Skocz do zawartości

modlin 08 i 15


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to się zastanawiam nad oponami... zimówek szkoda trochę bo przy takich temperaturach guma schodzi szybciutko i przyszłej zimy nie zobaczą, a z drugiej strony połowę letnich nówek to też trochę żal zostawić na lotnisku

 

podejrzewam, ze mozesz nawet cale nowe letnie zostawic. ja przed chwila zalozylem uzywane contisportcontact 3 z 4mm bieznika w pewnie znowu druty wyjda

 

A ja jade na 2 mm potenzach i biore ze soba nowki potenzy. Zakladam niestety, ze nowe beda wygladaly jutro na koniec dnia tak jak to co obecnie mam na samochodzie :sad:

 

VROOM radzę letnie. Przynajmniej zimowe zaoszczędzisz i jest szansa, że sobie pojeździsz bo na zimowych przy takiej pogodzie jak mamy to w połowie impry możesz już nie mieć opon.

 

[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 8:47 pm ]

zacznijmy dzisiaj

 

Z wielką chęcia tylko żona mi się zaczęła buntować, że w ogóle mnie w domu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jesetm twardy i jade na resztce P-zero rosso shit (jakies 4mm) ciekawe jak wroce??

 

Najwyżej się jakoś podzielimy. Ja biorę jedne nówki :twisted: Najwyżej podzielimy się po dwie, założymy po przekątnej i pokażemy jak sie jeździ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dojazdowke
ja tez mam :) i m.wrc ma moze i bzik dorzuci swoje i mozemy zrobic kryterium "asow" na dojazdowkach :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Mar 15, 2008 6:06 pm ]

No i wrocilem :)

 

 

ale bylo jazdy :)

do 14 tej (od 11 tej) paliwa juz nie bylo :) opon z przodu zreszta tez :)

 

Dwie trasy - jedna b.szybka ale i techniczna - ok 5 km z pomiarem czasu przez fotokomorke :!: normalnie bomba, czas oczekiwania na przejazd to maks 20 minut, do tego druga trasa gdzie tez mozna bylo poupalac (bardzo kreta - taka jedynkowo/dwojkowa) z pomiarem czasu stoperem. Zdazylo sie i tak ze zanim sie przejechalo ta krotka probe i troche przestudzilo auto to kolejka mijala na glownym torze (z czym i tak nie bylo problemu bo ludziska bez napinki sie wpuszczali).

Smaczne kielbaski pomine jak rowniez niezliczona ilosc napitkow wszelakich :mrgreen:

 

Wazne ze warunki sie zmienialy bo raz przysychalo pozniej znow pokropilo i robilo sie bardziej slisko :) Wiec moim zdaniem impreze mozna uznac za bardzo udana.

Oczywiscie mozna bylo pojezdzic z Rulakiem i Herba na prawym i wysluchac opini chlopakow na temat swojej jazdy no i oczywiscie zdobyc kilka wskazowek :)

 

Jak tylko rodzina pozwoli to jade na nastepne pojezdzanie :)

 

pozdro dla wszystkich upalajacych (z wyjatkiem dwoch prawdziwkow w Corvette i Porsche - pewnie beda wiedziec czemu)

 

 

 

zapomnialem powiedziec ze dla tych co mieli parcie na szklo byl tez TVN Turbo i robil wywiady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka trasa, dalo sie 5-ke zapinac ze dwa razy. organizacja przezacna, kto nie byl fujara. pomiar czasu rewelacja, trasa b. szybka, dla mnie chyba jeszcze za szybka, wyjezdzic mozna bylo sie na miesiac awansem. tym razem trase poznalem w miare szybko, juz po 6 orzejezdzie ogranialem mniej wiecej, gdzie mam jechac :mrgreen: pogoda zmienna - mokro, mokro, a po najwiekszym deszczu nagle sucho i opony zaczely schodzic. a co sie strachu dzis najadlem, jak w plener bokiem auto sie udalo przy 120km/h, to niezapomniane wrazenie :twisted: :wink:

co sie stalo z tymi prawdziwkami, ze tak nagle zgineli? ja sie nawet do nich nie zblizalem, ale moze jakas malenka awanta mnie ominela? mam zalowac? :razz:

 

oraz ustosunkowujac sie do nieszczegolnie zawoalowanej szklanej aluzji pod moim adresem, pan Redaktor podczas prywatnej rozmowy przyznal, ze z tej calej bandy najlepiej wygladalem i stad mnie bez chwili zbednego wahania oddelegowal bravo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

próba super: szybka, techniaczna, obnażająca każdą niedoróbkę u kierownika. Bardzo dobra organizacja, jeżdżących na tyle mało, że jeździliśmy tyle ile kto chciał. Catering super, czasu na pogaduszki mało...Rady/ nauki Herby zajebiście trafne. 29.03.08 też się melduje.

