Skocz do zawartości

Lap Race Lublin 24.02


DYREKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim skromnym zdaniem tor jest ok...jak ktos chce wkladac 3 i 4 to niech jedzie na proste ,ktore są dla.....lub do Ułęża. Prawdziwym driverom sie podobalo i nawet wygrali ...bo na takim torze nie moc i ilość wlozonej kasy w auto jest najważniejsza ,tylko to co najwazniejsze...KIEROWCA .Jestem pewny,że nast imprezie będa wszyscy , co byli,a ci ,co nie byli żałują i będą napewno nast razem...Ja z zarżnięta panewką i autem,które nie jechało zrobiłem 105sek.przejazd a najlepszy był 97sek (pierwsz pętla) ,i wcale nie byłem ostatni ,tylko szybszy niz niektore Lancery :mrgreen: ,więc nie moc i wypasiona fura tu jest najwazniejsza . Napewno w najblizszym czasie bedziemy chcieli zorganizować legalny trenig dla 4wd na tym torze . I pewnie wiele osób zechce potrenowac,żeby na nast LAP RACE naginać jak najlepiej...Pozdrawiam Wszystkich.Brawo za udana imprezę :mrgreen::lol::lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze mozna skoczyc na tor pod bilgoraj - fajna baza wypadowa na pojezdzawki - i tez niedaleko Lublina

 

Jak się sprawy mają teraz ? Czy ten tor wogóle jest otwarty ? , ostatnim razem jak tam byłem na zawodach jakieś 12 lat temu to nawierzchnia się rozsypywała.

 

adam.str,

Tor kartingowy, podobny jak w Lublinie z tego co pamiętam trochę krótszy,

mógłbyś podjechać i zorietnować się ile chcą za wjazd ! Możnaby zrobić pojeżdzawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.3:20 sek - fotograf samobójca :grin:

Jakbym ja jechał to pewnie któregoś bym zabił, bo prawie na każdym zakręcie na zewnętrznej stali! :shock:

 

adam.str,

Tor kartingowy, podobny jak w Lublinie z tego co pamiętam trochę krótszy,

mógłbyś podjechać i zorietnować się ile chcą za wjazd ! Możnaby zrobić pojeżdzawke

Jak znajdę chwilę to podjadę poszukać tego toru, a jak nie to niedługo będzie czas kiedy codziennie będę w Biłgoraju to będzie okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest więcej, już wrzucałem linki do fotek i filmików.

 

A co do toru w Biłgoraju, to właśnie byłem, brama był otwarta, w cieciówce nikogo nie było więc aż korciło żeby pojeździć :mrgreen: Asfalt wygląda na równiutki. Ale jeszcze w dzień podjadę, tak żeby spotkać kogoś kto coś powie o warunkach zorganizowania pojeżdżawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna impreza moze ponownie zostac przeprowadzona w okolicach kwietnia

 

ale który tor masz na myśli ?

bo przecież powtórka z Lublina jest już w planach na 20 kwietnia z tego co słyszałem....

 

a na tor Biłgoraj nie idzie się dodzwonić , próbuje cały tydzień i nikt nie podnosi słuchawki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tor Biłgoraj nie idzie się dodzwonić , próbuje cały tydzień i nikt nie podnosi słuchawki ...

 

podobno łepki za flaszkę wódki latają tam beemkami.

Ja jak byłem to znowu nie było nikogo z kim można by pogadać o konkretach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...