Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez tej ceny nie mogę pojąć, skoro cała oryginalna zaslepka lakierowana w kolorze i z naklejkami kosztuje 200zł

 

:shock:

 

Mogę Ci pokazać fakturę za te naklejki :twisted:.

 

mogę Ci wysłac takie zaślepki , tez z fakturą :mrgreen:, nawet niebieskie mam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tej ceny nie mogę pojąć, skoro cała oryginalna zaslepka lakierowana w kolorze i z naklejkami kosztuje 200zł

 

:shock:

 

Mogę Ci pokazać fakturę za te naklejki :twisted:.

 

Koszt jednej naklejki 100zl brutto klient....przy okazji od marca zniżka cen w SIP około 7 %

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tej ceny nie mogę pojąć, skoro cała oryginalna zaslepka lakierowana w kolorze i z naklejkami kosztuje 200zł

 

:shock:

 

Mogę Ci pokazać fakturę za te naklejki :twisted:.

 

Koszt jednej naklejki 100zl brutto klient....przy okazji od marca zniżka cen w SIP około 7 %

AK

 

Jestem ostatnio na bieżąco z cenami ASO , i powiem że naprawde zmiana cen na korzyść jest bardzo widoczna, i czasami nie warto szukać używek, jakis takich podróbek niewiadomego pochodzenia, i kupić oryginał, żeby tylko ta dostępność była lepsza .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ponadto ludzka natura jest taka, że jeżeli będę niezadowolony to chętniej opowiem 10 znajomym o kiepskiej obsłudze niż jednemu o dobrej.

 

u nas w serwisie Chłopaki też tylko nadpobuidliwych pamiętają i o nich opowiadają :mrgreen:

 

...Najbardziej podobowało mi się, że jak pojechałem na przegląd po 30 tys. i zgłosiłem stukające tylne amortyzatory (typowe w Polsce, ale po 15 tys) - sami wsadzili samochód na tzw. szarpaki i znaleźli, że jeszcze są do wymiany końcówki drążków (jak dobrze pamiętam) i wymienili na gwarancji.

 

końcówki drążków :shock:

to chyba jako zerówka w rajdzie polskim jechałeś :mrgreen:

...albo ten szarpak tak ustawiony :mrgreen:

Przy Twojej eksploatacji powinny wytrzymać do końca gwarancji a może jeszcze i rok dłużej :mrgreen::mrgreen:

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru napisał/a:

...Ponadto ludzka natura jest taka, że jeżeli będę niezadowolony to chętniej opowiem 10 znajomym o kiepskiej obsłudze niż jednemu o dobrej.

 

 

u nas w serwisie Chłopaki też tylko nadpobuidliwych pamiętają i o nich opowiadają

 

:mrgreen::mrgreen: Wiedziałem, że Raju nie wytrzyma i musi skomentować, chociaż nie został wywołany do tablicy :mrgreen:

Akurat chłopaki z serwisu są u Ciebie wporządku.

Nie musisz za nich odpowiadać

 

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 12:49 am ]

wymiany końcówki drążków (jak dobrze pamiętam)

 

W nawiasie napisałem: "jak dobrze pamiętam" - czytaj ze zrozumieniem

 

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 12:51 am ]

...albo ten szarpak tak ustawiony

 

A to tak wygląda zawiść - :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie bardzo ASO Koper chwalę :) problemów żadnych jak mówią że zamówią to zamawiają, jak że oddzwonia to oddzwaniają - same plusy... poza tym że mam do nich 270km :)

 

W salonie tez miło o STI pogadać można (i to nawet jak się nie informuje że jest się z forum) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówią że zamówią to zamawiają
jak że oddzwonia to oddzwaniają

Takie rzeczy to ma Marek Kondrat w Banku Śląskim. :razz:

 

ASO Koper
ja też sobie chwalę.

Jeszcze nie potrzebowałem korzystać, ale podoba mi się samo podejście do klienta, nawet jak tylko dzwoniłem po informacje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie sprawdzilem mikołów i ok.

Pomysł z oszklonym serwisem to super sprawa bo jednak lubie widzieć co się dzieje z autem, jedynie problem z trafieniem tam ale to nie ich wina:PPPP

Pani za lada faktycznie wie co robi i raczej nalegala na kontakt mailem jak pytałem o części ktorych nie było na magazynie ( i to rozumiem bo to trochę zajmuje obdzwonienie niemiec i japoni:PP a na mailu ma sie czytelna listę z cenami) choć wiekszość mieli jednak na składzie.

 

Bardzo wielki minus za brak płatności karta!!!! ale maszynkę do kawy i miejsca siedzące maja:PPPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie sprawdzilem mikołów i ok.

Pomysł z oszklonym serwisem to super sprawa bo jednak lubie widzieć co się dzieje z autem, jedynie problem z trafieniem tam ale to nie ich wina:PPPP

Pani za lada faktycznie wie co robi i raczej nalegala na kontakt mailem jak pytałem o części ktorych nie było na magazynie ( i to rozumiem bo to trochę zajmuje obdzwonienie niemiec i japoni:PP a na mailu ma sie czytelna listę z cenami) choć wiekszość mieli jednak na składzie.

