Skocz do zawartości

Lap Race Lublin 24.02


DYREKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że jestem z Lublina chcaiłbym zgłosić się na ochotnika do ewentualnej pomocy gościom z The Forum . Jeśli będzie jakiś poważny problem to śmiało walcie jak w dym . Jak będę mógł pomóc - pomogę . Mój phone - 604126078.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, bedziemy dzwonic przed lublinem. w ogole to jest ten tor kartingowy na zemborzyckiej?

 

tak, tor jest na Zemborzyckiej. Praktycznie na jej końcu. Ale jeśli lecisz z Warszawy to prawdopodobnie pojedziesz Diamentową. Po skręcie z Diamentowej w Zemborzycką, 200 metrów i po prawej masz tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msjk, a o której trzeba być? Bo ja nic nie wiem szczerze mówiąc, auto gotowe tylko jeszcze myjnia.

 

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 6:59 pm ]

michalek, 7:30 to chyba jakoś mocno późno?

z tego co wyczytalem - "W imprezie, która rozpocznie się o godz. 11:00 (Strart pierwszego zawodnika ,od 10;00 odprawy)". Czyli tak na 10-ta trzeba byc na torze, dojazd na tor od wlotu z wawy zajmie ok 10-15min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś słyszałem że o 10 jazdy zapoznawcze

to ja rozmawialem dzis z Dzankiem, ze o 1000 trzeba byc - powiedzialem zapoznawcze, ale widac, to odprawy.

sadze, ze 0700 na shellu jest dobrym pomyslem, znajac zycie papieros i po chwili wyjazd. fotoradary sa oznaczone i w miejscach, gdzie naprawde wstyd jechac szybciej - mam na mysli, ze nie spowalniaja wyjatkowo drogi.

 

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 8:16 pm ]

ustalone z Dzankiem i Azem dla warszawy 0715 na orlenie na plowieckiej za estakadami link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...