Skocz do zawartości

Ułęż NOWE TERMINY


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajce, :wink:

W związku z dużym zainteresowaniem pojeżdżawkami w Ułęzu, pojawiły sie nowe terminy.

BARDZO PROSZĘ POTWIERDZAĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ dzwoniąc bezpośrednio do PIOTRA 0605612812 (wieczorem)

 

Terminy:

 

piątek 29.02.2008

sobota 1.03.2008

sobota 8.03.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super!!! 3 na 4 pasują :mrgreen: dzisiaj będę potwierdzał u Piotra.

 

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 10:10 am ]

Jedno pytanko. Czy wg Was jest sens jechać ośką (focus seryjny) na Ułęż? Kumpel mnie męczy, że chciałby pouczyć się jazdy samochodem, a myślę, że od Piotra mógłby wiele się nauczyć tylko pytanie czy akurat na Ułężu? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kombinował, by pojawić się na którymś z tych terminów. Po ostatniej "czkawce organizacyjnej" zaprezentowanej w Modlinie wiem, że pojechanie do Wroobla to gwarancja wyjeżdżenia się, oraz nauczenia się czegoś - u Wroobla zawsze ma się instruktora na prawym, a w Modlinie powiedziałem instruktorowi jedynie "cześć" i na tym się skończył mój z nim kontakt :twisted:.

 

A jak się jest taką gapą, jak ja, instruktor na prawym to element niezbędny :mrgreen:.

 

PS Pomijam już temat dowolności trasy - pisałem w wątku o Modlinie, że każdy mógł sobie de facto jechać, jak chciał i tylko od jego uczciwości, czy też jej braku, zależało, czy zrobił slalom między słupkami, czy poszedł ogniem na wprost :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super!!! 3 na 4 pasują :mrgreen: dzisiaj będę potwierdzał u Piotra.

 

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 10:10 am ]

Jedno pytanko. Czy wg Was jest sens jechać ośką (focus seryjny) na Ułęż? Kumpel mnie męczy, że chciałby pouczyć się jazdy samochodem, a myślę, że od Piotra mógłby wiele się nauczyć tylko pytanie czy akurat na Ułężu? :shock:

 

Spokojnie do Ułęża może przyjechać każdy rodzaj auta.

Były diesle, cieniasy, mazdy, Volvo kombi, Astry, Kadetty itd ... No dostawczych nie byo ... :mrgreen:

Auto bez znaczenia, liczy sie kierowca i jego nowe nabyte umiejętnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg Was jest sens jechać ośką (focus seryjny) na Ułęż? Kumpel mnie męczy, że chciałby pouczyć się jazdy samochodem, a myślę, że od Piotra mógłby wiele się nauczyć tylko pytanie czy akurat na Ułężu? :shock:

 

ZDECYDOWANIE TAK! A nawet tym bardziej ośką, niż AWD - subarak dużo "pomaga" kierowcy, ośka mniej.

 

Kolega musi się tylko nastawić na to, że może nie kręcić najlepszych czasów ze wszystkich startujących. Chociaż kto wie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega musi się tylko nastawić na to, że może nie kręcić najlepszych czasów ze wszystkich startujących. Chociaż kto wie!

 

Uwierz, nie będzie kręcił najlepszych! Osobiście boję się z nim jeździć a czasami muszę (to wspólnik) :grin: A szczerze to zależy mi, żeby się trochę poduczył hahaha

A jak się jest taką gapą, jak ja, instruktor na prawym to element niezbędny .

 

To samo stwierdzam w swoim przypadku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy:

piątek 22.02.2008

piątek 29.02.2008

sobota 1.03.2008

sobota 8.03.2008

 

ten termin jest obcykany w osobnym wątku, mam nadzieje ze nic sie nie zmieniło i nie trzeba kolejnej listy robić :roll:

 

Nie, chyba że ktoś sie przepisze na inny

 

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 12:40 pm ]

No dostawczych nie byo ... :mrgreen:

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

UPS...... :oops: No nieżle... to pocztowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajce, :wink:

W związku z dużym zainteresowaniem pojeżdżawkami w Ułęzu, pojawiły sie nowe terminy.

