Jump to content

Ranking ASO Subaru

Machoń

Recommended Posts

Witam, a co sądzicie o serwisach w Łodzi ? Wkrótce się wybieram. Wiem o ASO Subaru Point oraz ATZ tam też serwisują Subaru na ul. Tuwima. Pozdrawiam

Witam, a co sądzicie o serwisach w Łodzi ? Wkrótce się wybieram. Wiem o ASO Subaru Point oraz ATZ tam też serwisują Subaru na ul. Tuwima. Pozdrawiam

ja jeżdżę do kopra.. jakoś nie ufam (może przesadzam :wink: ) - ty masz jeszcze bliżej :razz:

Guest IRAZU

Napiszę swoje wrażenia o dwóch wizytach w ASO NIVETTE . Po doświadczeniach z poprzednim ASO pojechałem na Fieldorfa w Warszawie . Mówię , że mam problem z immo . Pani w serwisie / bardzo miła - pozdrawiam / poprosiła kolegę mechanika . Porozmawialiśmy kilka minut i ustaliliśmy co trzeba zamówić w SIP . Po kilku dniach ten sam mechanik zadzwonił i zaprosił na serwis . Z telefonem w ręku i łącznością bezpośrednio z SIP nie udało się wprowadzić kodów do immo . Pan przeprosił w imieniu własnym i DT SIP . Poprosiłem o podniesienie auta i wycenę uszczelnienia skrzyni , bo w tamtym ASO zaproponowali mi pozostawienie auta na cały dzień . Pan mechanik założył rękawiczkę szt.1 i po prostu dokręcił filtr . Następnym razem doszły jakieś następne części do mojego immo . Immobilizer znów nie dał się wgrać , ale pan mechanik zapytał , czy to wszystkie usterki ? Przypomniałem sobie o cieknącym szaberdachu . W poprzednim ASO przyczyny nie wykryli , a ten odchylił podsufitkę i szczypcami wsunął wężyk . Części zamawiałem przez telefon - nie musiałem płacić zaliczki , ani robić przelewu i czekać na odpowiedż . Mogłem stać przy aucie w czasie naprawy i pytać o wszystko .

Obsługa 5

łazieki 5 za tą dla niepełnosprawnych

czystość 5

kompetencje recepcji 5

mechanik 5

Michał Nivette 6 pozdrawiam

parking 3

możliwość płacenia kartą 0

Zbliża mi się pierwszy przegląd po 15.000km, zacząłem dzwonić i się orientować w terminach i co najważniejsze w cenach. Okazuję sie że ten sam przegląd w ASO Koper kosztuje 1050-1100z, a u Dawoj-a 1400zl, przepaszam w czym jest różnica?

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 2:01 pm ]

ps, czy są zniżki dla forumowiczów? gdzieś na forum przeczytałem że ktoś ma karte klubową która upoważnia do zniżek w ASO - prawda to?

Zbliża mi się pierwszy przegląd po 15.000km, zacząłem dzwonić i się orientować w terminach i co najważniejsze w cenach. Okazuję sie że ten sam przegląd w ASO Koper kosztuje 1050-1100z, a u Dawoj-a 1400zl, przepaszam w czym jest różnica?

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 2:01 pm ]

ps, czy są zniżki dla forumowiczów? gdzieś na forum przeczytałem że ktoś ma karte klubową która upoważnia do zniżek w ASO - prawda to?

wolny rynek.....

Zgodnie z obietnicą z połowy maja melduję: jeżeli nie brać pod uwagę czasu czekania na części, ceny :sad: i kilku denerwujących drobiazgów, które zrobione być miały, ale jakoś tak "zapomniało się" :twisted: i teraz sam będę musiał np. umyć tłumik, na którym nadal smaży się smar rzucany przed naprawą z rozerwanej osłony przegubu czy koła przód/tył zamienić - JM całkiem zacnie i sprawnie zrobił, co zrobić miał (nooo... oprócz tego, o czym "zapomniało się"). :mrgreen:

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 10:29 pm ]

No i jeszcze tyle tylko, że jednak upust z karty klubowej już pokrył jej koszt. :cool: :mrgreen:

Zaliczyłem już przegląd przy 15 tys. w Mikołowie.Cena 460 zł.ze zniżką klubu Subaru.Mimo wycieczki po Mikołowie sprawa stukania przy otwartym szyberdachu nie rozwiązana.Po prostu nie chciał tam stukać, a w Cz-wie stuka.Dziwy jakieś!!!!A i jeszcze zabezpieczono mi tłumiki jakimś patentem,aby nie rdzewiały.Ogólnie dobrze.PZDR

Zaliczyłem już przegląd przy 15 tys. w Mikołowie.Cena 460 zł.ze zniżką klubu Subaru.Mimo wycieczki po Mikołowie sprawa stukania przy otwartym szyberdachu nie rozwiązana.Po prostu nie chciał tam stukać, a w Cz-wie stuka.Dziwy jakieś!!!!A i jeszcze zabezpieczono mi tłumiki jakimś patentem,aby nie rdzewiały.Ogólnie dobrze.PZDR

Jezeli mowa o stukajacym szyberdachu otwartym ktory stuka podczas jazdy to podobno usunac tego sie nie da bo nie ma tam czego powiedzmy "dokrecac" .

