Skocz do zawartości

Lap Race Lublin 24.02


DYREKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako że dziś ostro popiję, raczej nie podprowadzę Was do toru, ale zapewniam w razie czego toaletę i herbatę dla bardzo potrzebujących... oczywiście za drobną opłatą ;) W razie czego tel. 697-998-425

do zobaczenia jutro

 

Zatankuj STi i podrzuć mi kluczyki, to ich poprowadzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie było żarcia, a poza tym to super, chociaż trochę za długie przestoje były.

carfit - fajnie było poznać, mam nadzieję że wygrałeś, już nie zobaczyłem drugiego przejazdu finałowego, bo już z głodu nie dało się wysiedzieć

Azrael - chyba nie wyszły plany o których pisałeś na gadu :neutral:

 

Wydaje mi się, że żółte Evo się wyróżniało ze stawki, a JurekP najładniej bokiem latał. Szkoda WRXa który odjechał do domu na lawecie, i Delty Integrale poszkodowanej po dwóch starciach z oponami :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Stefana i Jurka :grin: a wyroznial to sie shodan i jego nowe malenstwo, jak je ogarnie to bedzie dlugo dlugo nic :mrgreen: lancii szkoda, nie chce wiedziec, ile zderzak bedzie stal. bylo duzo evos, ale jak Jurek z cafitem ruszali, to tylko wtedy publika wzdychala :twisted: carfit fajnie na 3 i 4 przejezdzie w czas przycinal.

bylo naprawde ciekawie, prawie jak na majowce. czekamy na czempionska fotorelacje Witka ksywa "Pan Prasa" - 250 zdj. w 15min. :mrgreen: a Jurek bez bokow to jak piwo bez gazu :razz:

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 6:50 pm ]

a jazda w trasie za shodanem i Azem/Dzankiem to skaranie boskie, kilka razy sie nawet chyba balem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko pierweszgo nawrotu carfita bo byłoby coś koło drugiego miejsca. Tak czy siak gratulacje dla zwycięzców i wszytkich uczestników.

Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych forumowiczów. Szególne dzięki dla Carfita za pomoc techniczną, wszelkie udzielone rady i możliwość jazdy na prawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza całkem fajna - jednak można za 50 zł zorganizować sprawnie zawody . Bez fotokomórek i komputerów, tylko stoper, papier, długopis i daje radę. Wyniki on-line:), trzy auta na torze jednocześnie i żadnych wiekszych wpadek sędziowskich, tona kibiców i fajny klimat. Brawo dla Jurka bo z takimi zapleczem:) powycinał dużo lepiej przygotowane auta. No a Shodan jak ogarnie auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - chyba nie wyszły plany o których pisałeś na gadu

 

 

Plan nie rozbić auta i wrócić w jednym kawałku wykonany, niestety głupi błąd/nieporozumienie z sędziami mnie wyeliminowało z wałki o czołówkę, z resztą nigdy na nią tak serio nie liczyłem, chłopaki za szybko jeżdżą i za często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza naprawde udana :cool: i jestem bardzo zadowolony, zajełem chyba najgorsze miejsce z możliwych czyli tuż za podium, al co tam , jeszcze sie odgryze :twisted:

Gratulacje dla Stefana za bardzo równa jazdę, i Jurka który pokazał innym wypasionym EVO miejsce w szeregu :mrgreen:

Bardzo dziękuje koledze Lukciosti za nawigacje podczas przejazdów zapoznawczych, gdyby nie jego pomoc , na bank moja durna łepetyna by nie zapamiętała trasy :mrgreen:

Rozmawiałem właśnie z Jurkiem P , i doszliśmy do wniosku że naprawde Subarakami mozna walczyć z EVO , bez jakis tam kompleksów, niby wszyscy mówią ( ja też :razz: ) że EVO fantastyczne , samo jeżdzi, bardzo szybkie, szybsze od STI, itd. owszem szybkie ,ale Subaru w dobrych rękach

(Jurek P) , potrafi wyleczyć niejedno szybkie EVO. Tak zaraz powiedzą że wygrało EVO , a ja Wam mówię że nie EVO, tylko Stefan :lol: który naprawde jeździ bezbłędnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zlocisto-piaskowo-srebrzysto-kawowe STI na skarpie, na tle ktorego wszyscy robili sobie zdjecia i krecili filmy
ja też :mrgreen:

 

a kto w końcu wygrał?

