Jump to content

przyduszanie się


autlast

Recommended Posts

Tak jak pisze AZ, powodów moze być mnóstwo, ja miałam ostatnio tez taki problem (objawy podobne jak Twoje) z STI06, w ASO powiedzieli PAS, ( było trzy razy auto na gwarancji) dalej to samo, klient się wkurzył ( bo bogaty) i olał ASO , ja przyznam sie szczerze tez sie głowiliśmy tydzień czasu ( oczywiście nie non stop :twisted:) co mu jest, konsultowałem się z Maptekiem, z łukaszam z 4T, nagrywałem logi, mapy i dupa :evil: nikt nie wie o co chodzi, i okazało sie że turbina ma bardzo niewidoczne pękniecie ( ok 1.5 cm) na gorącej stronie, na logike patrząc nie powinno miec to wpływu, a jednak po zmianie turbiny , wszystko wróciło do normy.

Zaznaczam że turbina nie padła od tak sobie, pomogli w tym fachowcy z V-tech, zostawili seryjne katalizatory, włożyli blu boxa, czy jakieś tam ustrojstwo, domniemuje że był bardzo przelany , temp EGT była o wiele za duża, i od za wys. temp poszła turbina.

Objawy były takie że od 3.5 tys, dławiło go , nie chciał iść, ECU odcinał mu

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie jest to coś co można zdiagnozować wirtualnie. Masz gwarancję więc podjedź do ASO. Alternatywnie daj się przejechać komuś kto wie jak ten samochód się zachowuje, może to poprostu turbo lag.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...