Skocz do zawartości

Wtryskiwacze do czyszczenia GT 00'


mazuras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do wyczyszczenia wtryskiwacze w moim kombiwarze więc umówiłem się już na czyszczenie (profesjonalna firma w krakowie). Dzisiaj myślałem że wyciągne je sobie z kumplem po południu i ....ZONK! Po zdjęciu aluminiowej blaszki przyreconej dwoma śrubkami krzyżakowymi i odpięciu wtyczki wtryskiwacz lekko się rusza nawet w palcach ale za nic nie wyłazi mimo dość inwazyjnego z nim postępowania :twisted: . Z drugiej strony nie chcę go zepsuć więc odpuściłem. Czy ktoś się może na tym zna i już wtryski wyciągał? Proszę o radę. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Mazur, z tego co pamiętam to na końcówkach wtryskiwaczy są gumowe oringi które lubią się czasem zapiec/zassać/przykleić. Spróbuj stopniowo coraz mocniej ciągnąć, poobracać, powinno puścić. Staraj się nie szarpać żeby się nie porwały bo fragmenty gumy wpadną do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... u mnie w Megance 2.0 IDE (FSi). Wtryski nie chciały wyjść żadnymi normalnymi metodami. Podały sie łomowi:)

 

Jakiemu łomowi :?: Gdzie Ty tam znalazłeś miejce na łom :?: :lol:

 

U mnie nowy problem - nie odkręca się śruba która trzyma aluminiowy kapturek i (już nieźle zorana) jutro uderzam do gościa co siedzi w temacie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...