BARDZO PROSZĘ POTWIERDZAĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ dzwoniąc bezpośrednio do PIOTRA 0605612812 (wieczorem)

 

Terminy:

piątek 22.02.2008

piątek 29.02.2008

sobota 1.03.2008

sobota 8.03.2008

 

Siemanko!

 

Czy moglibyście napiasać coś więcej na temat takich pojeżdżawek. Chętnie bym dołączył do Was do któregoś terminu. Jaki charakter mają pojeżdżawki, gdzie jeździcie, jakiś plac, tor?? za ile?? Jedyny Ułęż jaki kojażę to w woj. Lubelskim powiar Ryki, ale chyba nie o to chodzi :roll: Jak zorganizowane są takie pojeżdżawki - szkoleniowo, "zajęcia" grupowe czy każdy sobie upala jak chce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rauf napisał/a:

dar jest bezpośredni

 

 

Ładnie powiedziane :mrgreen: .

 

par excellence zap...łycha, k...łycha...

 

Znajesz? :lol:

 

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 12:24 pm ]

Siemanko!

 

Czy moglibyście napiasać coś więcej na temat takich pojeżdżawek. Chętnie bym dołączył do Was do któregoś terminu. Jaki charakter mają pojeżdżawki, gdzie jeździcie, jakiś plac, tor?? za ile?? Jedyny Ułęż jaki kojażę to w woj. Lubelskim powiar Ryki, ale chyba nie o to chodzi :roll: Jak zorganizowane są takie pojeżdżawki - szkoleniowo, "zajęcia" grupowe czy każdy sobie upala jak chce??

 

Ja jestem zdania, że na Ułęż bez przygotowania to nastaw się raczej towarzysko :wink:

Kilka godzin szkolenia wcześniej zrobi z Ciebie mężczyznę i na Ułężu poczujesz się dojrzale i na miejscu.

 

Szkolenie w trakcie przejazdów na czas to jak pogadanka o zabezpieczeniu przy 7 ciąży. :cool:

 

To ten Ułęż. Szkolenia indywidualne w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że na Ułęż bez przygotowania to nastaw się raczej towarzysko :wink:

Kilka godzin szkolenia wcześniej zrobi z Ciebie mężczyznę i na Ułężu poczujesz się dojrzale i na miejscu.

 

Szkolenie w trakcie przejazdów na czas to jak pogadanka o zabezpieczeniu przy 7 ciąży. :cool:

 

To ten Ułęż. Szkolenia indywidualne w innym miejscu.

 

Tak właśnie zrobię. Wczoraj nawet dzwoniłem do Piotra celem umówienia się na szkolenia na Bemowie :cool:. Może rzeczywiście przyjadę oblukać jak impreza wygląda i czy jest sens zajeżdżać wolnym ssakiem. Nie chcę być zawalidrogą, ale wyszaleć się i poćwiczyć też człowiek musi (inaczej się udusi) :mrgreen:. Poza tym zintegruję się odrobinę i będę myślał co dalej.

 

Rozumiem, że towarzysko można zajrzeć bez umawiania się, tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że na Ułęż bez przygotowania to nastaw się raczej towarzysko

Kilka godzin szkolenia wcześniej zrobi z Ciebie mężczyznę i na Ułężu poczujesz się dojrzale i na miejscu.

 

Nie do końca się zgadzam. Każdy trening jest dobry tym bardziej pod okiem Piotra. Ja pojechałem pierwszy raz na Ułęż bez jeżdżenia wcześniej u Piotra i jakoś żyję. Fakt jest faktem, że pierwsze dwa przejazdy to była tragedia ale z każdym następnym było już dużo lepiej (postęp czasowy).

Wg mnie ważne jest to, że Piotr siedzi obok Ciebie i cały czas mówi (a czasami krzyczy :mrgreen: ), co masz robić i co robisz źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...