Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a co sądzicie o serwisach w Łodzi ? Wkrótce się wybieram. Wiem o ASO Subaru Point oraz ATZ tam też serwisują Subaru na ul. Tuwima. Pozdrawiam

 

ja jeżdżę do kopra.. jakoś nie ufam (może przesadzam :wink: ) - ty masz jeszcze bliżej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę swoje wrażenia o dwóch wizytach w ASO NIVETTE . Po doświadczeniach z poprzednim ASO pojechałem na Fieldorfa w Warszawie . Mówię , że mam problem z immo . Pani w serwisie / bardzo miła - pozdrawiam / poprosiła kolegę mechanika . Porozmawialiśmy kilka minut i ustaliliśmy co trzeba zamówić w SIP . Po kilku dniach ten sam mechanik zadzwonił i zaprosił na serwis . Z telefonem w ręku i łącznością bezpośrednio z SIP nie udało się wprowadzić kodów do immo . Pan przeprosił w imieniu własnym i DT SIP . Poprosiłem o podniesienie auta i wycenę uszczelnienia skrzyni , bo w tamtym ASO zaproponowali mi pozostawienie auta na cały dzień . Pan mechanik założył rękawiczkę szt.1 i po prostu dokręcił filtr . Następnym razem doszły jakieś następne części do mojego immo . Immobilizer znów nie dał się wgrać , ale pan mechanik zapytał , czy to wszystkie usterki ? Przypomniałem sobie o cieknącym szaberdachu . W poprzednim ASO przyczyny nie wykryli , a ten odchylił podsufitkę i szczypcami wsunął wężyk . Części zamawiałem przez telefon - nie musiałem płacić zaliczki , ani robić przelewu i czekać na odpowiedż . Mogłem stać przy aucie w czasie naprawy i pytać o wszystko .

Obsługa 5

łazieki 5 za tą dla niepełnosprawnych

czystość 5

kompetencje recepcji 5

mechanik 5

Michał Nivette 6 pozdrawiam

parking 3

możliwość płacenia kartą 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się pierwszy przegląd po 15.000km, zacząłem dzwonić i się orientować w terminach i co najważniejsze w cenach. Okazuję sie że ten sam przegląd w ASO Koper kosztuje 1050-1100z, a u Dawoj-a 1400zl, przepaszam w czym jest różnica?

 

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 2:01 pm ]

ps, czy są zniżki dla forumowiczów? gdzieś na forum przeczytałem że ktoś ma karte klubową która upoważnia do zniżek w ASO - prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się pierwszy przegląd po 15.000km, zacząłem dzwonić i się orientować w terminach i co najważniejsze w cenach. Okazuję sie że ten sam przegląd w ASO Koper kosztuje 1050-1100z, a u Dawoj-a 1400zl, przepaszam w czym jest różnica?

 

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 2:01 pm ]

ps, czy są zniżki dla forumowiczów? gdzieś na forum przeczytałem że ktoś ma karte klubową która upoważnia do zniżek w ASO - prawda to?

 

wolny rynek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą z połowy maja melduję: jeżeli nie brać pod uwagę czasu czekania na części, ceny :sad: i kilku denerwujących drobiazgów, które zrobione być miały, ale jakoś tak "zapomniało się" :twisted: i teraz sam będę musiał np. umyć tłumik, na którym nadal smaży się smar rzucany przed naprawą z rozerwanej osłony przegubu czy koła przód/tył zamienić - JM całkiem zacnie i sprawnie zrobił, co zrobić miał (nooo... oprócz tego, o czym "zapomniało się"). :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 10:29 pm ]

No i jeszcze tyle tylko, że jednak upust z karty klubowej już pokrył jej koszt. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem już przegląd przy 15 tys. w Mikołowie.Cena 460 zł.ze zniżką klubu Subaru.Mimo wycieczki po Mikołowie sprawa stukania przy otwartym szyberdachu nie rozwiązana.Po prostu nie chciał tam stukać, a w Cz-wie stuka.Dziwy jakieś!!!!A i jeszcze zabezpieczono mi tłumiki jakimś patentem,aby nie rdzewiały.Ogólnie dobrze.PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem już przegląd przy 15 tys. w Mikołowie.Cena 460 zł.ze zniżką klubu Subaru.Mimo wycieczki po Mikołowie sprawa stukania przy otwartym szyberdachu nie rozwiązana.Po prostu nie chciał tam stukać, a w Cz-wie stuka.Dziwy jakieś!!!!A i jeszcze zabezpieczono mi tłumiki jakimś patentem,aby nie rdzewiały.Ogólnie dobrze.PZDR

 

