Skocz do zawartości

Super OES - zapraszam


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam serdecznie na pierwszą zaliczaną do całorocznej klasyfikacji eliminację Super OES'u. Impreza odbędzie się na Torze "Kielce" w Miedzianej Górze w najbliższą sobotę - 1 marca. Wystartować może każdy posiadający samochód z ważnym przeglądem i ubezpieczeniem obowiązkowym. W trakcie zawodów przejeżdżamy 3 lub 4 krotnie trasę dwóch prób o łącznej długości ok. 3 km. Zgłoszenia można dokonać online lub telefonicznie do najbliższego czwartku.

 

Wszelkie szczegółowe informacje (formularz zgłoszenia, regulamin, harmonogram) do wglądu na stronie Automobilklubu Kieleckiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie z auta serwis wymontował zawieszenie (po raz kolejny do reklamacji) i załozył "zawieszenie zastępcze", więc się pojawie ale na dobry wynik raczej nie liczę

 

Myślisz ze Tein tyle daje ? szczerze wątpie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek (jak zwykle w ostatniej chwili) jadę na serwis w celu regulacji GTka i pewnie wpadnę. Carfit, może nas odwiedzisz w piątek wieczorem?

:cool: :wink: :mrgreen:

 

 

Tia, to napewno pojedziemy do Kielc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno w domku,bo nakręciłem to,co chciałem.Ogólnie fajnie,dużo załóg tylko ta pogoda :neutral:

Po pierwszym przejeździe udałem się do domu,bo zimno i wiało jak w kieleckiem :wink:

Mam nagrane przejazdy Carfit'a,ALEX'a,GT ponoć 430KM,BWM,Audi S3 i parę innych,fajnych aut.

Zawody wciąż trwają ale moim zdaniem niebieskie STI wszystkim wklepie (nr 56),bo jechało płynnie i dobrym torem.

Jeśli chodzi o samochody to na mnie największe wrażenie zrobiło białe EVO chyba IX by nie-ASO (nr startowy 63 ?)

Piękne auto i piękne dźwięki wydawało ufffff Teraz już wiem,że gdybym miał kupować IX to tylko białe :!:

Film wkleję jutro bo trochę roboty przy tym będzie.

 

PS.Dziś moc nie miała znaczenia a można było powalczyć o pudło seryjnym GT'kiem na dobrych oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pomimo mniejszej niż zwykle liczby przejazdów impreza się podobała. Postaramy się to wynagrodzić w przyszłości np. 4 przejazdami. Niestety pogoda bardzo nam psuła robotę. Wiatr, który w porywach był w stanie zachwiać człowiekiem, "chucherko" w postaci fotokomórki przewracał, stąd te przestoje. Wiatr o takiej sile nas zaskoczył, ale do następnej eliminacji i na taka ewentualność będziemy przygotowani. Korzystając z okazji chcę podziękować sędziom za wytrwałość w obsłudze tej imprezy na dworze w takich warunkach. Naprawdę odwalili kawał ciężkiej roboty.

 

Wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie. Aura trochę namieszała dzisiaj....stąd te postoje. Ale sama trasa była super. Dziękuję Sędziom i Organizatorom za wytwałość!!!Świetnie się bawiłem w towarzystwie Forumowiczów i nie tylko. Jestem zadowolony z wyniku. Gratulacaje na najlepszych :!:

i dla blue_eustoma za 1 miejsce w Pucharze Pań i odwagę!!!! ...Aha, podziękowania dla tych, którzy pomagali mi w "procedurze startu" mojego GT :cool: :mrgreen:

Mam nagrane przejazdy Carfit'a,ALEX'a

No czekamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samochody to na mnie największe wrażenie zrobiło białe EVO chyba IX by nie-ASO (nr startowy 63 ?)

 

Shodan :twisted:

 

Tak jest. Uczę się autka, powoli zaczynam oswajać potwora, tym razem ewidentnie zabrakło opon na deszcz, zimówki nie bardzo się nadają do ścigania.

 

Ogromne podziękowania dla Pancina i całej ekipy scyzzora, która mokła na tym przeklętym deszczu - jesteście niesamowici!!

 

Już się nie mogę doczekać następnego razu.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kolegi VITO znów okazał sie nie do objechania :cool:

Trasa bardzo ciekawa, niezwykle techniczna i potwornie ślisko, dołaczam sie do podziękowan dla organizatorów, za wytwałość :!:

Specjalne gratulacje dla załogi KebabuDaniela i Blue_estoma , Daniel jechał na mocno zuzytych RE070 :shock: które na te panujące warunki były bardzo średnie :!:

Blue_estoma :!: udany debiut :!: :lol: pucharek się podoba :?: :lol:

 

Kolega Alex znów chciał wygrac za wszelką cene i w walce o jak najmniejsza mase , wykrecił rozrusznik :wink: :twisted: , i trza było dziada pchac :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Gratulacje dla kolegi VITO ... i nie raz zapewne to przeczytacie ... :!:

 

Zawody bardzo ciężkie, deszcz wiatr i ogólnie nieteges.... wielki podziw i podziekowania dla organizatorów .... Strasznie wszystko sie przeciągło ale nikt nie ma pretensji ... Pamiętam jak 65 samochodów przejechało w 1,5 godz. na kieleckiej imprezie ... więc napewno jak pogoda będzie sprzyjać to wszystko bedzie OK :!:

 

Carfit tym razem drugi ale obiecał żę to tylko wpadka i bedzie ostro walczył nastepnym razem :wink:

 

"(Kupie)Rozrusznik do GT - ALEX ... najlepiej nowy" - ALEX w imieniu kolegów oraz swoim prosze zamieść takie ogłoszenie w dziale Kupie-Sprzedam :mrgreen:

 

Otrzywiście gratulacje dla blue_eustoma za odwagę i zaufanie kiedy krzyczałem gaz i hamuj ... przepraszam za krytyczne uwagi ale to dla dobra sprawy i dla mobilizacji ... Gratulacje pucharu - wklej zdjęcia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma

Na wstępie GRATULUJĘ WSZYSTKIM!! a szczególnie Vito za 1miejsce Carfit za 2 miejsce :grin:

 

No debiut za sobą :wink: i bardzo się cieszę, że na takim torze miałam szansę sprawdzić swoje możliwości i mieć satysfakcję osiągnąć 58 miejsce z 70 załóg :grin:

Było ślisko ale dzięki mojemu mega cierpliwemu nauczycielowi >kebabudaniela< przełamałam się i wystartowałam, a po Jego istrukcjach nie miałam większego stracha a wręcz już nie mogłam po pierwszym doczekać się drugiego przejazdu :razz: :razz: :razz:

I chcę jeszcze

:lol: :razz: :twisted:

Alex dziękuję za Gratulacje :oops:

Carfit puchar jest super stoi wśród innych na półce i nie chwaląc się jest najwyższy z wszystkich hi hi :cool:

1002239gn2.th.jpg

1002240oq0.th.jpg

1002241ym6.th.jpg

pucharlf7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...