Skocz do zawartości

modlin 08 i 15


4race

Rekomendowane odpowiedzi

u Ciebie zawias duzo daje

 

Racja. Tu muszę się zgodzić. Na początku w ogóle nie mogłem sobie dobrać ale tak od 5-6 jazdy udało się ustawić i zawieszenie i kierownika :mrgreen: i czasy zacząłem poprawiać. To śmieszne ale na początku (po zmianie zawieszenia), w ogóle nie czułem różnicy a terez widzę ją na poszczególnych okrążeniach i różnych ustawieniach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czolem koledzy

 

wtorkowy raport będzie o naszej imprezie. Mam nadzieję, że odcinek projektowany przez Roberta Herbę był ok. On obejmuje techniczny patronat nad naszymi upaleniami. Będzie to już cyklicznie co miesiąc. Standard będzie ten sam tylko dodatkowe atrakcje będą jak zrobi się ciepło- ale to już niespodzianka

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za bardzo miło spędzony wspólnie czas oraz za te emocje zwiazane z rywalizacją. :mrgreen:

Dzięki bardzo za rady od Berlina, Roberta Herby i Rulaka. czas 2,26 zaskoczył mnie bardzo :oops:

Najważniejsze że wszyscy w bezpieczny sposób podnosimy swoje umiejętności. :wink:

 

Próba bardzo szybka, :o:o na początku jak zwylkle się bałem a potem 2 razy juz 5 wpinałem.

 

Oj działo się ..... :mrgreen:

 

Do zobaczyska !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie TypeR tylnia nozke zadziera :)

 

mozna poprosic w troche lepszej rozdzielczosci na maila? (puszczam na PW adres).

 

Trzeba przyznac ze czego jak czego ale jezdzenia to bylo do po....nia (zwlaszcza dla tych skacowanych - prawda Berlin ? :mrgreen: )

 

 

Niezla sciema z tymi fotokomorkami bo jak widac na zdjeciu z moim autem tam stoi koles i mierzy czas komorka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego. Następnym razem też się pojawiasza, a my po znajmości wkręcimy Ciebie na pierwszy plan... :mrgreen:

 

Biorąc pod uwagę rozmiar nie będzie to trudne. Ba, twierdzę nawet, że ten pierwszy plan jest gwarantowany - czy tego chcesz, czy nie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...