Skocz do zawartości

Rozmiar opon do Legacy/Outback


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

I ja podłączam się pod pytanie na temat felg 17 do Spec B, tylko ostatnio modne jest cofanie gwarancji :mrgreen: wiec moje pytanie czy jej nie stracę jeżdżąc na tych 17 :mrgreen: :?:

Jeśli ktoś ma fotkę w realu tych felg niech ją wklei proszę.

 

..Szanowni Koledzy..odsyłam do lektury: "Wyciag ze świadectwa homologacji" pkt. 32 (każdy to przecież ma :!: ) gdzie dopuszcza sie do modelu (tj. spec.B) opony i koła:

"...

- oś 1: 215/45R18 89W 7JJx18; 215/50R17 91H 6JJx17

- oś 2: 215/45R18 89W 7JJx18; 215/50R17 91H 6JJx17..." :mrgreen:

..także capricorn możesz o swoja gwarancję być spokojny... :grin:

 

Czuwamy :mrgreen:

 

.. a propos fotki, wkrótcę wam zrobię, a niech mi.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% pasują, ale diler subaru ich nie sprowadza. Znalazłem je natomiast u dilera Styl Auto w PL: http://stylauto.bigi.pl/p...t=1&pattern=13, który odesłał mnie do Subaru Koper, twierdząc, że: "Pan Andrzej na pewno zrobi super cenę"

Może i bym zrobil . :roll: .....ale one juz nie są produkowane...chyba. :?: ...tak mi powiedzieli ze dwa lata temu :shock: ...w....stylauto... :mrgreen:

Raju wróci z urlopu to sprawdzi...

.. a propos fotki, wkrótcę wam zrobię, a niech mi..

Ale z oponami tył i przód.....auta..... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bym zrobil . .....ale one juz nie są produkowane...chyba. ...tak mi powiedzieli ze dwa lata temu ...w....stylauto...

 

Panie Andrzeju,

Dzisiaj (a właściwie wczoraj) rozmawiałem ze StylAuto - powiedzieli, że okres oczekiwania faktynie ok 3 tygodni, ale można zamówić i dojadą przed zimą :-)

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako (przyszły - jeszcze tydzień ;>) posiadacz Subaru Legacy sedan w dieslu zastanawiam się co z alufelgami na sezon zimowy. Nie uśmiecha mi się jazda na "letnich", myślę raczej o zakupie jakiś nowych.

Jako, że nie mam instrukcji, wyczytałem w necie, że odpowiednią felgą jest:

17x7 5x100 et48

Szukałem troszkę tego i nie znalazłem nic poza oryginałami na alledrogo plus inne alusy o podobnych rozmiarach:

17x7,5 5x100 et48 (ROTA) czy

17x7 5x100 et42 czy

17x7 5x100 et45

 

I teraz moje pytanie do forumowiczów:

1. Czy któreś z w/w "podobnych rozmiarowo" felg będę mógł bezproblemowo założyć na auto?

2. A jeśli nie to czy ktoś zna jakieś felgi, które zamiast oryginałów podejdą pod Legacy?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Ps. Proszę nie krzyczeć, jestem laikiem w tych sprawach ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...