Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

OK, może i złego porównania użyłem. Na Ukrainie mają na pewno lepsze serwisy...

 

smiejcie sie smiejcie ....takiego serwisu jak kijow subaru ma to nie wiem czy gdziekolwiek w polsce znajdziecie!!!!! tylko pozazdroscic!!!!!

 

Ale ja się nie śmieję (tylko uśmiecham), bo niby dlaczego np. serwis w Kijowie miałby być gorszy od tego w Warszawie, Krakowie, czy gdzie indziej... :?:

 

Wracając do tematu... ASO Mikołów nie otrzymało oceny punktowej, a de facto temat dotyczy rankingu... tak :?:

kilka postów wcześniej pojawiło się info, że jest ok, chłopaki temat znają, szef "kopie po d... = interesuje się" :mrgreen:

i generalnie można polecić... więc 1-6 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Koper

5-

Dlaczego ? Bo tak :razz: :mrgreen:

 

Serio :

PLUSY :

- miła, serdeczna atmosfera (tworzą ją rozmowa z p. Andrzejem, niezła kawa, wygodna kanapa) ,

- dobre (czyt, nie mające nic wspólnego z kosmosem) ceny usług ,

- rzetelne wykonanie usług (brak problemów po wykonaniu zleconych czynności)

 

MINUS :

- z wymianą świec była niestety związana zaporowa oferta (cenowo) co spowodowało, że ze swoim leciwym truchłem skierowałem się do serwisów tzw. pogwarancyjnych ;-)

 

REZIME :

- polecam.

 

Pozdrawiam

Grzegorz Gierczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dubus zaraz dostanie ci sie za OT:PPP

I teraz pytanie jak serwisy zapatruja sie na cos takiego -> chce zrobic rozrząd i uszczelnienie motoru (wala dokladanie) jest duże halo gdybym robil to na czesciach nie subaru niekturych (wlasny zakup) ale chce to zlecic ASO???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ktoś tam narzekał na Point w Łodzi, a ja pozwolę sobie ocenić:

 

Sytuacja: Na autostradzie Piotrkow-Lodz urwal mi sie zaczep nadkola przy halogenie i nadkole od predkosci mi sie wygielo az do asfaltu, jak sie zatrzymalem na Petrochemii przed Lodzia to bardzo niemilo szuralo (plastik o asfalt). Wiadomo, 60km/h nie jechalem ;) Wyszukalem szybko w necie najblizszy serwis, krotki telefon z wyjasnieniem sytuacji i obiecali poczekac (Sobota przed trzynasta).

 

Obsługa klienta 4++ (kawy nie dostałem, obsługa na stojąco, ale z drugiej strony usterka drobiazg, to była sobota i to tuż przed zamknięciem, rozmowa telefoniczna przed wizytą bardzo OK)

 

Obsluga techniczna: 5 - bez zbednych ceregieli podniesli samochod, zamontowali nowa spinke, bez pytania sprawdzili olej - byl ponizej min zasugerowali dolac.

 

Ceny: 6 - Za spinke zaplacilem 3zl, za olej 35zl. A moglo byc: rozpoczeta roboczogodzina +60zl.

 

Ogolna ocena 5. Bardzo polecam, mila obsluga. Pan przy "kasowaniu" przyprawil mnie prawie o zawal stwierdzajac, ze karta niewazna (zart oczywiscie).

 

Krakowa nie bede ocenial, jeszcze z poprzednim autem mialem z nimi same dobre doswiadczenia, wiec nie bede dokladal swoich plusow, bo beda zarozumiali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie salonu i serwisu A.Koper :mrgreen:

 

U A.K były jazdy testowe, zakup auta, przegląd 15kkm, jedna hmm...ponadstandardowa sprawa w serwisie :wink: i kilka drobiazgów na gwarancji...w tym jedna podbramkowa sytuacja - reflektor ksenonowy się skiepścił (nie żarówka) tuż przed wyjazdem na narty do Włoch. Dali radę go wymienić jeszcze "przed". Naprawdę to doceniam, tę niestandardową sprawę też :mrgreen:

 

Panowie z serwisu ogarniają temat jak należy, właściciele i pracownicy mili, fajnie to wszystko zorganizowane. :mrgreen:

O kawie już inni pisali :razz:

 

Nie mam porównania do innych salonów/serwisów Subaru, bo nie miałem potrzeby korzystać. Za to porównując do serwisów innych marek - do tej pory znałem jeden serwis (nieASO) na podobnym poziomie - konretnie, miło i na temat. Tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja wczoraj byłem w ASO w Mikołowie. Muszę przyznać, że jestem o wiele bardziej zadowolony niż z serwisu w Bielsku. Wizualnie serwis nie cieszy oka, pomieszczenie warsztatu nie rozpieszcza, ale wszystko jest na miejscu. Można sobie śmiało wejść pogadać z mechanikiem i wypytać o wszystko. Wiedzę chłopaka, który robił mój samochód oceniam jako dobrą/bardzo dobrą. Atmosfera również nie pozostawia wiele do życzenia, wszyscy się uwijają i każdy wie co ma robić, pani w biurze również bardzo miła :mrgreen: . Organizacja na 5. Jedynie system do geometrii jest już nieco leciwy - tylko 4 kamery. Serwis jest również autoryzowanym, Huydaja :wink: ale, ani jedneg tam nie widziałem :mrgreen: Subaraków natomiast mnóstwo. Wydaje mi się, że po tej wizycie nie odwiedzę już serwisu w Bielsku - przynajmniej na przegląd. Polecam wszystkim :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się skrobnę coś o ASO Koper.

