Skocz do zawartości

modlin 08 i 15


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie chyba nie pokazali, bo nikt nie przychodzi i nie ma kwiatow, czekoladek ani whiskacza, ale na wszelki i tak wszystkich fanow z gabinetu wyrzucilem :twisted::mrgreen:
dokladnie taką samą kwestię wypowiedziałeś jak ja :mrgreen: tylko moje auto na poczatku przez chwile widac a potem jest "dlugo, dlugo nic" i następny temat w raporcie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet, mogli razem z Doda wrocic.. happy17.gif

 

jabar, czyli skonczylo sie na evo impreza impreza evo :???: ? i nagranych wydechow tez nie bylo? przeciez z evo pan Redaktor zaczal sie nasmiewac, jak mu przelot zaryczal do mikrofonu peace1.gif :!:

 

a powazniej - moze naprawde uda sie z TVNu zawinac materialy robocze? a na dzis, to nikt nie nagral tego, by wrzucic na youtube? ja i Bzyk czekamy, hau dog.gif swoja droga to Bzyku zmien swoj wpis, bo zaraz jakis arcygrafoman /lub grafomanka/ wpadnie tu i od razu zasmieci ten jakze przesympatyczny temat peace.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego. Następnym razem też się pojawiasza, a my po znajmości wkręcimy Ciebie na pierwszy plan... :mrgreen:

 

Biorąc pod uwagę rozmiar nie będzie to trudne. Ba, twierdzę nawet, że ten pierwszy plan jest gwarantowany - czy tego chcesz, czy nie :mrgreen:.

 

:mrgreen: przemeq - poczekam aż zawieje mocny wiatr :mrgreen: - tylko nie proś aby Cię przytrzymać.... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi niestety zabrakło czasu żeby polatać. Wpadłem, rzuciłem okiem i musiałem lecieć.

Cóż, nie codziennie trafia się okazja polatania 100% rajdówką obok Ruty i Kuzaja.

Widząc od środka co i jak, stwierdziłem że nie umiem jeździć i koniecznie trzeba się podszkolić żeby szkód znów nie narobić w głupi sposób.

Już się nie mogę doczekać następnego Modlina, bo widzę że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi niestety zabrakło czasu żeby polatać. Wpadłem, rzuciłem okiem i musiałem lecieć.

Cóż, nie codziennie trafia się okazja polatania 100% rajdówką obok Ruty i Kuzaja.

Widząc od środka co i jak, stwierdziłem że nie umiem jeździć i koniecznie trzeba się podszkolić żeby szkód znów nie narobić w głupi sposób.

Już się nie mogę doczekać następnego Modlina, bo widzę że warto.

 

O czym ty piszesz? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja miałem okazję dzięki wygranemu konkursowi programu Pasjonaci.

Małe uszkodzenia były co chwilę, a to zderzak i maska o drzewko, a to felga czy osłona spod spodu...

Po paru przejażdżkach na fotelu pilota pojechałem do domu, a potem mnie doszły słuchy że Kuzaj jedno auto skasował ;)

 

Stąd mam ubranka, co to je teraz sprzedać chcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...