Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to super !!!! Będzie fajnie jak zwykle ...tylko błagam :idea: !! Nie w długi / krótki weekend majowy bo kupa ludzi wyjedzie z rodzinami na ochlaj / wyzerkę / spanko / bawienie pociech i się lista skróci....

A moze to i lepiej??? :roll:

"A jeśli lepiej być nie może ?? " jak mówił klasyk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super !!!! Będzie fajnie jak zwykle ...tylko błagam :idea: !! Nie w długi / krótki weekend majowy bo kupa ludzi wyjedzie z rodzinami na ochlaj / wyzerkę / spanko / bawienie pociech i się lista skróci....

A moze to i lepiej??? :roll:

"A jeśli lepiej być nie może ?? " jak mówił klasyk :mrgreen:

Zdecydowanie nie w długi weekend.. :!: Klasa inne oczywiście będzie ale jak już pisałem wcześniej będę starał się oddzielić amatorów od " zawodowców" :mrgreen: ( Przemeq oczywiście amator :!: ...mimo ciągłego upalania ma prawie seryjne auto :razz: ) Będę starał się zaprosić jak najwięcej nowych użytkowników Subaru więc nie wiem czy dla upalaczy nie zrobimy samego toru np. 2 okrążenia na czas i na podstawie tego osobne wyniki i generalka. Dotyczyłoby to tylko aut z turbo.Nie wiem co WY na to :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę starał się zaprosić jak najwięcej nowych użytkowników Subaru więc nie wiem czy dla upalaczy nie zrobimy samego toru np. 2 okrążenia na czas i na podstawie tego osobne wyniki i generalka

 

mimo że upalam sporadycznie i mam seryjne auto to wolałbym ganiać z "zawodowcami" :twisted: i szczerze to chciałbym jednak przejechać wszystkie próby. Nie wiem czy wogóle sam pomysł oddzielenia tych dwóch grup jest słuszny i nie spowoduje protestów :mrgreen: . Impreza w końcu poważna, stawka wysoka wiec moga powstac napięcia przy ustalaniu listy priorytetowej :wink: . Moze wystarczy dodac rubrykę lub dwie w formularzu z info w ilości dotychczasowych startów i modyfikacjach i na podstawie tych danych jakoś szczególnie nagrodzic najlepszego "amatora".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna VI odbędzie się 10 MAJA ( sobota ) zainteresowanych proszę o zarezerwowanie czasu. Proszę również o udział amatorów , osoby które jeszcze niezbyt pewnie czyją się w samochodzie...jest okazja do poprawienia swoich umiejętności w bezpiecznych warunkach :!:

Start jak zwykle Motel Subaru godz. 8..dwie próby zręcznościowe + tor Słomczyn.Zakończenie koło 14 tor Słomczyn.

Szczegóły i zapisy pod koniec kwietnia :!: :!: . Możliwość rezerwacji pokoju w Motelu Subaru tel 022-8866074 z 50 % rabatem na hasło Cyna :!:

AK

ps.postaram się o wyrównanie części szutrowej toru :!: Przypominam o" jakichkolwiek " :mrgreen: kaskach koniecznych na próbach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę również o udział amatorów , osoby które jeszcze niezbyt pewnie czyją się w samochodzie...jest okazja do poprawienia swoich umiejętności w bezpiecznych warunkach

 

Normalnie apel do mnie, nie czuje sie swobodnie w GTku a umiejętności to wcale niemam :oops: Bardzo mocno się postaram żeby być :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna VI odbędzie się 10 MAJA ( sobota ) zainteresowanych proszę o zarezerwowanie czasu.

 

Będę. Nie wiem, czy jako kierowca, czy "umysłowy" dla shodana, ale będę 8).

 

PS Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc, proponuję przyznać pierwszeństwo kierowcom subaru, kosztem liczby miejsc dla gości (mitsu, czy coś tam). W końcu to subarowa impreza :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna VI odbędzie się 10 MAJA ( sobota ) zainteresowanych proszę o zarezerwowanie czasu.

 

Będę. Nie wiem, czy jako kierowca, czy "umysłowy" dla shodana, ale będę 8).

 

PS Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc, proponuję przyznać pierwszeństwo kierowcom subaru, kosztem liczby miejsc dla gości (mitsu, czy coś tam). W końcu to subarowa impreza :twisted:.

 

Przemo, Ty to masz łeb na karku :mrgreen:

Jeszcze gdybyś się dał namówić na nowe STI... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...