Trochę póżna odpowiedż- mam benzynę N/A.Nic mojego nie było dawane.Cena wyjściowa przeglądu to trochę ponad 500 zlotych.Szef na pytanie o zniżkę klubową nawet się ucieszył,i bardzo chetnie Pani zmieniła mi fakturkę. :grin:

Z dotychczasowych, skromnych bardzo, doświadczeń z JM odnoszę wrażenie, że dla wszystkich byłoby lepiej gdyby kosztem części tzw. salonu powiększyli swoją baaardzo malutką część warsztatową. Jakoś w nast. tygodniu chyba będę musiał wstawić im leśnika na przegląd i drobną wymianę "czegośtam" - to i rozpoznanie walką będzie. :cool:

Prawda, prawda, na przegląd trzeba się dwa tygodnie wcześniej umawiać. Gdzie te czasy że był Pan Robert i ogarniał wszystko sam :wink:

Z dotychczasowych, skromnych bardzo, doświadczeń z JM odnoszę wrażenie, że dla wszystkich byłoby lepiej gdyby kosztem części tzw. salonu powiększyli swoją baaardzo malutką część warsztatową. Jakoś w nast. tygodniu chyba będę musiał wstawić im leśnika na przegląd i drobną wymianę "czegośtam" - to i rozpoznanie walką będzie. :cool:

Prawda, prawda, na przegląd trzeba się dwa tygodnie wcześniej umawiać. Gdzie te czasy że był Pan Robert i ogarniał wszystko sam :wink:

moim skromnym zdaniem brak miejsca to nie jest ich jedyny problem....

a korzystal juz ktos z ASO w Bydgoszczy? jak wrazenia? ogarniaja?

Ja korzystałem.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń - miałem tylko przegląd 45 tys. Jak ktoś ma więcej pytań to zapraszam na PW.

a korzystal juz ktos z ASO w Bydgoszczy? jak wrazenia? ogarniaja?

Ja korzystałem.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń - miałem tylko przegląd 45 tys. Jak ktoś ma więcej pytań to zapraszam na PW.

no to dzis zawitalem w Bydgoszczy na Fordonskiej.... obluzowala mi sie oslona nad ostatnim tlumikiem i dzwonila (polskie drogi, eh... :razz: )

podejscie do klienta swietne, niezwykle mila obsluga, dostalem od razu nowy numer 'Plejad', pogadalem z Panem Reiskim... wiem ze moj problem to duperel, ale zalatwiony od reki :cool:

jedno zastrzezenie tylko - zlecenie i faktura na papierze firmowym 'Seat' :mrgreen:

nie wiem jak by bylo przy powazniejszych naprawach - mam nadzieje ze rownie bezproblemowo

tak trzymac :!: :grin:

• Upvote 1

Guest IRAZU

ASO Radom . Byłem dzisiaj po części , a ponieważ czytają forum to nic nie napiszę , bo im woda sodowa do głowy uderzy . Negatywnie też nie napiszę , bo nie ma powodów - na razie wrażenia pozytywne i na razie wystarczy . A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę . Pozdrawiam szczególnie panie za.............. i za kawę też . Nic nie wzięli za obejrzenie mojej imprezy od dołu , ale obiecali mi , że zrobią kalkulację i zadzwonią w sprawie kilku dupereli .

ASO Radom . Byłem dzisiaj po części , a ponieważ czytają forum to nic nie napiszę , bo im woda sodowa do głowy uderzy . Negatywnie też nie napiszę , bo nie ma powodów - na razie wrażenia pozytywne i na razie wystarczy . A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę . Pozdrawiam szczególnie panie za.............. i za kawę też . Nic nie wzięli za obejrzenie mojej imprezy od dołu , ale obiecali mi , że zrobią kalkulację i zadzwonią w sprawie kilku dupereli .

Dziękujemy za opinię.

Paweł Michalczewski

Dyrektor ASO MICHALCZEWSKI RADOM

Marek, Ty jak coś napiszesz to aż włos na głowie się jeży :mrgreen::mrgreen:

A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę .

marek-szulczyk, kim Ty naprawdę jesteś :?: :shock: :shock: