Skocz do zawartości

Rajd Meksyku


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Simon :shock:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ten Ogier to nie "ogier" tylko prawdziwy człowiek, który wygrał JWRC Mexico'08 :idea:

Zbieżność imion zupełnie przypadkowa :wink:

http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=10 ... %20summary

 

:lol::lol::lol:

 

Obawiam się, że oni powstają jak grzyby po deszczu :wink:

 

...

ale ja się nie znam ... :mrgreen:

Właśnie :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wtedy większość ludzi na niego psioczyła

za jego wyniki w 2004 to sie nie dziwie. ni bylo widać jakiejs progresji, a mało kto przewidział ze sie przełamie,..

 

...gdyby Subaru wywaliło Solberga zamiast Mikko, to teraz by się działo na forum

chyba nie.... :smile: Solberg raczej ustawiał fury,a samemu Hirvo raczej by nie podołał, a w Fordzie bardzo w tym pomagał Gronholm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan napisał/a:

Tylko, że wtedy większość ludzi na niego psioczyła

 

za jego wyniki w 2004 to sie nie dziwie. ni bylo widać jakiejs progresji, a mało kto przewidział ze sie przełamie,..

 

nie tylko ja się nie znam ???? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wtedy większość ludzi na niego psioczyła

za jego wyniki w 2004 to sie nie dziwie. ni bylo widać jakiejs progresji, a mało kto przewidział ze sie przełamie,..

Co innego pamiętam po Finlandii czy Argentynie... , a porównując ten rok do 2003 to postęp był kolosalny :lol: :wink:

...gdyby Subaru wywaliło Solberga zamiast Mikko, to teraz by się działo na forum

chyba nie.... :smile: Solberg raczej ustawiał fury,a samemu Hirvo raczej by nie podołał, a w Fordzie bardzo w tym pomagał Gronholm :cool:

Solbergowi wcześniej pomagał Tommi, normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał wczoraj relacje która miałabyć na tv4 o 23.35 ?

 

Bo chyba musze iść do lekarza :twisted: , bo albo wczoraj nie było 05.03 albo była zmiana czasu o której nie wiem albo tej relacji poprostu nie było o zapowiadanej porze ?

 

:shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo, co znaczy słowo 'wziąść' w Twoim avatarze? Popraw, proszę, bo mi oczy drażni :cool: :mrgreen:

 

tak więc zmierzam do tego że ani Petter ani Hirvo swego czasu sami nie daliby sobie sami rady

Całkiem prawdopodobne. Zresztą u nich od dawna jest taka tradycja, że 'wyjadacz' pomaga 'żółtodziobowi'. U nas powoli tez sie to przyjmuje, choć na razie w mniejszej skali i nie z takim skutkiem, ale pomysł na pewno godny naśladowania.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...