Skocz do zawartości

Lap Race Lublin 24.02


DYREKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stefan, Jurek P , Carfit gratulacje !

Szkoda ze nie mogłem z Wami pobrykac :cry:

Z fotek widać ze tor mega techniczny, tak wiec moc, kóra jest przewagą Evo nie byla tu az tak ważna ... :roll: :?:

 

moc faktycznie , nie była tu najważniejsza, większość zakrętów to wolne dwójkowe, i tu przewaga EVO z Mivec napewno była, bo idzie z dołu, ja mam niestety z tym problem :cry: i musze nadrabiac gdzie indziej, ale mam pewien chytry plan jak to zmienić :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 8:58 am ]

Widać fajna impreza była, szkoda że nie mogłem do was dołączyć. Gratulacje dla Stefan'a, Jurka i carfita.

 

carfitowi gratuluje również fajniej fotki w nowym numerze Playboy'a :cool:

 

nie mów tego głośno bo zaraz braknie Playboy'a w kioskach :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfitowi gratuluje również fajniej fotki w nowym numerze Playboy'a

:shock: Prosimy o więcej szczegółów :!:

nie mów tego głośno bo zaraz braknie Playboy'a w kioskach

Ty siedź cicho. Dałeś się sfotografować na golasa to teraz cierp... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu przewaga EVO z Mivec napewno była, bo idzie z dołu, ja mam niestety z tym problem

 

He he, moja 8 nie ma Mivec - dopiero 9 takowe mają.

No no, Carfit nic nie mówiłeś o swoim drugim życiu, już do kiosku lecę playboya kupować...

 

 

Ty sie nie liczysz :razz: jesteś za dobry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jechałem, bo nie jeździłem. Siedziałem sobie na skarpie, od czasu do czasu wyskakując do "parku maszyn" pooglądać fury :) miałem czapkę ze świniakiem i nikt do mnie nie zagadał :(

 

... ja się pojawiłem na moment i myślałem, że będzie okazja spotkać kogoś z forum, rozglądałem się za świniaczami, ale Ciebie adam.str nie widziałem niestety. zastanawiam się dlaczego na Subarakach nie było świń...

 

aha, kto powoził czerwonego GTka z białymi felami?? Nieeeezłe boki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jechałem, bo nie jeździłem. Siedziałem sobie na skarpie, od czasu do czasu wyskakując do "parku maszyn" pooglądać fury :) miałem czapkę ze świniakiem i nikt do mnie nie zagadał :(

 

... ja się pojawiłem na moment i myślałem, że będzie okazja spotkać kogoś z forum, rozglądałem się za świniaczami, ale Ciebie adam.str nie widziałem niestety. zastanawiam się dlaczego na Subarakach nie było świń...

 

aha, kto powoził czerwonego GTka z białymi felami?? Nieeeezłe boki :mrgreen:

 

Adamek 7 , niezły driver :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARFIT ...brawo , Gratula dla STEFANA ,przygotowany sprzęt na tor typowo i technika torowa,która wciąż owocuje , no a nasz JUREK P. jak zwykle - najszybsze sandały w RP ...szkoda,że mój parowóz nie jechał...i tak zrobiłem na tylko jednym (moim jedynym) przejezdzie 5 sek gorzej od czołówki ...na obróconej panewie .No ale w Kielcach was może ponaciskam ... Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek 7 , niezły driver :cool:

najładniejsze boki stawiał na pierwszym zapoznawczym, akurat z kompletem osób na pokładzie.

 

zastanawiam się dlaczego na Subarakach nie było świń...

no właśnie. Ani jednego świniacza na lusterku :evil:

 

Podobał mi się ten GT (LO SWRT) (a zwłaszcza kierowniczka) i oklejony WRX Bug Eye LJA N171 (drugie Subaru w Janowie Lubelskim, oczywiście moje pierwsze :mrgreen: ) - szkoda że nie jeździły, a ludziska najwięcej fotek przy nich robiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek 7 , niezły driver
i szybkie auto, moje nie daje mu rady, a podobno GTek skladany na seryjnych gratach.

 

 

nie no jasne , wczoraj były prawie wszystkie seryjne auta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oceniacie tor w Lublinie? Ciekawe miejsce do organizacji jakichś pojeżdżawek?

W mojej opini tor jest bezpieczny, nawierzchnia jak na tory asfaltowe w PL wręcz bardzo dobra. Wpisowe na poziomie 50zł zdecydowanie zachęca do udziału.

Bardzo dobre miejsce na fajne pojeżdzawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakieś 2x za mały ...

 

za mały czyt. za wąski czy czyt. za krótki ?

 

jeśli za krótki to się zgodzę ...

 

cóż trzeba wreszcie zacząć budować obiekty w PL... tylko chętnych z luźnymi lekko "paroma bańkami" coś brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz motocykl a najlepiej supermoto to wbijasz bez problemu. Kiedyś brama była otwarta, ale jak położyli nowy asfalt to trochę trzeba kombinować żeby zdobyć klucze albo zabrać ze sobą jakiś obcinak do łańcucha ;) Problemem zaczynają być niektórzy mieszkańcy osiedla (na którym zresztą mieszkam) i które widać z toru. Chcą postawienia ekarnów dźwiękochłonnych i jeśli są nielegalne pojeżdżawki dzwonią po straż miejską ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tygodniu mozna tam sie wbic indywidualnie? Piotrek Marciniak mowil, ze jakies skandale tam sied dzieja, w sensie nic sie nie dzieje, bo przeganiaja :roll:

mozna wynajac tor tak jak to robia np chlopaki z M-forum. koszt ok 1000-1500zl za ok 6h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...