Jezeli mowa o stukajacym szyberdachu otwartym ktory stuka podczas jazdy to podobno usunac tego sie nie da bo nie ma tam czego powiedzmy "dokrecac" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę póżna odpowiedż- mam benzynę N/A.Nic mojego nie było dawane.Cena wyjściowa przeglądu to trochę ponad 500 zlotych.Szef na pytanie o zniżkę klubową nawet się ucieszył,i bardzo chetnie Pani zmieniła mi fakturkę. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych, skromnych bardzo, doświadczeń z JM odnoszę wrażenie, że dla wszystkich byłoby lepiej gdyby kosztem części tzw. salonu powiększyli swoją baaardzo malutką część warsztatową. Jakoś w nast. tygodniu chyba będę musiał wstawić im leśnika na przegląd i drobną wymianę "czegośtam" - to i rozpoznanie walką będzie. :cool:

 

Prawda, prawda, na przegląd trzeba się dwa tygodnie wcześniej umawiać. Gdzie te czasy że był Pan Robert i ogarniał wszystko sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dotychczasowych, skromnych bardzo, doświadczeń z JM odnoszę wrażenie, że dla wszystkich byłoby lepiej gdyby kosztem części tzw. salonu powiększyli swoją baaardzo malutką część warsztatową. Jakoś w nast. tygodniu chyba będę musiał wstawić im leśnika na przegląd i drobną wymianę "czegośtam" - to i rozpoznanie walką będzie. :cool:

 

Prawda, prawda, na przegląd trzeba się dwa tygodnie wcześniej umawiać. Gdzie te czasy że był Pan Robert i ogarniał wszystko sam :wink:

 

moim skromnym zdaniem brak miejsca to nie jest ich jedyny problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korzystal juz ktos z ASO w Bydgoszczy? jak wrazenia? ogarniaja?

Ja korzystałem.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń - miałem tylko przegląd 45 tys. Jak ktoś ma więcej pytań to zapraszam na PW.

 

no to dzis zawitalem w Bydgoszczy na Fordonskiej.... obluzowala mi sie oslona nad ostatnim tlumikiem i dzwonila (polskie drogi, eh... :razz: )

podejscie do klienta swietne, niezwykle mila obsluga, dostalem od razu nowy numer 'Plejad', pogadalem z Panem Reiskim... wiem ze moj problem to duperel, ale zalatwiony od reki :cool:

 

jedno zastrzezenie tylko - zlecenie i faktura na papierze firmowym 'Seat' :mrgreen:

 

nie wiem jak by bylo przy powazniejszych naprawach - mam nadzieje ze rownie bezproblemowo

 

tak trzymac :!: :grin:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Radom . Byłem dzisiaj po części , a ponieważ czytają forum to nic nie napiszę , bo im woda sodowa do głowy uderzy . Negatywnie też nie napiszę , bo nie ma powodów - na razie wrażenia pozytywne i na razie wystarczy . A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę . Pozdrawiam szczególnie panie za.............. i za kawę też . Nic nie wzięli za obejrzenie mojej imprezy od dołu , ale obiecali mi , że zrobią kalkulację i zadzwonią w sprawie kilku dupereli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Radom . Byłem dzisiaj po części , a ponieważ czytają forum to nic nie napiszę , bo im woda sodowa do głowy uderzy . Negatywnie też nie napiszę , bo nie ma powodów - na razie wrażenia pozytywne i na razie wystarczy . A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę . Pozdrawiam szczególnie panie za.............. i za kawę też . Nic nie wzięli za obejrzenie mojej imprezy od dołu , ale obiecali mi , że zrobią kalkulację i zadzwonią w sprawie kilku dupereli .

 

Dziękujemy za opinię.

Paweł Michalczewski

Dyrektor ASO MICHALCZEWSKI RADOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Radom . Byłem dzisiaj po części , a ponieważ czytają forum to nic nie napiszę , bo im woda sodowa do głowy uderzy . Negatywnie też nie napiszę , bo nie ma powodów - na razie wrażenia pozytywne i na razie wystarczy . A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę . Pozdrawiam szczególnie panie za.............. i za kawę też . Nic nie wzięli za obejrzenie mojej imprezy od dołu , ale obiecali mi , że zrobią kalkulację i zadzwonią w sprawie kilku dupereli .

 

Marek, Ty jak coś napiszesz to aż włos na głowie się jeży :mrgreen::mrgreen:

 

A tak serio , to wiedzą kim jestem i nie chcę , aby wyglądało , że chcę coś sobie załatwić - a chcę .

 

marek-szulczyk, kim Ty naprawdę jesteś :?: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...