Kto był w żółtym EVO, bo mi się wydaje, że był jednym z najlepszych zawodników

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 8:50 pm ]

carfit, gdyby nie te opony... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zlocisto-piaskowo-srebrzysto-kawowe STI na skarpie, na tle ktorego wszyscy robili sobie zdjecia i krecili filmy
ja też :mrgreen:

 

a kto w końcu wygrał?

Kto był w żółtym EVO, bo mi się wydaje, że był jednym z najlepszych zawodników

 

[ Dodano: Nie Lut 24, 2008 8:50 pm ]

carfit, gdyby nie te opony... :roll:

 

gdyby babka miała wąsy ..... :mrgreen: to jest sport i tyle, błędy są i będą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan - biale evo IX RS
no to w koncu wiem co shodan kupil... :twisted:

no i zal mi dupsko sciaska, ze nie pojechalem chocby popatrzec :evil:

carfit to kto na pudle??

 

Startowało ok 30 zawodników i były cztery przejazdy, pierwszych siedmiu ( suma wszystkich czasów) kwalifikowała sie do finału , a w finale każdy po dwa przejazdy ( inna trasa)

1. Stefan EVO

2. Jurek P Subaru

3. nie wiem kto żólte EVO

4. jo :mrgreen: Subaru

5.Pilacht EVO

6. czerwone EVO obklejone ATS :mrgreen:

7. Subaru niebieskie na miejscowych numerach

 

Generalnie byłem w szoku :shock: bo myślałem że miejscowi zgarną wszystko a tu warszawka przyjechała i pozamiatała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam.str, wychodzi, ze jechales za mna, ale nie pamietam, kto za mna jechal :oops: zagadalem sie z Kiszka o piwie. czym/z kim byles i dlaczego sie nie poznalismy? :?:

ahus, carfit jeszcze zdrowa, modyfikowana genetycznie marchewe mial przed pierwsza meta lotna, trybuny szalaly bouncefire.gif a jakas latorosl przez chwile myslala, ze ten amor, co nioslem w celofanie do kufra to puchar zawodow flying.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam.str, wychodzi, ze jechales za mna, ale nie pamietam, kto za mna jechal :oops: zagadalem sie z Kiszka o piwie. czym/z kim byles i dlaczego sie nie poznalismy? :?:

 

nie jechałem, bo nie jeździłem. Siedziałem sobie na skarpie, od czasu do czasu wyskakując do "parku maszyn" pooglądać fury :) miałem czapkę ze świniakiem i nikt do mnie nie zagadał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza naprawde udana :cool: i jestem bardzo zadowolony, zajełem chyba najgorsze miejsce z możliwych czyli tuż za podium, al co tam , jeszcze sie odgryze :twisted:

nie nie ... to ja zajalem najgorsze miejsce, a zarazem najlepsze ;) czyli 7 :evil::twisted:

 

Generalnie byłem w szoku :shock: bo myślałem że miejscowi zgarną wszystko a tu warszawka przyjechała i pozamiatała :mrgreen:

szczerze to Lublin nie mial czym zablysnac :oops:

Daniel EVO czarnym probowal... ale niestety nie dal rady :???:

 

a ja to dalej jestem w szoku ze udalo mi sie zwyklym seryjnym WRX na zwyklych starych oponach zalapac do finalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 1 i 2 bieg więc o mocy zapomnij - zresztą zobacz na czasy Jurka - tylk o0,3 sek za mną i czym dalej tym lepiej - rekordowy przejazd 4 i 6 finałowy, w tym nawrót w finale na przyczepnym asfalcje - nie dla evo. Kto zawalił nawrót ten był 4:) - patrz Carfit :twisted: Najgorsze miejsce 7 bo w finale ale bez pucharka:(

No to rewanż 1 marca w Kielcach.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...