 

Bardzo wielki minus za brak płatności karta!!!! ale maszynkę do kawy i miejsca siedzące maja:PPPPPP

 

masz na mysli ten serwis "szczypka" przy ul. Bielskiej :?: bylem tam wczoraj chcialem zmienic opony na felgach (1 kpl. sprzedalem) i ogladalem ten serwis (opon i tak nie zmienilem bo nie maja do tego warunkow)

.... hmmm z zewnatrz wyglada byle jak, w srodku tak sobie... pytanie jak sobie radza z subarynkami :?: ... na parkingu "za" stalo kilka rozbitych wiec generalnie cos sie dzieje... ale przekonany nie jestem

 

Bylem tez w Bielsku i powiem, ze uczucia mam mieszane... to jest serwis opel/chevy/daewoo/subaru.... czyli taki do wszystkiego ... pytanie czy tez "do niczego" :?:

 

niby dwa serwisy w okolicy, a i tak bedziemy pewnie jezdzic do AK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie bardzo ASO Koper chwalę :) problemów żadnych jak mówią że zamówią to zamawiają, jak że oddzwonia to oddzwaniają

No, do mnie oddzwonili po prawie dwóch miesiącach, że znaleźli papierki i chcieliby mi ten zderzak pomalować. Podziękowałem, bo DaWoj zdążył to zrobić 2 tygodnie wcześniej (i dał samochód zastępczy, na który tu nie było szansy).

A jak wcześniej dzwoniła do nich żona czy już kosztorys gotowy, to ją zbesztano, że mieliśmy wypełnić papiery do rozliczenia bezgotówkowego... mimo, że od początku mówiłem, że będzie rozliczane gotówkowo, byle było szybciej.

I jeszcze jeden mały problemik z zakupem kół zimowych.

 

Ale ja już taki niefartowny jestem. W robocie mówią o mnie generator katastrof (i różne pochodne). Jeśli jakaś Subaryna będzie się psuła częściej niż 20letnia BeMka po 4 totalnych crashach, to będzie to Moja.

 

Na razie ASO Koper daję 4, ale to u mnie wysoka ocena jest.

DaWoj ma u mnie 5 (i + bo spotkałem u nich kolegę, którego nie widziałem równie dawno jak Hogiego)

 

Jak ktos ma Opla i zamierza go serwisować, to niech omija DixiCar. Samochód od nich wraca bardziej zepsuty niż przed wizytą. Po przeglądzie po 30.000km zniknęła wajcha do otwierania klapy silnika (znalazłem - jakiś "mechanik" wcisnął ją pod plastikowy boczek - jak on to zatrzasnął?).

Zamówiona złączka do podświetlenia tablicy (Nexteam w trakcie wymiany żarówek stwierdził), samochód pojechał na zaplanowaną wymianę... zapomnieli wymienić - wymienili tylko żarówki, które szlag trafił po chwili.

Po przeglądzie po 90.000 przestała się świecić kontrolka check engine... za to notorycznie zaczęła strajkować turbina...

Do tego jeszcze kilka doświadczeń kolegów, przy których moje to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli ten serwis "szczypka" przy ul. Bielskiej :?:

 

chyba tak jest to subaru i hujdaja ...... fakt z zewnatrz wyglada nieciekawie tez mialem mieszane uczucia ale w srodku jak bylem na hali stały 3 subarki i kilka na podjezdzie...... specjalnie zapleczu technicznemu sie nie przygladalem ale na oko nie było zle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale ja już taki niefartowny jestem. W robocie mówią o mnie generator katastrof (i różne pochodne)...

 

:shock: :shock:

Wiesz jak to jest:

- idziesz do kasy zapłacić i właśnie w tym momencie psuje sie czytnik kart;

- piorun wali w transformator i tylko jeden telewizor w bloku już niczego więcej nie wyświetli;

- jak przyjedzie po samochód laweta, to zawracając wjedzie w dołek i osiądzie z kołami pędnymi w powietrzu, potrzebna była laweta do lawety, bo samochód już był zapakowany

- jak sobie właśnie wykończysz nówkę mieszkanko, to jakiś robotnik dwa piętra wyżej wkręci sie wiertarką w rurę (po spożyciu oczywiście); kluczyk do pomieszczenia, w którym można zamknąć pion znajdzie sie po godzinie; sąsiadowi pomiędzy woda spłynie w jednym miejscu na szerokości 30 cm, a u mnie rozleje się po całym suficie a stamtąd po wszystkich możliwych ścianach i diabli wezmą świeżutko położoną podłogę;

- jak mocno rozpędzony Range Rover na parkingu "zrobi porządek" z trzema samochodami, to dwa w tym są moje

... wszystko z mojego życia wzięte. Kontynuować?

 

P.S. na przegląd jadę do Was. Bójcie się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Lublin - pała i to mocna, moze dlatego ze jest to nowy serwis i chłopaki nie maja doświadczenia z autami z pod znaku plejady gwiazd.

Usterki nie usunieto, zmarnowali mi 3 tygodnie i kosztowala mnie ta wizyta 238 zl po rabacie.

Nie wybacze im rowniez bałaganu i brudu na warsztacie. W biurze obsługi klienta naliczyłem 6 gostków pod krawatem a na warsztacie tylko 3 mechaników i to jeden brudniejszy od drugiego (mam na myśli uniformy). To ze Lubelszczyzna leży w tzw Polsce "B" nie znaczy ze serwisy maja wygladac jak na Ukrainie. Wstyd Panowie, wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To ze Lubelszczyzna leży w tzw Polsce "B" nie znaczy ze serwisy maja wygladac jak na Ukrainie. Wstyd Panowie, wstyd...

Jak slusznie zauwazyles moze warto zobaczyc te na ukrainie :?: :mrgreen:

 

Jakie macie doswiadczenia z ASO Mikolow ...

Ja nie mam, a chetnie bym tez poznal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...