Bzyk dzięki za przejażdżkę na prawym. Masz chłopie jaja :grin: (To chyba Bzyku wykręcił 2,26?).

 

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stalo z tymi prawdziwkami, ze tak nagle zgineli? ja sie nawet do nich nie zblizalem, ale moze jakas malenka awanta mnie ominela? mam zalowac? :razz:
pierwszy raz widzialm carrere jak probuje wyprzedzic jaguara (z kobieta za kierownica i jadaca spokojnie - aczkolwiek lewym pasem) czesciowo jadac pasem zieleni i rzucajac sie a boki (na szczescie nie uderzyl w Jaga (barierek byloby mi mniej szkoda). Chlopaki z tvnturbo mieliby fajny material :mrgreen: Nawet przez chwile z Berlinem chcielismy ich "ukarac" na drodze ale dobrze ze dalismy spokoj bo pewnie blacharze mieliby duzo roboty - nadzieja jednak jest ADHD mozna podleczyc :)
ieszczegolnie zawoalowanej szklanej aluzji pod moim adresem' date=' pan Redaktor podczas prywatnej rozmowy przyznal, ze z tej calej bandy najlepiej wygladalem i stad mnie bez chwili zbednego wahania oddelegowal[/quote'] zly jesetm bo zapomnialem sie ogolic :razz:

 

Bzyk zapina - ale ja mu jeszcze pokaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprzyjazniony pan Redaktor da rade na Wt

 

A o której to godzinie będzie?

pierwszy raz widzialm carrere jak probuje wyprzedzic jaguara (z kobieta za kierownica i jadaca spokojnie - aczkolwiek lewym pasem) czesciowo jadac pasem zieleni i rzucajac sie a boki (na szczescie nie uderzyl w Jaga (barierek byloby mi mniej szkoda).

 

To jakoś przegapiłem ten moment. Ogólnie to widziałem, że w połowie imprezey przyjechała carrera i corveta, zrobili na tyle zamieszania, że pokazywali im trasę bo mieli jeździć i skończyło się tylko przejeździe zapoznawczym. Podobno szkoda im było samochodów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc, nie wiem, o kt. godz., mowil o jakims programie traktujacym o nowosciach/newsach :?: sorry, nie mam od 12 lat telewizora :neutral:

Jabar, szkoda, ze sie tak nie pomadrzyli na miejscu :twisted: z drugiej strony tez szkoda mi by bylo porsche tam katowac. na tym pierwszym blotku przy wjezdzie na plyty to zaciskalem zeby i ze dwa razy na poczatku na tym asfaltowym podjezdzie przypindrzylem o plyte pod silnikiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

przede wszystkim milo bylo poznac nowe osoby z forum.

 

z tego co sprawdzalem u dziewczyn robiacych pomiar to najlepszy czas mial Byzk (nr 2) 2.26 a nastepni to Jabar 2.27 i m.wrc 2.29 (ktorego probowalem pilotowac :grin: )

 

catering super tylko za bardzo nie bylo czasu, zeby skosztowac... nawet red bulla niedopilem...

 

pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony tez szkoda mi by bylo porsche tam katowac
no w sumie lepiej na siodemce wyprzedzac przy 120 km/h pasem zieleni : :mrgreen:
a tym pierwszym blotku przy wjezdzie na plyty
do tej pory mysle jak to nalezalo przejechac - podobnie jak ta hoooope...

 

[ Dodano: Sob Mar 15' date=' 2008 8:33 pm[/i'] ]

najlepszy czas mial Byzk (nr 2) 2.26 a nastepni to Jabar 2.27 i m.wrc 2.29 (ktorego probowalem pilotowac :grin: )
kto powiedzial ze EVO takie dobre jest ??? :mrgreen:

 

a tak wogole to Tomek podeslalbys taka emotikonke z blyskiem w oku lub blyskiem w zebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowil o jakims programie traktujacym o nowosciach/newsach :?: :cool:

 

na tvn turbo jest program Raport Turbo czy jakos tak i jest on od poniedzialku do piatku o 17, 19 i 21 (chyba o tych - o 21 na pewno bo zwykle ten ogladam).

 

[ Dodano: Sob Mar 15, 2008 8:43 pm ]

przy wjezdzie na plyty to zaciskalem zeby

 

ja nie zaciskalem i teraz mnie bola przy jedzeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, Raport :grin: kto nagrywa?

