trzeba przyznać, że opinia o AK jest zgoła inna. Zdecydowanie dużo ludzi chwali AK za świetne ogarnianie tematów normalnych i nietypowych. Poprzez serwis AK załatwiałem spoiler i panowie tam pracujący załatwili temat błyskawicznie udzielając mi odpowiedzi na wszystkie zadane pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko przegląd, ale zawsze to coś:

 

 

ASO Bielko Biała w mojej ocenie (skala 1-6) :

1. 5+ biuro (tylko jeden pracownik, zarobiony po pachy, ale znalazł na sam koniec odrobinę czasu, aby znaleźć koszt wymiany amortyzatorów)

 

6 - pracownicy techniczni, którzy sprawdzali samochód

Dla mnie pełna profeska, ze zrozumieniem mojej nieznajomości tematu wyjaśniali po parę razy. Szcunek.

 

 

 

Jak na razie

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj byłam w ASO Gdańsk na przeglądzie i serwis nie czyta forum.

 

co prawda troche dawno to bylo ale chetnie poznalbym wrazenia kolezanki po wizycie u Zdanowicza

 

Bywam tam od czasu do czasu, w 3city w zasadzie alternatywy nie ma...

 

Coś konkretnego Cię nurtuje? Polecam wizytę w ASO jak będzie z-ca kierownika Paweł Narloch.

 

edit: literki się poprzestawiały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3city w zasadzie alternatywy nie ma...

 

To fakt...na razie tylko ASO. :roll: :cool:

 

P.S. Ciągle nie wiedzą, ile kosztują uszczelki pod pokrywę zaworów i ile musiałbym na nie czekać. :???:

 

ciekawe czy już wiedzą że impreza którą mają/mieli na sprzedaż nie jest turbo tylko NA

 

:lol:

 

z tego co widze to uszczelki kosztują 55zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bywam tam od czasu do czasu, w 3city w zasadzie alternatywy nie ma...

 

Coś konkretnego Cię nurtuje?

 

nic konkretnego, a wlasciwie wszystko, bo zastanawiam sie czy warto oddac w te rece samochod, czy moze lepiej pojechac w inny zakatek Polski. W Trojmiescie faktycznie alternatywy nie widze. Kiedys ktos polecal Janisza z Pruszcza Gdańskiego. Niestety skorzystalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakiej usługi potrzebujesz? Jeżeli dopompować powietrza do koła pod osobistym nadzorem, to możesz śmiało korzystać z ich usług, ale jeśli coś "grubszego" to lepiej się trzymać z daleka.

...ale przyznaj, obsluga sympatyczna :grin:

 

 

 

co popsuli?

co po drodze popsuli to juz wole nie wiedziec, ale wymiana sprzegla zajela im ponad trzy miesiace. ktos moglby pomyslec, ze na czesci dlugo trzeba bylo czekac. Otoz nie- czesci dotarly po 4 dniach. Mialem wrazenie, ze to bylo ich pierwsze spotkanie z Subaru. Boje sie dalej opowiadac, bo wracaja traumatyczne wspomnienia.

 

Opowie ktos jeszcze cos wiecej o serwisie u Zdanowicza, poprosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawoj, u Zdanowicza nie jest najgorzej z wymianą jakiś podstawowych rzeczy. Broń Boże nie przyjeżdżaj do nich z problemem-zagadką typu - przerywa Ci między 3500 a 3632rpm albo coś Ci stuka pod maską, bo jak Ci zaczną wymyślać teorie albo zmieniać olej to nigdy nie wyjedziesz z serwisu, ale i niczego się nie dowiesz.

 

P.S. Sprzęgło ogarniają w niecały jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...