Skocz do zawartości

Tłumik końcowy WRX'01


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie mam zamiaru dokonywać w moim aucie żadnych modów i nie widzę sensu wydania na wydech xk zł to mam w związku z tym pytanko czy ktoś próbował takiego pasztetowego rozwiązania jak poniżej:

http://moto.allegro.pl/item307644953_tl ... jaaaa.html

http://moto.allegro.pl/item307487134_wm ... hatow.html

http://moto.allegro.pl/item310471835_tl ... osnos.html

Chodzi głownie o to żeby nie było zbyt głośno , a jedynie wydobyć trochę dźwięku boxera.

Pozostała część wydechu pozostaje seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni pomysł :???: , te wszystkie tłumiki sa dość cięzkie, i po roku dwóch odpadają :cry: bo trzeba je jakoś wspawac ( uchwyty również ) i jest to druciarskie rozwiązanie, moze lepiej od kogos kupic uzywany , ale dedykowany do Subaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci wizyte w El-Tec. Ja NIGDY bym nie zalozyl polskiego wydechu, a jednak...Ktos madrzejszy mi doradzil, posluchalem i jestem zadowolony.

Kiedy odpadnie? Nie wiem! Niech sie carfit wypowie! :wink:

 

p.s.

Chodzi głownie o to żeby nie było zbyt głośno , a jedynie wydobyć trochę dźwięku boxera.

W WRX mialem SuperSpinta - tylko koncowego - bylo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci wizyte w El-Tec. Ja NIGDY bym nie zalozyl polskiego wydechu, a jednak...Ktos madrzejszy mi doradzil, posluchalem i jestem zadowolony.

Kiedy odpadnie? Nie wiem! Niech sie carfit wypowie! :wink:

 

p.s.

Chodzi głownie o to żeby nie było zbyt głośno , a jedynie wydobyć trochę dźwięku boxera.

W WRX mialem SuperSpinta - tylko koncowego - bylo OK.

 

Jed, Eltek ok, bo jest robiony pod konkretny model, z uchwytami itd, a to co podał te linki to uniwerslane wydmuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jed, Eltek ok, bo jest robiony pod konkretny model, z uchwytami itd, a to co podał te linki to uniwerslane wydmuszki

Ufff, dzieki! :wink:

Powiem Ci, ze jak obejrzalem te linki, to "yy". To typowe pierdziawki. Poza tym, wystarczy zobaczyc na jednymze zdjec, do jakich aut zakladane :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie wiem jakiej firmy mam tlumik koncowy. Kupilem okazyjnie w norauto. Srednica byla ok, silncera nie bylo, a tak to podobne do tych co na zdjeciach. I nie zaluje. Dzwiek piekny, zadnych klopotow, czasem po prostu nie warto przeplacac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni pomysł :???: , te wszystkie tłumiki sa dość cięzkie, i po roku dwóch odpadają :cry: bo trzeba je jakoś wspawac ( uchwyty również ) i jest to druciarskie rozwiązanie,

Zgadza się zalatuje lekkim druciarstwem, ale......CCC , w sumie jak odpadnie za dwa lata to nie będzie tragedii , bo seryjny swe miejsce w garażu będzie miał :razz:

A ja nawet nie wiem jakiej firmy mam tlumik koncowy. Kupilem okazyjnie w norauto. Srednica byla ok, silncera nie bylo, a tak to podobne do tych co na zdjeciach. I nie zaluje. Dzwiek piekny, zadnych klopotow, czasem po prostu nie warto przeplacac...

Simon1 A jak z głośnością , bo nie chciałbym czuć się jak w środku pudła rezonansowego - po prostu zależy mi tylko na lekkim pomruku , a nie jakiś hardcorowych doznaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...