Jabar, trzeba bylo skopac porsche z przytupem, ja bym zglosil wpis do konkursu flippera jako post miesiaca i pewnie bym jakie nowe laczki wygral emot-sissies.gif

 

a ja to bloto robilem za kazdym razem inaczej i zawsze wiedzialem od razu, ze mozna by bylo duzo szybciej. na poczatku zarzucalem tylem, ale natychmiastowe przejscie na suche dlawilo samochod na wyjsciu. pewnie trzeba bylo na granicy wdepnac ile mamusia fabryka dala, ale ulamek za wczescie i obrot 100%. w kazdym razie balem sie probowac. wchodzenie jak emerytka tez bylo bez sensu, bo tam i tak stawialo auto nawet przy znikomych predkosciach, a wtedy nie bylo rozmowy o jakimkolwiek wyjsciu z zakretu. teraz mysle, ze po prostu trzeba bylo wczesnie ustawic w zakrecie auto gazem i najwyzej bardziej sciac. a ten asfalt to moze z ukosa trzeba bylo brac :?: drinkcoffee.gif:mrgreen:

 

coolhappy2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4race jak bedziecie wrzucac wyniki to prosba o dopisanie jakie auto jechalo - po numerach nie koniecznie pamietamy co i jak :)

 

 

trzeba bylo skopac porsche z przytupem
nie ma co prowokowac, za to skopalem okrutnie a4 1.8T z ambitną byznesłomen za kierownica ktora slicznie mielila kolami (na Wolskiej) na jedynce, potem na dwojce i jak przypiszczala na trojce ja dodalem gazu i odjechalem od niej jakby jechala rowerem :) Moze to dlatego ze wysadzilem Berlina i jechalem na oparach - znaczy sie odelzony bylem :mrgreen:
a ja to bloto robilem za kazdym razem inaczej i zawsze wiedzialem od razu' date=' ze mozna by bylo duzo szybciej. na poczatku zarzucalem tylem, ale natychmiastowe przejscie na suche dlawilo samochod na wyjsciu. pewnie trzeba bylo na granicy wdepnac ile mamusia fabryka dala, ale ulamek za wczescie i obrot 100%. w kazdym razie balem sie probowac. wchodzenie jak emerytka tez bylo bez sensu, bo tam i tak stawialo auto nawet przy znikomych predkosciach, a wtedy nie bylo rozmowy o jakimkolwiek wyjsciu z zakretu. teraz mysle, ze po prostu trzeba bylo wczesnie ustawic w zakrecie auto gazem i najwyzej bardziej sciac. a ten asfalt to moze z ukosa trzeba bylo brac :?: :mrgreen:[/quote'] wjechanie za szybko powodowalo plucie przedem i calkowity brak reakcji na ruchy kierownica i gazem, z kolei zbyt wolne wjechanie dawalo efekt wyjechania z blocka z bardzo niska predkoscia a gwaltowne dodanie gazu powodowalo uciekanie dupy..... ech nie umim...... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjechanie za szybko powodowalo plucie przedem i calkowity brak reakcji na ruchy kierownica i gazem, z kolei zbyt wolne wjechanie dawalo efekt wyjechania z blocka z bardzo niska predkoscia a gwaltowne dodanie gazu powodowalo uciekanie dupy..... ech nie umim......

 

No to witamy w klubie :mrgreen: A ja tam miałem największy problem z nawrotami. Jak używałem rękawa to traciłem masę czasu ale za to było efektownie natomiast jak jechałem na okrągło to mi strasznie przód pluło i miałem wrażenie, że jest jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie. tam nie trzeba bylo wjezdzac przodem, bo zawsze by pluzyl, tylko zwyczajnie wbic sie bokiem, ale na to nie bylo ani miejsca, ani rozbiegu, jakkolwiek to niedorzecznie brzmi :roll: zapytamy Harby, jakie ma uwagi, moze ponownie elokwencja blysnie grinbadteeth.gif

 

[ Dodano: Sob Mar 15, 2008 9:41 pm ]

jechałem na okrągło to mi strasznie przód pluło i miałem wrażenie, że jest jeszcze gorzej.

ja robilem na okraglo, gdyz nie umiem tak naprawde skutecznie rekawa, ale z czasem bralem slupek z prawej wiekszym lukiem z LFB, zeby nie wyjezdzal a ten z lewej na wodzie traktowalem gazem i sam sie bez rekawa ustawial. po zastanowieniu, bloto trzeba bylo przyciac kiera, ustawiac, szybko odprostowac i lycha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem na okraglo, gdyz nie umiem tak naprawde skutecznie rekawa

 

Mi tez kiepsko wychodziło, aż na Modlinie (chyba 16.02) Jabar przejechał się moim i zrobił nawrocik na rękawie, wbijając jedynkę. Od tamtej pory już mi wszystkie wychodzą a koło jakie zataczam uzależnione jest tylko od ilości gazu jaki mi się wciśnie :twisted:Dzięki Jabar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechał się moim i zrobił nawrocik na rękawie, wbijając jedynkę
u Ciebie zawias duzo daje - seria niestety buja sie bardzo :( i nie chcial zaraz za slupkiem sie zwinac, a jak raz poszlismy na bogato z Berlinem to az do tej bramki za nastepnym zakretem szedl boczurem :mrgreen: a czas od razu o 20s gorszy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...