Byłem już ich gościem 2 razy - wymiana łożyska w bardzo "twardym sprzegle" oraz wymiana sondy lambda po przepaleniu kabelka. W obu przypadkach bardzo sympatyczna obsługa i pełna "profeska". Można miło pogawędzić z mechanikami i właścicielem - poznałem również Raj`a, który zaprezentował mi swoje autko a dokładniej Supersprinta. Obie wizyty wspominam mile bo nie zapłaciłem ani złotówki :) - udało się załatwić naprawy na gwarancji.

Dodatko daje się odczuć taka atmosfera specyficzna "subaru maniactwa".

Bardzo pozytwynie 5 we wszystkich dziedzinach....

aha...najprzyjemniesze jest zaproszenie do motelu :) - w tym pkt byłaby 6 gdyby zaproszenie to komunikowała sympatyczna pani :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Kraków (emil frey) - kiedyś OK, sam gdzieś w innym wątku pochwaliłem... ale od paru miesięcy niestety organizacyjnie tragedia. zaczyna się od próby dodzwonienia się do serwisu przez pare dni, nieprzyjemne rozmowy i łaska... propozycje terminów typu za 2 tygodnie... jak już się uda auto zostawić, to np. całodzienna obsuwa czasowa na najprostszym przeglądzie, bez jakiejkolwiek pracy ponad standard... potem żadnego przepraszam :evil:

 

chyba mają za dużo roboty od jakiegoś czasu, w końcu aut przybywa a serwis nadal ten sam i nieduży, ale może po prostu wywiesić tabliczkę "nie chcemy więcej nowych klientów" zamiast ich tylko drażnić :evil: ech szkoda, człowiek chce zapłacic i miec porzadnie załatwione, ale niestety u nas się nie da normalnie...

 

ciekaw jestem czy ktos inny ma aktualne doswiadczenia z nimi i czy równiez takie jak moje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ASO u pana A.Kopra - niestety osobiście nie spotkałem, atmosfera fajna byłem chwilę zostawiłem samochód na niecałe 2 dni. Duży przegląd + całkowity rozrząd + sprawdzenie wszystkiego. Jestem zadowolony bo mogłem samochód odebrać po zamknięciu na spokojnie , wszystko działa jak należy , wymienione zostało wszystko nawet to co myślałem że się nie wymienia ;). Ogólnie POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy w poniedziałek będę mógł zmienić moje negatywne zdanie o ASO Zdanowicz. Jestem umówiony na wymianę ECU. Szef serwisu migał sie ze nie chce sie tego podjąć bo pewnie ECU które przyniosę jest rozwalone, lutowane, czipowane. Uważa również ze nie ma szans żeby mój samochód odpalił na innym ecu i najchętniej by sie tego nie podjął. Usłyszałem że to roboty na cały dzień jest i usługa będzie kosztować pewnie koło 1tysł zł. Zadzwoniłem do Kacaru zapytać jak to u nich wygląda i usłyszałem "300-350zł netto, prosta robota".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz miałem okazję spotkać się z ASO Subaru. Wymieniałem olej w skrzyni AT oraz dyfrach. Termin po rozmowie telefonicznej bardzo bliski, praktycznie na drugi dzień, ceny OK (bardzo miłe zaskoczenie), czas trwania 1,5 godziny. Generalnie polecam. Oby tak dalej.

 

[ Dodano: Pią Wrz 05, 2008 8:01 pm ]

Serwi WARO Bielsko-Biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś, oprócz radości z otoczenia miłymi paniami, ma jakieś pozytywne odczucia z funkcjonowania JM Auto z Wrocławia?

 

opinie o tym ASO, które znam na dzień dzisiejszy, powodują, że zastanawiam się gdzie poza Wrocławiem najlepiej będzie serwisować samochód.

 

 

anyone???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j33mbo, ja mam. Pisałem parę postów wyżej.

Zanim tam trafiłem, pół roku wcześniej byłem w "Kocar" Poznań. Pojechałem tam "z dusza na ramieniu", bo wcześniej naczytałem się opinii na tym forum, jaka to tam niemiła obsługa i jak lekceważą potencjalnych klientów. I co : bzdura :!: Byłem bardzo miło zaskoczony! Polecam ten salon, tak samo jak polecam JMAuto, bo tam też mnie spotkała miła niespodzianka! A wcześniej też słyszałem niepochlebne opinie ...

 

j33mbo, po prostu pojedź tam, przekonaj się sam jak tam jest i wtedy postanowisz gdzie serwisować swój samochód...

 

Pamiętaj, że statystycznie tylko jeden zadowolony klient dalej przekazuje pochlebna opinię, a niezadowolonych aż jedenastu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...